خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات

آیا میشه رتبه 6 رقمی را سال بعد 3 رقمی کرد؟

سلام بچه ها راستش من دوازدهم هستم امسال اولین کنکورمه اما خوب نخوندم واقعا رتبم بد میشه البته من میپذیرم که تنبلی کردم و میخوام جبران کنم برا سال بعد
      اما دقیقا مشکل از اینجا شروع میشه که خانوادم به جز داداشم از تصمیمم خبر ندارن که من 99 میخوام کنکور بدم و این بهم استرس میده که چه اتفاقی میوفته بالاخره چون خانوادم میخوان برم دانشگاه تو هر رشته ای
      یه مشکل دیگم دارم اونم اینه که حوصله مطالعه بعضی وقتا ندارم عین جو گیری بعضی وقتا محکم میخونم بعضی وقتا شل میشم که این بسیار بده و فکر اینکه رتبه سال اولم رو میتونم جبران کنم یا نه خیلی بهم استرس
      میده. واقعا سردرگمم. نمیدونم اصلا ممکنه مثلا رتبه 120 هزار رو تبدیل کرد به زیر 200 ؟ راهنمایی کنید ممنونتون میشم یه جورایی مشاوره میخوام ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دندانپزشک آینده نمایش پست ها
      سلام بچه ها راستش من دوازدهم هستم امسال اولین کنکورمه اما خوب نخوندم واقعا رتبم بد میشه البته من میپذیرم که تنبلی کردم و میخوام جبران کنم برا سال بعد
      اما دقیقا مشکل از اینجا شروع میشه که خانوادم به جز داداشم از تصمیمم خبر ندارن که من 99 میخوام کنکور بدم و این بهم استرس میده که چه اتفاقی میوفته بالاخره چون خانوادم میخوان برم دانشگاه تو هر رشته ای
      یه مشکل دیگم دارم اونم اینه که حوصله مطالعه بعضی وقتا ندارم عین جو گیری بعضی وقتا محکم میخونم بعضی وقتا شل میشم که این بسیار بده و فکر اینکه رتبه سال اولم رو میتونم جبران کنم یا نه خیلی بهم استرس
      میده. واقعا سردرگمم. نمیدونم اصلا ممکنه مثلا رتبه 120 هزار رو تبدیل کرد به زیر 200 ؟ راهنمایی کنید ممنونتون میشم یه جورایی مشاوره میخوام ممنون
      خب ببین داداش تو قرار نیس ۱۲۰ هزار و به ۲۰۰ تبدیل کنی چون اون ۱۲۰هزار ماله تو نیس...تو هیچی نخوندی دیگه انگار که اصلا سرجلسه نرفتی...یه جورایی اولین کنکورت میشه سال بعد نه امسال

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هرچیزی که تصورش کنی میتونی به دستش بیاری..الان یه عده میان میگن نمیشه...توضیه ای که بهت دارم اینه که هرکس حرف منفی بهت زد اصن توجه نکن...بعضیا ذهنشون واقعا کوچیکه..حتی آدمایی که پزشکی قبول شدن...منی که پزشکی قبول نشدم چیزایی تو سال کنکورم دیدم که بهت قول میدم که میتونی از رتبه آخر کنکور هم رتبه در حد پزشکی بیاری..فقط شرط خودشو داره..اینه که هرچقدرم ک بدخونده باشی یه جمع بندی خوب داشته باشی یعنی از بعد عیدت بهترین استفاده رو داشته باشی..
      در مورد تنبلی هم بگم که سعی کن از ساعت مطالعه کم شروع کنی مینیمم رو در نظر بگیر از همون شروع کن کم کم هر چی بیشتر احساس نیاز کردیه به ساعت مطالعه ساعتو بیشتر کن...و سعی کن آزمون ازمایشی شرکت کنی حتما که خودش یه محرکه برای درس خوندن

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هرچیزی ممکنه هرررررچیزی
      تِمام
      درضمن خواهشمندم این نکته رو توجه کنید رتبه سال اول پسیزی به رتیه سال دوم ربطی نداره
      با تشکر

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      راستش چی بگم اما هر کیو تو مجلات قلم چی دیدم نهایتا رتبه 2000 خودشو رسونده به 200 کسی رو ندیدم شرایط منو داشته باشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییت

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      فقط یه سوال داشتم میگم اگه رتبم بشه مثلا 140 هزار بعد سال 99 بشم مثلا زیر 500 اونوقت میگن سازمان سنجش بهت شک میکنه یه آزمون دیگه ازت میگیره آیا راسته؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستش چی بگم اما هر کیو تو مجلات قلم چی دیدم نهایتا رتبه 2000 خودشو رسونده به 200 کسی رو ندیدم شرایط منو داشته باشه
      شاید چون هیشکی تا حالا با رتبه بد اراده نکرده بخونهو همه فک میکنن نمیشهشما بخون و اثبات کن که میشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب تو اولیش باش!
      بزار سال دیگه اونیکه 99 کنکور اولشه خراب کرده ترو الگو قرار بده!
      نا امید نباش

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan.Amiri نمایش پست ها
      خب تو اولیش باش!
      بزار سال دیگه اونیکه 99 کنکور اولشه خراب کرده ترو الگو قرار بده!
      نا امید نباش
      ممنونم که انگیزه میدی راستی یه سوال داشتم اگه کسی رتبه سال اولش خیلی بده بشه و سال دوم بیاد زیر 500 میگن سازمان سنجش شک میکنه دوباره آزمون میگیره آیا درسته ؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم که انگیزه میدی راستی یه سوال داشتم اگه کسی رتبه سال اولش خیلی بده بشه و سال دوم بیاد زیر 500 میگن سازمان سنجش شک میکنه دوباره آزمون میگیره آیا درسته ؟؟
      من این دو ماهی که اومدم اینجا 5 شیش تا تاپیک این مدلی دیدم تو انجمن
      نتیجه گیری کلی این بود که به دو رقمیا گیر میدن
      بعدم اونی که 500 شدن دوبارم امتحان بده همون حدودا میشه دیگه ن؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش منم احتمالا بزارم سال بعد ولی امسال خوندم تا حدی بنظرم پیرا رو راحت بیارم ولی بدرد نمیخوره , ببین تنها راهش اینه که پاره بشی خیلی رک گفتم ولی واقعا همینه که به هیچی فکر نکنی و فقط بخونی , این که به شدن و نشدن فکر کنی کارتو درست نمیکنه بشین بعد کنکور بخون , فقط بخون :/
      D e A d I n S i D e

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عباس آرایش انقد اسمشو گفتم بهش حس پیدا کردم دیگه|= هرکی از را میرسه بهش میگم
      این ۸۸۰۰۰ خودشو کرد ۳۸۰۰
      تازه سال ۹۵ هم خییلی باید و شاید نخوند یعنی سالی که موند
      حالا شما ۲۰۰ نیار ۵۰۰ بیار|=

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش چه خبره 120 هزار
      کلا سهمیه مگه چند نفره؟
      شما بری سفید بدی 60 هزاری
      حالا بهر حال تو طول سال حداقل دانش زدن 4 دونه تست از هر درس رو داری که
      بعضی چیزا هم کخ خوندن نمیخواد مثلا ریاضی حداقل 4 سوالش (معادلات مثلتاتی ، تابع ، معادلات) با عدد گذاری حل میشن
      یعنی شما بدونی از هر درس فقط 20 درصد بزنی رتبت بیست هزاره

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن