خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برای تابستان دهم از الان چیکار کنم ؟

سلام
      از تابستان دهم (سالی که میخوام وارد یازدهم بشم) چطوری میتونم بهترین استفاده رو بکنم ؟
      اگر بر میگشتید تابستان دهم چه کاری رو برای کنکور انجام میدادید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      سلام
      از تابستان دهم (سالی که میخوام وارد یازدهم بشم) چطوری میتونم بهترین استفاده رو بکنم ؟
      اگه من بودم دهمم رو کامل می بستم مخصوصا زیست از زیست خیلی ترکیبی میدن
      پیش خوانی از ذهنت بیرون کن به نفعت دارم میگم دهم واجب تره واسه فیزیک و ریاضیم وقتی تست زدی خلاصه نویسی حتما بکن توی شیمی روی استوکیمتری ومحلولا خوب کار کن ریاضیم توی تابع و تعیین علامت و فصل 6و 7 خوب کار کن مثلثاتم خوب یاد بگیر عربیم روی محل اعرابی و فعلا خوب کار کن موفق باشی(بهت حسودیم میشه)

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه بصیرت نمایش پست ها
      اگه من بودم دهمم رو کامل می بستم مخصوصا زیست از زیست خیلی ترکیبی میدن
      پیش خوانی از ذهنت بیرون کن به نفعت دارم میگم دهم واجب تره واسه فیزیک و ریاضیم وقتی تست زدی خلاصه نویسی حتما بکن توی شیمی روی استوکیمتری ومحلولا خوب کار کن ریاضیم توی تابع و تعیین علامت و فصل 6و 7 خوب کار کن مثلثاتم خوب یاد بگیر عربیم روی محل اعرابی و فعلا خوب کار کن موفق باشی(بهت حسودیم میشه)
      سلام
      اولش یه تشکر ویژه از تمام کاربران و مدیران عزیز این انجمن دارم که خیلی اطلاعات مفیدی میزارن و خیلی به درد ما ها ( بچه مچه ها ) میخوره و میتونیم از تجربیات شما استفاده کنین .

• در مورد اینکه دهم رو جمع بندی کنیم و فول بشیم آیا لازمه که کلاس هم بریم . من احساس میکنم نمیتونم مسائل شیمی و استوکیومتری رو خودم تجزیه و حل کنم و همه رو غلط میزنم

با تشکر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه برنامه درست و حسابی می چیدم که هم بتونم درس های دهم مخصوصا اختصاصی ها رو تست بزنم +تفریح هم داشت باشم عربی زبان هم خوب کار کنید تست تست تست
      اگه از همین الان فکر کنید درس هایی که می خواید بخونید کنکور بدید سوال ها کنکور هم حل کنید یه فرصت طلایی دارید برای حتی تک رقمی شدن
      از مشاور و آزمون آمایشی هم استفاده کنید از همین پایه قوی بالا بیاد نتیجه شو تو سال کنکور می بینید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوالی ولی دیگه سال دوم دبیرستان که میشه همون 10م رو کی میخونه :/
      ؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز سرمایه گذاری کن روی زیست . حتمن کامل بخون و یک کتاب تست هم کامل تمام تستاشو بزن
      مورد بعدی قرابت هست . میتونی کتاب قرابت نشرالگو تالیف عبدالمحمدی رو تهیه کنی و روزانه یک یا دوتا نون شب که شامل 5 تا تست هس رو کار کنی
      ولی زیاد به خودت سخت نگیر . ازمون ازمایشی و اینا هم نمیخواد شرکت کنی
      تابستان امسال آخرین تابستونی هست که میتونی ازش لذت ببری سال دیگه کنکوری میشه و سالای بعدش هم با تموم شدن مدرسه ها دیگ تابستون مفهوم خودشو از دست میده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CleVeR S نمایش پست ها
      سلام
      اولش یه تشکر ویژه از تمام کاربران و مدیران عزیز این انجمن دارم که خیلی اطلاعات مفیدی میزارن و خیلی به درد ما ها ( بچه مچه ها ) میخوره و میتونیم از تجربیات شما استفاده کنین .

• در مورد اینکه دهم رو جمع بندی کنیم و فول بشیم آیا لازمه که کلاس هم بریم . من احساس میکنم نمیتونم مسائل شیمی و استوکیومتری رو خودم تجزیه و حل کنم و همه رو غلط میزنم

با تشکر
      اگه مدرس کلاس خوب هست و روی فهمتون واقعا تاثیر میذاره برید ولی بازم اگه با یه درسنامه و پاسخ تشریحی خوب راه میفتین توصیه میکنم خودتون بخونین بهتره(کلاس خیلی انرژی میگیره)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخه راستش کسی نبود تو گوش ما بخونه بشینین بخونین
      من خودم الان توی باتلاقی از دهم و یازدهم گیر افتادم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انشاالله موفق بشید

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که نمیدونم چطور که باید چطور استفاده کنی ولی هرکاری میکنی بخون فقط
      من که ارزوم اینه جای تو باشم
      سلام

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دهم رو کامل جمع کن روزی ۶.۷ ساعت بخون ضرر نمیکنی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمانه بصیرت نمایش پست ها
      اگه مدرس کلاس خوب هست و روی فهمتون واقعا تاثیر میذاره برید ولی بازم اگه با یه درسنامه و پاسخ تشریحی خوب راه میفتین توصیه میکنم خودتون بخونین بهتره(کلاس خیلی انرژی میگیره)
      ممنون از راهنمایی قرار بود بریم کلاس ریاضی یازدهم ولی نظرم عوض شد و میخام دهم رو فول کنم
      الان هم قراره برم کلاسای شیمی دهم و فیزیک یازدهم فیزیک یه دبیر به خاطر اینکه از سربازی معاف بشه قرار شده تو شهر ما دو سال رایگان درس بده (چه خوش شانسیم ما ها )
      • تو برنامه ریزی تابستانم جایی برای دینی هم بزارم؟ میگن زود فراموش میشه :/

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی قرار بود بریم کلاس ریاضی یازدهم ولی نظرم عوض شد و میخام دهم رو فول کنم
      الان هم قراره برم کلاسای شیمی دهم و فیزیک یازدهم فیزیک یه دبیر به خاطر اینکه از سربازی معاف بشه قرار شده تو شهر ما دو سال رایگان درس بده (چه خوش شانسیم ما ها )
      • تو برنامه ریزی تابستانم جایی برای دینی هم بزارم؟ میگن زود فراموش میشه :/
      اگه از لحاظ تستی جمعش کنین به نفعتونه چون تابستون سال دیگه اینقدر کار هست که نمیدونی کدومشو انجام بدی!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

با تشکر
      از کلاس های آنلاین استفاده کن (حضوری خیلی انرژی و وقت می‌گیره) یه نمونه : https://alaatv.com/c/7903
      خودت تو آلا بگرد ، چیزی که لازم داری پیدا می‌کنی
      آفرین که نقطه ضعفت رو میدونی و میخوای برطرفش کنی
      درباره دینی هم پرسیده بودی ، میگم یه اولویت بندی انجام بدع از نقاط ضعف به قوی ، بعد برطرفشون کن (بعید میدونم خودبه خود جا واسه دینی بمونه و اوکیه)
      ویرایش توسط HoSeiN.MD : 19 تیر 1398 در ساعت 02:16

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن