خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قلم چی یا سنجش؟

رأی دهندگان
    134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سنجش

91 67.91%
    • قلم چی

43 32.09%
    صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 225
    1. Top | #211
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      مدیر جان میخواستم ازتون درخواست کنم سوالات آزمون ازمایشی رو که تو سایت میذارید کمپرس نکنید من الان کلی دانلود کردم عربیش نا واضحه عددای ریاضی فیزیک ناواضحه . نسخه با کیفیتشو میشه ارسال کنید برام تلگرامی جایی ...!!!

2. Top | #212
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      قطعا براي تجربي گاج...فوق العاده شده امسال گاج
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

3. Top | #213
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      قطعا براي تجربي گاج...فوق العاده شده امسال گاج
      یکم توضیح می دید؟

4. Top | #214
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      یکم توضیح می دید؟
      ببينيد من اصرار نميكنم كه چه ازموني بريد، ولي من خودم فارغ التحصيل هستم،پارسال قلمچي ميرفتم ولي امسال ميخوام از ٧ مهر گاج شركت كنم،دلايل خودم رو هم دارم..حاشيه هاي قلمچي واقعا خانمان سوزه...اگه واقعا كسي درگير حواشي نميشه،قلمچي هم بره خوبه..اما من خودم نشستم بروسي كردم سوالات و برنامه گاج رو...واقعا كيفيتش عالي بود واقعا تعجب ميكنم چرا اسمش به اندازه قلمچي سر زبونا نيستش..ولي بچه ها درگير ازمون ازمايشي نشيد،هم گاج هم قلمچي و گرينه عالين..ازموني رو بريد كه دوست داشته باشيدش نه به خاطر حرف مردم و اينكه بقيه چي ميگن..مهم با برنامه درس خوندنه...
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

5. Top | #215
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      با اینکه دوستمون درست میگن که همشون خوبن

.

.
      اما گاج بهتره

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

6. Top | #216
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      با اینکه دوستمون درست میگن که همشون خوبن

.

.
      اما گاج بهتره

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      برنامه شون شبیه هست ؟ سوالای گاج چه جوره؟

7. Top | #217
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question آزمون های آزمایشی

به نام خدا
      با سلام و عرض ادب دوستان من آزمون های گاج میرم اما اون طوری نیست که فکر میکردم جامعه آماری پایین فضای کنکور رو نداره بعد آزمون غیر خودت کسی راهنمایی نمیکنه مشاور هم اولا یه نفر بود که بعد آزمون مثلا کارنامه رو بررسی میکرد من که 1بارم نرفتم چیز خاصی نمیگه((طبق شنیدم)) الانم اصلا رفته، کسی دیگه نیست.
      حالا بین سنجش و قلمچی موندم. میگن قلمچی سخته (پشتیبانشم فقط حال احوال میکنه) ، سنجش میگن آسونه به غیر آزمون های جامع ---->سنجش شنیدم در کنار آزمون مشاور معرفی میکنه که واقعا خوبه. (البته سطح عادی و ... داره) از یه طرف هرکی کنکور دراومده قلمچی بوده و میگن از یه طرف خوبه که سخت میگیره؟ خلاصه موندم راهنمایی کنین ممنون میشم.

8. Top | #218
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      سنجش مباحث هر آزمونش زیاده چون همرو با هم پیش میبره سوالاشم آسونه دیگه مشاورو ایناشو نمیدونم قلم چیم بستگی داره پشتیبانای اون شهر چطوری باشن تو هر جا متفاوته ولی ازموناش مبحثش کمتره و مسلما هم سخت تره نسبت به آزمونای دیگه ....با این حال قلم چی

9. Top | #219
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      برنامه شون شبیه هست ؟ سوالای گاج چه جوره؟
      برنامه ی گاج شبیه به برنامه ی قلمچی هست ...
      سوالاتشم همه در حد کنکور ۹۶ بود ( حتی دینیشم سخت بود ) اما سختی سوالات شیمیش بیشتر از سوالات کنکور ۹۶ بود

10. Top | #220
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_parsa نمایش پست ها
      به نام خدا
      با سلام و عرض ادب دوستان من آزمون های گاج میرم اما اون طوری نیست که فکر میکردم جامعه آماری پایین فضای کنکور رو نداره بعد آزمون غیر خودت کسی راهنمایی نمیکنه مشاور هم اولا یه نفر بود که بعد آزمون مثلا کارنامه رو بررسی میکرد من که 1بارم نرفتم چیز خاصی نمیگه((طبق شنیدم)) الانم اصلا رفته، کسی دیگه نیست.
      حالا بین سنجش و قلمچی موندم. میگن قلمچی سخته (پشتیبانشم فقط حال احوال میکنه) ، سنجش میگن آسونه به غیر آزمون های جامع ---->سنجش شنیدم در کنار آزمون مشاور معرفی میکنه که واقعا خوبه. (البته سطح عادی و ... داره) از یه طرف هرکی کنکور دراومده قلمچی بوده و میگن از یه طرف خوبه که سخت میگیره؟ خلاصه موندم راهنمایی کنین ممنون میشم.
      قلم چی برای الان بهتره...سنجش جامع هاش خیلی خوبه ک اونم برا بعد عیده...
      الان میگم قلم چی چون میتونی به یه شناختی نسبت ب جایگاهی ک بین رقیبات داری برسی و اگه سطحت خوب نبود فرصت داری ک بهترش کنی...سنجشم بعد عید چون سوالاش یه دید خوب بهت میده برای کنکور اصلی...ولی ن اینکه بعد عید سنجشو بری قلم چیو بزاری کنار...هر دوشو میتونی بری تداخلی ندارن باهم فک کنم

راجب پشتیبانم بستگی داره...مثلن خودم پارسال یه پشتیبان داشتم ک بهداشت میخوند...فقط میگف ازمون داری..همین
      ولی پشتیبان امسالم دندون میخونه ...هر سوالی ک میپرسم ازش درست جواب میده و با حوصله..خیلی هم حرفاش بدردم میخوره..توو بحث انگیزشی هم خیلی صحبت میکنه باهام چون پشت کنکور بعضی وقتا دپرس میشم حالمو خوب میکنه..کلن خیلی خوبه..
      ینی میگم همه پشتیبانا مثه هم نیستن بد و خوب دارن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero
      ویرایش توسط nazaninz.ahn : 28 دی 1396 در ساعت 18:43

11. Top | #221
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​4 تا جمع بندی پایانی همه میرن سنجش

12. Top | #222
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      قلم چی برای الان بهتره...سنجش جامع هاش خیلی خوبه ک اونم برا بعد عیده...
      الان میگم قلم چی چون میتونی به یه شناختی نسبت ب جایگاهی ک بین رقیبات داری برسی و اگه سطحت خوب نبود فرصت داری ک بهترش کنی...سنجشم بعد عید چون سوالاش یه دید خوب بهت میده برای کنکور اصلی...ولی ن اینکه بعد عید سنجشو بری قلم چیو بزاری کنار...هر دوشو میتونی بری تداخلی ندارن باهم فک کنم

راجب پشتیبانم بستگی داره...مثلن خودم پارسال یه پشتیبان داشتم ک بهداشت میخوند...فقط میگف ازمون داری..همین
      ولی پشتیبان امسالم دندون میخونه ...هر سوالی ک میپرسم ازش درست جواب میده و با حوصله..خیلی هم حرفاش بدردم میخوره..توو بحث انگیزشی هم خیلی صحبت میکنه باهام چون پشت کنکور بعضی وقتا دپرس میشم حالمو خوب میکنه..کلن خیلی خوبه..
      ینی میگم همه پشتیبانا مثه هم نیستن بد و خوب دارن
      اتفاقا امسال جامع قلم چی و سنجش تداخل دارن

13. Top | #223
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرچي ميرين گاج نرين يني قشنگ گند زده امسال

14. Top | #224
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا خوبه که. منم میرم گاج. میشه بدونم چرا میگید بده؟
      زندگی مثل یه پیانو میمونه........
      هم روزای سفید داره هم سیاه
      ولی .....
      وقتی باهم باشن
      میشه یه موسیقیه خوب شنید

15. Top | #225
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالاش به جز شيمي يكم اسونه
      بعد گواهاشم كه توازن سوالاي درسارو يكم بهم ميزنه

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن