خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قلم چی یا سنجش؟

رأی دهندگان
    134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سنجش

91 67.91%
    • قلم چی

43 32.09%
    صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 225
    1. Top | #61

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      این تعیین کنندگی به چه درد میخوره؟ دقیقه 89 پاشی بری آزمون بدی یک رتبه ای بگیری بعدش شباهت داشته باشه به رتبه اصلیت خوب که چی؟ به هر حال همون میشه که باید میشد
      دقیقا مثه سونوگرافی میمونه

2. Top | #62
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا با جامع های قلمچی تمومش میکنیم ... از همون اول با برنامه قلمچی رفتیم جلو دیگه ....

آغا واجبه سنجش ؟

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان در چند سال اخیر آزمون های قلم چی به شدت آبکی و ساده بودن؛همین امر باعث سرزنش طراحان شد و سئوال های آزمون کمی جدی تر شدن،اما الان سئوال های آزمون قلم چی واقعا افراطی و غیر استاندارد هستند و باعث تضعیف روحیه میشن(تجربه شخصی)
      از طرفی آزمون های سنجش شبیه ساز اول و آخر کنکور هستن و سطح سئوالات هم کاملا استاندارد.
      نظر شخصی من سنجش هست.
      بای بکس

4. Top | #64
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من به هیچوجه سنجش نمیرم چون قلم چی آزمون های جامعش(اینطور که از سالهای قبلی شنیدم) کاملا استاندارده ومنم سوالای 2یا3سال پیشش رو اتفاقی دیدم وزیستش کاملا مطابق با همون سال بود وهمینطور درس های دیگش

آزمون های جامعش کلا با آزمون های درطول سالش متفاوت هست(وبهتر)
      با این حال اصلا از سنجش خوشم نمیاد چون بودجه بندی کنکور رو رعایت نمیکنه وگاهی سوالای سخت وگاهی سوالای آبکی میده
      برید تو سایت دریافت ونقدهای آزمون های سنجش رو بخونید میبینید که نوشته توی آزمون جامع سوم92 از 30سوال ریاضی 20تاش عینا توی کنکورهای قبل تکرار شده(بالای 10تاسوالش که اصلا عددشم تغییرنداده وبود ومیتونستی حفظی بزنی)ودر ضمن من رتبه های برتر سال گذشته مدرسه خودمون که درصد های آزمون آخر قلم چیشون با کنکورشون مقایسه کردم نهایت 15% متفاوت بود واین استانداردی سوالات رو میرسونه

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      من که میخام این دو تا باقی مونده رو برم همه تعریف میکنن با یکی تو اتوبوس حرف میزدم انسانی بود گف یک کلام سنجش = لو دادن سوالای کنکور . گف خیلی شبیه ن از کسایی هم که رفتن پرسیدم تایید کردن

قلم چی هیچی کرد مارو هم با آزموناش هم کتابای گندش. بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم.

6. Top | #66
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شک نکن از لحاظ شباهت به کنکور در درجه اول خود سنجش و بعد گزینه 2 و بعد قلم چی

قلم چی واقعا هیچ شباهتی به کنکور نداره و فقط سوالای قوی و چالش دار طرح می کنه

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      شک نکن از لحاظ شباهت به کنکور در درجه اول خود سنجش و بعد گزینه 2 و بعد قلم چی

قلم چی واقعا هیچ شباهتی به کنکور نداره و فقط سوالای قوی و چالش دار طرح می کنه
      فقط شباهت مطرح نيست كه .
      مهم اينه كه از ايده هاي جديد و سوالاي غير تكراري استفاده ميكنه

8. Top | #68
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      همه ی آزمون های موسسات مختلف یه جای کارشون میلنگه ولی

قلم چی که هیچ . نه به خاطر سخت بودنش بلکه به خاطر تیپ سوال هایی که میاد
      (که ممکنه شما رو گمراه کنه)
      سنجش هم که همه آزمون قبلی رو دیدن که چقدر سوالات ناهماهنگ با کنکور بود
      گزینه 2 رو نمیدونم

ولی در کل به نظر من سنجش چون سبک تره بهتره چون ممکن بعضی از داوطلبا به خاطر سخت بودن سوالات به قول گفتنی شل بشن!

یه چیز دیگه هم بگم:

خودتون رو اینقدر درگیر این آزمونا نکنین چند نفر رو میشناسم که با وجود اینکه نتیجه خوبی توی این آزمونا نگرفته بودن ولی کنکور رو با اختلاف رتبه زیادی نسبت به آزمون ها رد کردن و حتی برعکس ‍!

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhbl74 نمایش پست ها

خودتون رو اینقدر درگیر این آزمونا نکنین چند نفر رو میشناسم که با وجود اینکه نتیجه خوبی توی این آزمونا نگرفته بودن ولی کنکور رو با اختلاف رتبه زیادی نسبت به آزمون ها رد کردن و حتی برعکس ‍!
      واقعا هم همینطوره!!!
      یکی از دوستانم سال گذشته با تراز 5200 قلم چی از عید شروع به خوندن وتا آزمون جامع آخر که رسید به 6300-6400 ونهایت کنکور رتبه 800 شد!!!
      میگفمت تو این 2ماهه مونده به کنکور اصلا کارنامه قلم چیشو نگاه هم نکرده.فقط وفقط خونده!!!!!

10. Top | #70
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقا من بزرگترین اشتباه کنکوریم این بود که گزینه دو ثبت نام کردم 50 درصد سوالاش مخصوصا اختصاصی ها غیر استاندارده . آزمونای سنجشو که دارم میدم الآن جامعاشو به جز یه درسش بقیش قشنگ مطابق سوالای کنکورای سراسری و درهمون حده سوالاش .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان یه سوال داشتم قلمچی به هیچ وجه قبول نمیکنه فقط تابستون ازمون بدم؟اخه دانشجو ام نمیتونم بعد مهر بیام قلمچی ازمون بدم دوباره میخوام بزارم برا دی بهمن فقط یه تر میخونم
      کسی خبر داره میزارن یا نه
      لطف میکنین جوابمو بدبن من رو این موضوع حساب باز کرده بودم
      حسبنا الله و نعم الوکیل

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fa¡ryTale نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال داشتم قلمچی به هیچ وجه قبول نمیکنه فقط تابستون ازمون بدم؟اخه دانشجو ام نمیتونم بعد مهر بیام قلمچی ازمون بدم دوباره میخوام بزارم برا دی بهمن فقط یه تر میخونم
      کسی خبر داره میزارن یا نه
      لطف میکنین جوابمو بدبن من رو این موضوع حساب باز کرده بودم
      سلام.
      کاری نداره خب، به نمایندگی شهرتون زنگ بزن و بپرسم ، بهت جواب میدن

13. Top | #73
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید کلا اگه از نظر سطح سوالا قراره مقایسه کنیم گاج بهترین جامع هارو داره (البته داشت ! تا قبل از این کنکوره عجیبه 93)
      اما خب از اونجایی که جامعه آماری هم یه فاکتوره مهم برای کنکوریا محسوب میشه ، از بین جامع های قلمچی و سنجش به شخصه سنجش رو ترجیح میدم.البته به شرط اینکه بعد آزمون دقیق سوالاتش بررسی بشه !!!

14. Top | #74
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من هم سنجش بودم هم کانون
      فقط میتونم بگم شاید شیمی سنجش ، از نظر عجیب بودنش ، مثه کنکور سراسری 93 بود.
      ولی به طور کلی اگه امسال بخوام دوباره برا کنکور بخونم ، حتما و 100 % میرم کانون
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا من سنجش بودم...خدایی جالب نبود...یعنی سطح سوالات دلچسب نبود...تنبل کننده بود...
      9 تا آزمون دریغ از یه دونه شمارشی تو زیست!!!
      قلمچی ولی حداقل 10 تا شمارشی میداد...کمبود سنجشم جبران میکرد...
      آقا هیچ آزمون استانداردی تو این کشور برگزار نمیشه ولی کانون بهتر از سنجشه هر چند به پولی که باید بدی نمی ارزه...
      اگه رایگان تونستین برین، حتما برین قلمچی!!!
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن