خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قلم چی یا سنجش؟

رأی دهندگان
    134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سنجش

91 67.91%
    • قلم چی

43 32.09%
    صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 225
    1. Top | #181
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه واسه کنکور میخوای بری قلم همت بالا میطلبه و باید خودتو باهاش وقف بدی. اگه بتونی با قلم پیش بری خیلی میافتی جلو ولی تابستونو بزار واسه تقویت درسای ضعیفت و آزمونی ننویس اگه تونستی مرتب زیاد بخونی و تابستونتو بترکونی بعدش قلم خوبه.اگه نه وتابستونتم خراب کردی برو سنجش.در مورد قلم چی بهت بگم که واسه رسیدن بهش باید روش تغییر بدی و چیزای جدیدی یاد بگیری ولی خوب پخته ات میکنه.مثلا واسه شیمی اگه مبتکران میخونی تو حالت معمولی باید کل تستاشو بزنی ولی تو قلم باید vip هاشو بزنی و چهارشنبه پنجشنبه آزمونایی که میزاره تو سایتش رو کار کنی تا نتیجه بگیری.یا مثلا دفتر برنامه ریزیتو کامل پر کنی.به شخصه تجربه کردم بدون دفتر قلم چی بازده کارت خیلی میاد پایین.خلاصه اگه یه چیزایی بلدی برو پاییز برو قلم یا اگه هنوز تلگرام و گروه و اینا داری و نمیخوای زیاد اذیت بشی سنجش خوبه.

2. Top | #182
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه میتونی خودتو درگیر تراز آوری نکنی برو قلم وگرنه وسطا همش نا امیدی واست میاره
      آزمون های تو سال سنجش اینقدرا مهم نیس جامع هاش حتما برو
      خوشا دیدار ما در خواب ...

3. Top | #183
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تابستون دوم به سوم قلم چی بودم،تابستون سوم به چهارم گزینه دو،طی سال چهارم جایی نرفتم و فقط جامع ها رو دادم و سال پشت کنکور،سنجش بودم؛
      یعنی قشنگ همه چیزو امتحان کردم و به نظر من برای شخصیت من با نحوه ی مطالعه ی من،سنجش بهترین انتخاب بود.
      من به یه چیزایی اهمیت میدم ک ربطی به آزمونه نداره مثلا اینکه قلم چی ملتو میچاپه رو مخم بود حسابی و همیشه حس میکردم کلاه رفته سرم.به علاوه اینکه تماساش مشاوره هاش و تمام چیزایی که تیمش برام فراهم میکردن به کارم نمی اومد و آزمونا و فعالیتاش به نظرم عوام فریبی بود.(لغت بهتری یافت می نشود!)
      گزینه ی دو هم برنامه ی ثانیه به ثانیه ای داشت که با من جور نبود به علاوه همیشه حس میکردم سطح سوالاش شباهتی به کنکور نداره.
      درنهایت ازونجا ک من دوستدارم خودم برنامه داشته باشم و تا وقتی از کسی کمک نخواستم کمکی بم نشه،سنجش از همه بهتر بود.فقط آزمون و پاسخش.

4. Top | #184
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سنجش صرفا
      4 آزمون جامعش مفیده فایدس

5. Top | #185
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه بابا بجز جامع هاش بقیشم خوبه اما چون تعدادش کمه پیشنهاد نمیشه

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

6. Top | #186
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      نه بابا بجز جامع هاش بقیشم خوبه اما چون تعدادش کمه پیشنهاد نمیشه

تعدادش کمه و به تبع اون برنامه خوبی نداره.عربی و ادبیات ضعیفی داره و اغلب ریاضی سختی داره اما فیزیکش نسبت به کنکور اسونتره.

7. Top | #187
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      تعدادش کمه و به تبع اون برنامه خوبی نداره.عربی و ادبیات ضعیفی داره و اغلب ریاضی سختی داره اما فیزیکش نسبت به کنکور اسونتره.
      به نظر من سطح و تیپ سوالاش خیلی شبیه کنکوره

8. Top | #188
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midnight نمایش پست ها
      به نظر من سطح و تیپ سوالاش خیلی شبیه کنکوره
      خیلی که نمیشه گفت ولی بعضی درساش بله.فیزیکش آسونتره و ریاضیش سخت تره.عربیش جز آزمونهای جامع درک مطلب نداره.شیمی جز ازمونهای جامع سطحش پایین تر از کنکور هست.

9. Top | #189
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج برین اصلا

10. Top | #190
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      با دوستمون موافقم ! گاج شرکت کنین !

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

11. Top | #191
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      قطعا قلمچی بهتره
      وقتی عملکرد مشخصه نیازی به مقایسه نیست
      تقریبا قریب به اتفاق کسانی مه نتیجه گرفتن قلمچی بودن ، تو همین انجمن مصاحبه هارو نگاه کنید ، علیرضا آورین اونطور از قلمچی تعریف میکنه یا خیلی های دیگه
      بعدشم فلسفه آزمون آزمایشی این نیست که شما به سوالاتش به چشم آموزشی نگاه کنید چون قطعا قبلا چند ده برابر اون سوالات تست زدید بیشتر میخواید یه براورد کلی داشته باشید که نسبت بقیه خوب خوندید یا نه اگه خوب که هیچی در غیر این صورت برنامتون اشکال داشته باید برنامه ریزی رو تغییر بدید حالا با بالابردن ساعت مطالعه یا تغییر کتاب تست یا هرچیز دیگه ای....
      هرچند که مدرسه ما رو بالاجبار سنجش ثبت نام کرد

12. Top | #192
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بخدا قلمچی بهتر نیست قلمچی بدبختتون میکنه ! برین گاج

13. Top | #193
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بخدا قلمچی بهتر نیست قلمچی بدبختتون میکنه ! برین گاج

چرا؟ روی شما تاثیر بدی داشته؟

14. Top | #194
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا داشت ! خدا رو شکر عوضش کردم

15. Top | #195
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      والا داشت ! خدا رو شکر عوضش کردم

میشه بیشتر توضیح بدین من یکم دودلم
      چون امسال پشت کنکوری میشم

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن