خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 83
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هرچقدرم بد بدی مجاز میشی ، پارسال اخرین رتبه مجاز منطقه یک تقریبا سی و هفت هزار بود ، شما دو سال خوندی ، ببخشید ببخشید حتی اگر خنگ هم باشی یک چیزی از سال های قبل یادت هست و حتمااا هم یادت هست و سعی کن خوب کنکورتو بدی میانگین هر درس رو ده درصد بزنی( اختصاصی) و هر درس رو سی ( عمومی) سی هزار میشی و مجاز میشی شاید بهترم بشی.
      این دوروز کنکور داخل نودو هفت رو تحلیل هایی ک داخل چنل ها گذاشتن رو ببین شاید از پارسالتم بهتر شی ، میدونم میگی وضعت بده اما ادما همیشه بهتر از اون چیزی هستن ک میگن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      هرچقدرم بد بدی مجاز میشی ، پارسال اخرین رتبه مجاز منطقه یک تقریبا سی و هفت هزار بود ، شما دو سال خوندی ، ببخشید ببخشید حتی اگر خنگ هم باشی یک چیزی از سال های قبل یادت هست و حتمااا هم یادت هست و سعی کن خوب کنکورتو بدی میانگین هر درس رو ده درصد بزنی( اختصاصی) و هر درس رو سی ( عمومی) سی هزار میشی و مجاز میشی شاید بهترم بشی.
      این دوروز کنکور داخل نودو هفت رو تحلیل هایی ک داخل چنل ها گذاشتن رو ببین شاید از پارسالتم بهتر شی ، میدونم میگی وضعت بده اما ادما همیشه بهتر از اون چیزی هستن ک میگن
      اره مجاز میشم فکر کنم ولی
      من نمیخوام برم دانشگاه دولتی چون نمیتونم سال بعد ک ۹۹ باشه برم دانشگاه دولتی
      و اینکه نه هیچی یادم نیست فقط در حد ۱۰_۲۰ درصد س تا درس عمومی و دیگر هییییییچ
      کاش فردا ی فردای بهتری باشه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran_98 نمایش پست ها
      خب اشکالی نداره ، تصمیم تون تصمیم خیلی خوبیه اما تا کنکور رو ندادین ب پشت موندن فکر نکنید

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه سهمیه نداری .همه درس ها رو بالای 20 باید بزنی

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تجربه شخصی میگم
      اگه کنکور رو بدی و خراب کنی هرچند بدونی که اره نخوندم و اینا تو روحیه ت تاثیر میذاره
      نرو

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب اشکالی نداره ، تصمیم تون تصمیم خیلی خوبیه اما تا کنکور رو ندادین ب پشت موندن فکر نکنید
      عزیزم دیگه مثلا دو ماه مونده ب کنکور نیست ک با فکر کنکور بعد از کنکور امسال و درس خوندن غافل بشم
      دو روز مونده ب کنکور تجربی و دیگه تمومه همه چی
      و اینکه تو مشخصاتتون زده ۲۰ سال چون تقریبا هم سن هستیم
      کنجکاو شدم بدونم تصمیم شما چیه ؟شما قبول میشید رشته دلخواهتون رو امسال؟(البته اگه دوس داشتین جواب بدین)

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      تجربه شخصی میگم
      اگه کنکور رو بدی و خراب کنی هرچند بدونی که اره نخوندم و اینا تو روحیه ت تاثیر میذاره
      نرو
      بله خیلی سخته تجربه شده برای خودم ولی خب چاره چیه باید برم سرجلسه...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم مشکل تورو دارم
      با این تفاوت که اولین سالمه
      با اینکه چیزی نخوندم ولی انقد تو جو بدی قرار گرفتم که بیخیال درس و همه‌چی شدم حتی تو این دوروز واسه خوندن یه صفحه از کتابم تلاش نمیکنم درحالی که بقیه دارن کتابو قورت میدن
      من سال بعدم بمونم به شدت افسردگی میگیرم و اینو میدونم که نمیشه
      اختصاصیا هیچی نخوندم عمومیا در حد ۴۰میزنم بعدش میخوام برم روانشناسی بدون کنکور..برم دیگم به کنکور فکر نکنم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عزیزم دیگه مثلا دو ماه مونده ب کنکور نیست ک با فکر کنکور بعد از کنکور امسال و درس خوندن غافل بشم
      دو روز مونده ب کنکور تجربی و دیگه تمومه همه چی
      و اینکه تو مشخصاتتون زده ۲۰ سال چون تقریبا هم سن هستیم
      کنجکاو شدم بدونم تصمیم شما چیه ؟شما قبول میشید رشته دلخواهتون رو امسال؟(البته اگه دوس داشتین جواب بدین)
      تلاشم رو کردم ، ان شاءالله که قبول میشم ، هر فکری جز اینم میذارم برای بعد اعلام نتایج
      هدفم پزشکی روزانه است
      دیگه کلا سپردم دست خدا دیگه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با توجه به این ک گفتی قبلا رتبه در حد پرستاری اوردی پس امیدی هس { بمونین و بخونین } بنظرم از نیم سال دوم شروع ب خوندن کنین ک چون از قبل هم امادگی داشتین { قبلا پرستاری اوردی } پ فقط یه مرور کین هم چی یادتون میاد

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      منم مشکل تورو دارم
      با این تفاوت که اولین سالمه
      با اینکه چیزی نخوندم ولی انقد تو جو بدی قرار گرفتم که بیخیال درس و همه‌چی شدم حتی تو این دوروز واسه خوندن یه صفحه از کتابم تلاش نمیکنم درحالی که بقیه دارن کتابو قورت میدن
      من سال بعدم بمونم به شدت افسردگی میگیرم و اینو میدونم که نمیشه
      اختصاصیا هیچی نخوندم عمومیا در حد ۴۰میزنم بعدش میخوام برم روانشناسی بدون کنکور..برم دیگم به کنکور فکر نکنم
      دقیقا من هم میبینم همه در تلاشن شده ی فصل بخونن من ولی هر کاری میکنم نمیتونم وقتی ۳۶۳روز سمت کتاب نرفتم چطور تو این دو روز برم کتاب بخونم
      یعنی سال بعد کنکور نمیدی؟
      برای شما شرایط خیلی بهتر از منه
      ب نظرم برو پیش ی مشاور (منظورم روانشناسه نه برنامه ریز برای اینکه از نظر خستگی روحی مشکلت حل بشه) و امسال رو بمون و بخون البته برو کتابخونه و اگه بتونی بری کتابخونه دانشگاه و بیمارستان ک خیلی خوبه من امسال همین کار رو میکنم پارسال دوستام هم همین کار رو کردن...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تلاشم رو کردم ، ان شاءالله که قبول میشم ، هر فکری جز اینم میذارم برای بعد اعلام نتایج
      هدفم پزشکی روزانه است
      دیگه کلا سپردم دست خدا دیگه
      چ خوب عزیزم
      پزشک شدی ما رو فراموش نکن بیا مشاور من شو البته رایگان

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چ خوب عزیزم
      پزشک شدی ما رو فراموش نکن بیا مشاور من شو البته رایگان

اگ شدم باشه چشم

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من متولد ۷۷ هستم و سومین کنکورمه امسال
      حالا میدونم ک احتمالا امسال مجاز نشم
      دو کنکور قبلی رتبه ام ب پرستاری و ... میخورد
      ولی امسال نه
      شاید مجاز هم نشم

حالا میخوام امسال برم دانشگاه آزاد ی رشته بدون کنکور
      و ترم دو رو مرخصی بگیرم و آخرین شانسم رو امتحان کنم ؟
      راستش امسال تلاش نکردم و شرایط خوبی هم نداشتم و اگه بمونم پشت کنکور میدونم همون روال قبلی تکرار میشه...
      اگه قبول نشدم ک برمیگردم سر همون رشته
      اگه قبول هم شدم ک چ بهتر
      نظرتون دوستان؟
      و ی سال این امکان هست ک تمام پست ها و تاپیکامون رو حذف کنیم چطوری؟؟
      فکر کنم به جمله از نیچه برای این موقعیت خوب باشه
      نیچه میگه احمق کسی است که یک کار اشتباه را بار ها انجام دهد ولی در انتظار نتیجه ای متفاوت باشد
      دیگه تو خود حدیث مفصل بخوان از ایم مجمل

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      هنوز دوروز تا کنکور 98 مونده به فکر سال بعدی؟برنامه دوروزه کاویانیو بگیر بیا زیر 400 .
      عالی بود ://////////

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن