خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پاسخ تشریحی ریاضی تجربی 98 و چند نکته در مورد سطح آزمون

سلام
      فایلی که پیوست کردم پاسخ تشریحی به همراه کلید ریاضی تجربی 98 هست. هم نظام قدیم و هم نظام جدید.
      کلید توی کانون هم میتونید ببینید:
      کنکور سراسری 98 - کنکور ریاضی - کنکور تجربی - کنکور انسانی + سوالات و کلید

اما چند تا نکته که در مورد این آزمون باید بگم:
      1) اولا یه سری مبحث بود که نظام جدیدی ها احتمالا ازش اطلاع نداشتن. مثلا حد رادیکالی در بی نهایت که عموما با هم ارزی نیوتن قابل حله که توی کتاب بیان نشده.
      2) ترتیب سوالها به هم خورده بود و این احتمالا خیلی روی اعصاب ممکنه راه رفته باشه. هر چند کنکور ریاضی دیروز هم همینطور بود و باید احتمال چنین اتفاقی رو میدادیم
      3) اکثر بچه ها گفتن ریاضی سخت بوده که منم تا حدودی باهاشون موافقم. هم به خاطر یه سری مبحث که مال نظام قدیم بود و توی نظام جدید اومده ، مثل ضریب تغییرات یا همون حد در منفی بی نهایت و همچنین اون جریان به هم خوردن ترتیب سوالا.
      4) هر کی هر چیزی میگه شما خودتونو نبازید. احتمالا الآن خیلیا میان و جمله هایی با این استایل میگن: " وای من خیلی بی دقتی کردم ریاضی رو 90 زدم یعنی پزشکی میارم؟" اکثر این افراد (نمیگم همشون) میخان بقیه روحیه شون رو ببازن. پس خیلی نگران نباشید. به نظر من اگه بالای 50 زدید خوبه و بالای 60 هم خیلی برای این آزمون عالیه.
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      • نوع فایل: pdf RT.pdf (1.43 مگابایت, 39 نمايش)
      ویرایش توسط Alir3zaa : 15 تیر 1398 در ساعت 00:44

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کافیه برید بخش نظرات تو دوازدهم ریاضی کانون
      همه یهو شاطری شدن برامون
      اینهمه تراز 4000 و درصد منفی هم همش منمااااااااااا همششش من

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zaa نمایش پست ها
      سلام
      فایلی که پیوست کردم پاسخ تشریحی به همراه کلید ریاضی تجربی 98 هست. هم نظام قدیم و هم نظام جدید.
      کلید توی کانون هم میتونید ببینید:
      کنکور سراسری 98 - کنکور ریاضی - کنکور تجربی - کنکور انسانی + سوالات و کلید

اما چند تا نکته که در مورد این آزمون باید بگم:
      1) اولا یه سری مبحث بود که نظام جدیدی ها احتمالا ازش اطلاع نداشتن. مثلا حد رادیکالی در بی نهایت که عموما با هم ارزی نیوتن قابل حله که توی کتاب بیان نشده.
      2) ترتیب سوالها به هم خورده بود و این احتمالا خیلی روی اعصاب ممکنه راه رفته باشه. هر چند کنکور ریاضی دیروز هم همینطور بود و باید احتمال چنین اتفاقی رو میدادیم
      3) اکثر بچه ها گفتن ریاضی سخت بوده که منم تا حدودی باهاشون موافقم. هم به خاطر یه سری مبحث که مال نظام قدیم بود و توی نظام جدید اومده ، مثل ضریب تغییرات یا همون حد در منفی بی نهایت و همچنین اون جریان به هم خوردن ترتیب سوالا.
      4) هر کی هر چیزی میگه شما خودتونو نبازید. احتمالا الآن خیلیا میان و جمله هایی با این استایل میگن: " وای من خیلی بی دقتی کردم ریاضی رو 90 زدم یعنی پزشکی میارم؟" اکثر این افراد (نمیگم همشون) میخان بقیه روحیه شون رو ببازن. پس خیلی نگران نباشید. به نظر من اگه بالای 50 زدید خوبه و بالای 60 هم خیلی برای این آزمون عالیه.

ددش ریاضی نظام قدیم هم خراب بوده نه فقط جدیدا
      کلا بودجه بندی کنکور خراب شده خصوصا تو فیزیک و ریاضی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از رفقا در مورد سطح سوالهای ریاضی هر رشته میگفت:
      سوالای رشته ریاضی رو دادن به تجربی ها
      سوالای رشته تجربی رو دادن به انسانی ها
      سوالای رشته انسانی رو دادن به ریاضیا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالات متاسفانه باهدف تراز بندی طرح میشه و قاعدتا میخان استاندارد وقابل حل هم باشه مجبور میشن ک وقت گیرش کنن
      اشکال سوالات وقت گیر بودنشون بود والا همه این سوالا تکرار سوالای کتاب بود.حتی سوالات هندسه ساده تر از کتاب بود ولی نیاز به دوتشابه بندی داشت ک وقت زیادی میخواد.
      باارزوی موفقیت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام برادر تشکر برای زحمتی که کشیدی ولی با احترام بند 1 و 3 رو نقض میکنم چون جفتشون توی کتاب اومده (شاید مستقیم نه ولی 100% توی آزمون های مختلف دیده شده) و قبول دارم آزمون وقت گیری بود ولی به نظر من و با توجه به درصد نفرات برتر کف نمره باید 75 به بالا باشه.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      سلام برادر تشکر برای زحمتی که کشیدی ولی با احترام بند 1 و 3 رو نقض میکنم چون جفتشون توی کتاب اومده (شاید مستقیم نه ولی 100% توی آزمون های مختلف دیده شده) و قبول دارم آزمون وقت گیری بود ولی به نظر من و با توجه به درصد نفرات برتر کف نمره باید 75 به بالا باشه.
      شما چجوری درصد نفرات برتر رو دیدین ?

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با چند تاییشون حضوری صحبت داشتیم عزیز
      برتر که عرض میکنم بر اساس این سنجشای آخره که با هم امتحان میدادیم رتبه های خوبی رو می آوردن

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      سلام. درسته حرفتونو قبول دارم. مستقیم نبود ولی اشاره هایی بهش شده بود.
      در مورد نفرات برتر هم شاید اینطور باشه که میفرمایید ولی من رنج عمومی رو گفتم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      صورت سوالا رو هم بزار لطفا؛
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TimeToSayGoodbye نمایش پست ها
      صورت سوالا رو هم بزار لطفا؛
      نظام جدید:
      http://www6.sanjesh.org/Download/Sar...tesasi-633.pdf
      نظام قددیم:
      http://www6.sanjesh.org/Download/Sar...-Ekhtesasi.pdf

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لطفا ایدی تلگرام تون رو بدین ..چندتا سوال ریاضی دارم ازتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن