خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کنکور خارح 97 عجیبا غریبا +بحث و تذکر و پیشنها در مورد کنکور 98 روز اخر جمع بندی اخر

سلام امروز کنکور 97 خارجو زدم
      خیلی سوالای آنرمالی داشت مخصوصا عمومی هاش شیمی یکم از داخل اسون تر بود بنظرم فیزیکش ک سخت تر بود واقعا هنگ کردم سوالاشو دیدم ریاضی اش در حد همون 97 داخل بود ولی من خوب نتونستم بزنمش و زیست تقریبا بالای 90 درصد مشابه داخل بود
      اینم درصدام
      ادبیاتت 74
      عربی 90
      دینی 56
      زبان 75
      زمین 12
      ریاضی 61
      زیست 80
      فیزیک 69
      شیمی 72
      دینی رو واقعا خراب کردم خدا کنه 98 یکم رحم کنن بهمون تو دینی
      و اما کنکور 98

دوستان دوساله دارم درس میخونم شاید مهمترین چیزی ک الان تو ذهنم هست و خواستم به شما بگم اینه که سرجلسه بی دقتی و حواس پرتی تون رو کنترل کنین واقعاخطرناکه
      همیشه یه سوالو تا انتها بخونین یوقت ته سوال مثلا تو شیمی میگه چند مول فراورده در مخلوط نهایی هست و شما توجه نمیکین تعداد مول همه موادو حساب میکنین یا مواردی مشابه این
      و نکته بعدی این که وقتی یه سوالو مخصوصا تو ریاضی فیزیک شیمی میبینن بار اول هیچ ایده ای نمیاد تو ذهنتون یا فک میکنین حلش بیشتر از 1 دقیقه طول میکشه سریع ازش رد شین و بعد برگردین بهش چون خیلی بهتون کمک میکنه باردوم ک میاید سراغش بتونین سریعتر حلش کنین

این دو تا نکته بنظرم خیلی مهم اومد شما هم اگه میدونین چیزی بگید همه استفاده کنیم
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا یه چیزی هم هست که کمتر کسی گوش زد میکنه به کنکوریا(یعنی تا سر جلسه که بفهمم کسی به ما نگفته بود)...سرجلسه که شما میری میشینی تا قرآن پخش بشه و سوالا برسه دستتون کلی وقت تلف میشه ولی هیچکس تو این بازه زمانی نمیاد مشخصاتتونو چک کنه...اد میذاره وقتی داری با جدیت سوالای عمومی رو می زنی میاد بالا سرتون خیلی ها اینجا اعصابشون بهم میریزه، حواسشون پرت میشه، چمیدونم حس آزمونشون میپره
      اصلا نگران نباشین یا یه چند ثانیه مکث کنید و یه نفس عمیق بکشین یا اگه نمیشه سریع و بدون فکر برین درس بعدی رو شروع کنین... من خودم وقتی این اتفاق برام افتاد سر درس عربی بودم سریع جهیدم دینی تا تمرکزم برگشت...البته تو حوزه ما اینطوری بود ولی امیدوارم برای شما نباشه
      موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heini نمایش پست ها
      آقا یه چیزی هم هست که کمتر کسی گوش زد میکنه به کنکوریا(یعنی تا سر جلسه که بفهمم کسی به ما نگفته بود)...سرجلسه که شما میری میشینی تا قرآن پخش بشه و سوالا برسه دستتون کلی وقت تلف میشه ولی هیچکس تو این بازه زمانی نمیاد مشخصاتتونو چک کنه...اد میذاره وقتی داری با جدیت سوالای عمومی رو می زنی میاد بالا سرتون خیلی ها اینجا اعصابشون بهم میریزه، حواسشون پرت میشه، چمیدونم حس آزمونشون میپره
      اصلا نگران نباشین یا یه چند ثانیه مکث کنید و یه نفس عمیق بکشین یا اگه نمیشه سریع و بدون فکر برین درس بعدی رو شروع کنین... من خودم وقتی این اتفاق برام افتاد سر درس عربی بودم سریع جهیدم دینی تا تمرکزم برگشت...البته تو حوزه ما اینطوری بود ولی امیدوارم برای شما نباشه
      موفق باشین
      پارسال سر دینی این اتفاق برام افتاد ولی رو همون دینی ادامه دادم و گندم زدم33 درصد زدمش
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      پارسال سر دینی این اتفاق برام افتاد ولی رو همون دینی ادامه دادم و گندم زدم33 درصد زدمش
      حالا جدای از این قضیه بدون شعور بودن و عدم هماهنگی مسئولان حوزه دینی پارسال از جهت چالشی بودن واقعا سخت بود...والا اون دینی رو جلو بزرگترین مرجع تقلیدم می ذاشتن به لقاءالله می پیوست

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heini نمایش پست ها
      حالا جدای از این قضیه بدون شعور بودن و عدم هماهنگی مسئولان حوزه دینی پارسال از جهت چالشی بودن واقعا سخت بود...والا اون دینی رو جلو بزرگترین مرجع تقلیدم می ذاشتن به لقاءالله می پیوست
      مت هنوزم سر اون عبادی گیجم حالا با اون خاتم النبین یجوری ساختم ولی مگه ما حق تصرف داریم مع سازمان بشدت وزین کنکور اونو جواب زده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      مت هنوزم سر اون عبادی گیجم حالا با اون خاتم النبین یجوری ساختم ولی مگه ما حق تصرف داریم مع سازمان بشدت وزین کنکور اونو جواب زده
      ماشاءالله به این حافظه...امسال پشت موندی که اینقدر خوب یادت مونده؟
      من راستش رشتم ریاضی بود تنها چیزی که می دونم تا فردای قیامتم یادم می مونه یه سوال بود تو ادبیات گفته بود کدام فعل ماضی استمراریه...بعد تو 4 تا گزینه 4 تا فعل آبکی داده بود
      ...البته به جبران این سوال در 6 درس باقی مانده حسابی خلاقیت به خرج دادن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن