خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

انگیزشی+ انرژی مثبت + حال خوب

سلاااااااااام دوستانحقیقت حال خودم چندان خوب نیست ولی وقتی اینجا پست می گذارم و با شماها صحبت می کنم آروم تر میشم...
      یک کنکور دیگه با همه تلخی ها و شیرینی هاش داره تموم میشه ... بیایید آخر این قصه رو خوب تموم کنیم...تا آخرین لحظه ادامه بدید ، تسلیم نشید..
      عزیزی که الان متوجه شدی با درس شیمی ، زیست ، ریاضی یا....مشکل داری لطفا تسلیم نشو ، نمیگم تو این چند ساعت معجزه می کنی یا حتما به چیزی که می خوایی می رسی ولی بهت قول میدم اگر از این چند ساعت باقی مونده به خوبی استفاده کنی می تونی رتبه ات رو از چیزی که الان هست بهتر کنی حتی شده یک رقم ... شاید با خودت بگی یک رقم می خواد چه کار کنه من که دیگه قبول نمیشم؟! حداقلش این هست که بعد کنکور میگی چه خوب بود اون چندساعتی که خوندم و بعدا قدر زمانت رو خواهی دونست(خودم این حالت کاملا احساس کردم)...
      یک سری دیگه از دوستان تا حالا دست و پا شکسته مطالعه کردن و الان دارن تسلیم میشن ... با خودش میگه من که فلان درس رو نصفه خوندم دیگری رو مرور نکردم اون یکی که... خواهش میکنم از روی احساس تصمیم نگیرید ، همیشه تا آخرین لحظه تلاش کنید و آخر راه منتظر رحمت خداوند باشید . من بارها برام پیش اومده که در درسی کامل تسلط نداشتم ولی با اطمینان اول به خدا و بعد بر خودم در جلسه حاضر شدم و تونستم بهترین نتیجه رو بگیرم...ادامه بده دوست من بدون توجه به نتیجه..
      سری آخر کامل خوندن و مسلط هستن . به همه تون مرهبا میگم که سختی های راه رو به جون خریدید و تلاش کردید.با تمام قوا ادامه بدید و به قول آقای @امیر123 کوک چهارم رو محکم بزنید...
      حالا بگید ببینم جز کدوم دسته هستید و حالتون الان چطوره؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط Z_H.. : 11 تیر 1398 در ساعت 22:40

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B7-%DB%B0%DB%B1_%DB%B1%DB%B4-%DB%B0%DB%B4-%DB%B4%DB%B3.jpg

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدی های عزیز (نظام قدیم می دونه دیگه) ساعت 7:30 تا 8 صبح کنکور که منتظر شروع جلسه هستید لطفا با کسی صحبت نکنید تا تمرکزتون کامل حفظ بشه.در واقع چیزهای به دردنخور رو قبل شروع آزمون بریزید دور (نکته بود که پارسال رعایت نکردم)
      photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B6-%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B2-%DB%B4%DB%B5-%DB%B1%DB%B9.jpg

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موفقیت نزدیکه... تسلیم نشو دوست من
      5zyu.jpg

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد
      که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
      hammihan-201514182812857397861426536728.2693.jpg

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بزرگ‌ترین اشتباه این هست وقتی کاری هنوز انجام ندادی قبلش به شکست فکر کنی
      خیلی از داوطلب های عزیز حتی آدم های معمولی قبل از به پایان رسوندن چیزی به شکست فکر می‌کنند خوب البته این مکانیزم خوبی هست که به ما کمک میکنه استراتژی بعد از شکست بررسی کنیم اما به نظر من برای یه کنکوری یه سم هست چون خودتون در مرحله اول شکست خورده تصور کردین و حتی برای یه لحظه هم فکرش کشنده است
      شما نباید فراموش کنید که قرار در یک مسابقه به اسم کنکور شرکت کنید افکار هم حتی سرنوشت ساز و رتبه ساز هست
      به پیروز و تصور اینکه خودتون در لباس پزشکی یا مهندسی یا در آزمایشگاه فلان دانشگاه میبینید هم اشتباه هست توقع خودتون ممکن بالا ببرید
      توصیه من این هست به تلاش ها و زحمت ها خودتون در این مدت یکسال ، دوسال ... فکر کنید به این فکر کنید من این همه تلاش کردن سختی کشیدم باید به اندازه تلاشم نتیجه بگیرم به سختی ها که کشیدین فکر کنید مبارزه کنید و عقب نشینید !
      با آرزو موفقیت برای همه دوستان

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یاد بگیرید محکم بودن را.‌
      قوی بودن را.‌
      کوه و سنگ بودن را..
      لازمتان میشود برای وقت هایی که آدم های زندگیتان دستشان میرود روی نقطه ضعفتان و
      دلتان را بند میکنند به نبودنشان..
      یاد بگیرید که هیچ جای زندگی ‌جواب محبت هایتان چیزی نمیشود که شما میخواهید ..
      از من به شما نصیحت
      قوی بودن را یاد بگیرید برای تمام روزهایی که قرار است تنتان بلرزد از آدم هایی که قلبتان میلرزانند..

امیدوارم هممون بهترین خودمون باشیم روز کنکورامون هرکس اندازه تلاش خودش مزدشو تمام و کمال دریافت کنه
      هیچ وقت نباید خودمو از پیش بازنده بدونیم اونم تو همچین ماراتن مهمی مثله کنکور

مرسی استارتر

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      %D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C.jpg

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      صبح همگی بخیر

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B7%DB%B0%DB%B3_%DB%B0%DB%B8%DB%B1%DB%B6%DB%B3%DB%B5.jpg
      ویرایش توسط Z_H.. : 12 تیر 1398 در ساعت 10:00

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من ایمان دارم که زندگیم حد و مرزی ندارد...
      دلم می خواهد تو نیز، صرف نظر از دشواری های زندگیت، چنین احساسی داشته باشی.
      ما همسفریم. در آغاز سفرمان، لطفا قدری درنگ کن و درباره تمامی محدودیت هایی فکر کن که بر زندگی خویش تحمیل کرده ای و یا به دیگران اجازه داده ای بر زندگیت تحمیل کنند. اکنون به این بیندیش که رهایی از این محدودیت ها چه حس و حالی دارد.
      زندگی تو چگونه می بود اگر همه چیز برایت ممکن می شد؟

“من معجزه‌ای را که از خداوند طلب می‌کردم، خودم در زندگی‌ام رقم زدم”
      ویرایش توسط Z_H.. : 12 تیر 1398 در ساعت 09:54

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این نیز بگذرد...

در سخت ترین شرایط و پدیدار شدن مشکلات در زندگی، همیشه یادتان باشد :
      همه ی آنها گذرا هستند… هیچکدام از آنها نیامده اند تا ابد بماند.

motivational-phrases-rouzegar-3-400x340.jpg

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      «می توان بر مشکلات واقعی غلبه کرد، تنها خیال و وهم است که شکست ناپذیر است.»~ تئودور ان. ویل
      %DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AE%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%84%DB%8C%D8%A7%D9%82%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA.jpg

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داستان

یه روز یه راهب جوون میره پیش استادش و ازش میپرسه چجوری میتونم به کمال برسم ؟ استاد سر راهب جوون رو فرو میبره زیر آب. راهب جوون اولش یه تقلای کوچیکی میکنه و فکر میکنه که این حتما یه شوخیه و استاد الان دستشو برمیداره از روی سرم. اما همچین خبری نیست. راهب تمام تلاشش رو میکنه، تمام انرژیش رو میذاره به هر چیزی که نزدیکش باشه دست میندازه برای اینکه بتونه سرشو از آب بیاره بیرون و نفس بکشه. استاد زمانی که چیزی به خفه شدن جوون نمونده بود دستش رو از روی سر راهب برمیداره…استاد از راهب جوون میپرسه اون لحظات آخر چه آرزویی داشتی ؟ جوون میگه تنها آرزو و تلاشم نفس کشیدن بود. تمام تقلام برای اکسیژن بود. استادش بهش میگه باید هدفت رو همونجوری بخوای که اکسیژن رو تو لحظه های آخر میخواستی! ینی یه دیقه نتونی سر جات بشینی، دائم در تکاپو باشی و تمام زورت رو بزنی که برسی بهش.
      الان ما تو اون لحظات پایانی ایم. خیلی خسته و کلافه شدی، میدونم اما باید این بازی رو تموم کنی.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من وااااقعا از ته قلبم برای کساییکه تلاش کردن ارزوی موفقیت میکنم.
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....
      ویرایش توسط AynazZ : 12 تیر 1398 در ساعت 14:40

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حالم ب لطف وجود خدا خوبه
      راضیم ب رضای خودش

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن