خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: عربی ضعیف

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عربی ضعیف

نم عربی ضعیفی دارم.اصلا هیچی نمی دونم منصوبات و نون وقایه وثلاثیو...هیچکدوم را بلد نیستم.نمی دونم کلاس برم یا کتاب بگیرم.چه کتابی مناسبه؟فیلم های ناصح زاده را دیدم.نظام جدیدش را واقعا خوشم نیومد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      نم عربی ضعیفی دارم.اصلا هیچی نمی دونم منصوبات و نون وقایه وثلاثیو...هیچکدوم را بلد نیستم.نمی دونم کلاس برم یا کتاب بگیرم.چه کتابی مناسبه؟فیلم های ناصح زاده را دیدم.نظام جدیدش را واقعا خوشم نیومد
      سلام من بهت كتاب عربي كامل گاج رو پيشنهاد ميكنم البته من خودم نظام قديم هستم و نميدونم نمونه اين كتاب واسه نظام جديد هست يا نه ، يه سرچي تو اينترنت بكن اگه باشه كه عاليه چون توضيحاتش خلاصه و قابل فهم است اينم بگم تجربه من تو اين دو سالي كه پشت كنكور هستم اينه كه براي اينكه عربي رو بالاي ٦٠ بزني بايد اول رو لغات كتاب كاملا مسلط باشي و بعدشم قواعد ترجمه اي رو بدوني و در اخر تست زياد بزني موفق باشي

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein7 نمایش پست ها
      سلام من بهت كتاب عربي كامل گاج رو پيشنهاد ميكنم البته من خودم نظام قديم هستم و نميدونم نمونه اين كتاب واسه نظام جديد هست يا نه ، يه سرچي تو اينترنت بكن اگه باشه كه عاليه چون توضيحاتش خلاصه و قابل فهم است اينم بگم تجربه من تو اين دو سالي كه پشت كنكور هستم اينه كه براي اينكه عربي رو بالاي ٦٠ بزني بايد اول رو لغات كتاب كاملا مسلط باشي و بعدشم قواعد ترجمه اي رو بدوني و در اخر تست زياد بزني موفق باشي
      راستش شنیدم برای نظام جدید سطحش پایینه.برای نظامپجدید شنیدم خیلی سبز نوشته موسوی خوبه.درسته؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب خیلی سبز غزال موسوی برای 100 زدن کافیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز توصیه های من به عنوان کسی که عربی 97 ، 77% زده و عربی 98 که به نظرم سطح مقداری بالاتری داشته رو طبق درصد گیری طبق کلید قلمچی 80% زده رو خوب گوش کن :
      عربی درسی نیست که تو بخای با یه دور خوندن یک کتاب قوی بشی و درصد خیلی خوبی کسب کنی ، اولا بدون اگر سطح ضعیفی داره خوندن بهترین کتاب های بازار از نظر من مثل یه بی حسی موضعیه یعنی فکر میکنی وای یاد گرفتم ولی یه هفته بعد کاملا حس می کنی عربی 0% هستی
      راه حلش : با یه معلم خوب یا دی وی دی خوب عربی رو از پایه شروع کن و پایه ترین چیز تو عربی یکی صرف فعل ماضی و مضارع و ... هست رو یاد بگیر (معلم خوب عربی به نظر من خیلی هست ولی دوتایی که از کف و پایه درس میدن یکی علی نژاد علی و یکی رضایی رنجبر هست که به نظرم عربی رو روی اصول درس میدن .ولی انتخاب با خودته و ببین با سبک تدریس کی کار میکنی چون فهم سبک معلم کاملا وابسته به دانش آموزه)
      فقط در انتخاب معلم به دام نیفت چرا که یک سری معلم ها که واقعا اسم بردن ازشون کار اخلاقی نیست و طرفدار دارند میان و کلی نکته میگن و اینطوری به دانش آموز القا می کنند عربی یعنی نکته بازی که این اشتباه محضه و یکی از این نکات سر کنکور یادت نمیاد .
      در گام بعد پس آزموش دیدن توسط یک معلم شروع کن به تست زدن حالا از هر کتابی که مطرح هست که من از کتابای نظام جدید آموزشی اطلاعی ندارم .
      گام سوم زدن تستای چند مبحث کنار همدیگس که این رو میتونی با سایتایی که آزمون برات تهیه می کنند مثل منتا و لرنیتو و ... تمرین کنی که در آن واحد قواعد بیاد تو ذهنت ...
      شاید این گام سوم به نظرت خنده دار باشه و بگی مگه زیسته که کنار هم و ترکیبی کار کنم ولی این کاریه که بقیه نمی کنند و سرکنکور ضررش هم می بینند و با اینکه کلی تست از اون مبحث قواعدی کار کردند نمیتونن سر کنکور بزنند و گاها با مباحث دیگه اشتباه می گیرند و غلط میزنند.
      و برای درک متن حتما کتاب گاج درک متن عربی رو تهیه کن و هرشب یه متن کار کن که من خبط کردم واینکارو منظم نکردم و الان ضررشم در کنکور دیدم.

و در آخر بگم ساده ترین قسمت عربی ترجمه هست که با یکم کار خوب و اصولی میشه تقریبا نصف درصد کنکور که از ترجمه هست رو گرفت.

موفق باشی
      ویرایش توسط Amirhossein-79 : 15 تیر 1398 در ساعت 22:32

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از بین گاج کامل و خیلی سبز جامع کدوم برای گایه ضیف خوبه؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از بین گاج کامل و خیلی سبز جامع کدوم برای گایه ضیف خوبه؟
      خیلی سبز به تألیف غزال موسوی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      می خوام که کتاب درسنامه مفصل اما در چارچوب کتاب داشته باشه.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      می خوام که کتاب درسنامه مفصل اما در چارچوب کتاب داشته باشه.
      خیلی سبز بهترین گزینه برای یادگیری هست اما تعداد تستش کمه... من خیلی با عربی مشکل داشتم و منابع مختلفی رو امتحان کردم.. خیلی سبز عالیه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خیلی سبز داشتم خیلی خوب بود.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تدریس ویدیویی : میثم فلاح
      تدریس کتاب : ایادفیلی مبتکران
      بانک تست هم مهر و ماه
      خداوند آن خویش خویش است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن