خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خواندن در پیام نور و خوندن واسه99

.......................................
      ویرایش توسط ha.hg : 24 شهریور 1399 در ساعت 01:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام دوستان امسال کنکور دومم هستش خیلی نخوندم ( کلا این دو سال هدف واقعی رو پیدا نمیکردم نمیدونستم هدفم چیهولی الان به یه نتایجی رسیدم )
      تصمیم گرفتم برم پیام نور روانشناسی و هم زمان واسه 99بخونم اونایی که تجربشو دارن ایا شدنیه ؟
      البته جراتشو ندارم به خانواده بگم میخوام سال بعد کنکور بدم .
      راهنمایی لطفا
      سپاس از همگی
      خب یعنی الان هدفتو مشخص کردی واسه ۹۹؟!
      چکاریه دیگه بشین خونه و بخون
      اگم به روانشناسی علاقه داری آزادو بخون و ادامه بده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Panizz;1497710]خب یعنی الان هدفتو مشخص کردی واسه ۹۹؟!
      چکاریه دیگه بشین خونه و بخون
      اگم به روانشناسی علاقه داری آزادو بخون و ادامه بده[/Q
      اره هدف مشخصه ولی خب هر جور هس امسال باید برم به روانشناسی یه کمی علاقه دارم ( فقط میرم که عمومی رو بردارم که بعدا تطبیق بخوره)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب چه کاریه برو پیام نور ولی مرخصی بگیر ترمین رو(دو ترم)
      بعدش بشین بخون بعدش گودبای پیام نور و سلام بر دانشگاه تهران :/
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فکر کردم پسری و واسه فرار از سربازی میخوای این کارو کنی
      ولی چرا خب بری پول و وقتتو بدی دانشگاه آزاد وقتی میتونی یه سال دیگه راحت بمونی بمونی ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مجبورم به خاطر خانواده و اطرافیان حداقل یجا مشغول بشم میخوام برم پیام نور حسابداری ولی با ازمونه نمیدونم چه رتبه ای میخواد منطقه ۲

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بقیه نظری ندارن؟
      نذار خانواده فشار بیاره بعدا ممکنه بدتر بشه
      همین الان بخون واسه ۹۹ پیام نورم نرو حاشیه میشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امسال سومین کنکورمه
      و همین تصمیم رو دارم تقریبا منتها ترم دو مرخصی میگیرم مشابه همین تاپیک رو امروز ثبت کردم
      و الان میگم ای کاش پارسال همین کار رو میکردم البته هنوز نتیجه مشخص نیست ک آیا آخر تصمیمم نتیجه خوبه یا نه
      ولی خب من با توجه ب شرایطم و روحیاتم میبینم ی ترم برم دانشگاه بهتره
      کاش فردا ی فردای بهتری باشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بقیه نظری ندارن؟
      سلام یکی بود تو مدرسمون کنکور زبان داد سال اول رتبش خوب نشد رفت پیام نور و واسه کنکور مجددهم خوند کنکور بعدش میگفتن همون زبان رو دولتی قبول شد.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      پیام نور چندروز در هفته کلاس داره؟؟؟ کسی که مرخصی میگیره یه ترم عقب میوفته؟؟؟اگر کسی میدونه بگه ممنون.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان امسال کنکور دومم هستش خیلی نخوندم ( کلا این دو سال هدف واقعی رو پیدا نمیکردم نمیدونستم هدفم چیهولی الان به یه نتایجی رسیدم )
      تصمیم گرفتم برم پیام نور روانشناسی و هم زمان واسه 99بخونم اونایی که تجربشو دارن ایا شدنیه ؟
      راهنمایی لطفا
      سپاس از همگی
      اول نگفتی هدفت چیه
      دوما دختری سربازی هم نداری ورچی می خوای بری پیام نور ثالثا تو خودت رو نشون بده تو عمل خا نوادت کم کم همراهیت می کنن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان با این وضعیتی که کنکور امسال بود چه کنم؟
      اقا یه نفر یه راهنمایی درست بکنه ممنون

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      توصیم اینه تو خونه نمون برو کتابخونه مخصوص کنکور که هزینه داره ولی از خونه نشینی خیلی بهتره . تو خونه به مرور زمان نمیخونی باز خود دانی تجربمو گفتم در ضمن خونه باشی فکرای بد بد میاد ممکنه خدایی نکرده زبانم لال بشود گناه بکنی و در جهنم بسوزی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راهنمایی لطفا
      سپاس از همگی
      اصلا این کار رو نکن .....فکر پیام نور رو از سرت بیرون بیار تا زمان اومدن جواب ها استراحت کن یا هر کاری که علاقه داری انجام بده بعد از جواب ها خیلی منطقی بشین فکر کن یا کلا برو دانشگاه یا کلا بشین بخون اگه دختری آخه چرا میخوای بری هم دانشگاه بد هم واسه کنکور بخونی
      پارسال دو تا از دوستام واسه خدمت مجبور شدن برن پیام نور منم بهشون گفتم برین ثبت نام کنید اما دیگه به کلاسشون نرید اما رفتن تا بهمن هیچی نخوندن کلا دگیر حاشیه دانشگاه بودن
      اگه میخوای پشت بمونی حتما یه کتابخونه پیدا کن خونه خیلی سخته البته بستگی به افراد داره
      یه نکته اگه پیرا پزشکی میتونی بیاری برو اما شرایط یه جوری شده همه صطحشون توی تجربی رفته بالا مثلا طرف میشینه یه سال بکوب میخونه میانگین درصد ها 50 تراز کانون 6800 آخرش رتبه 8 هزار فوقش میره پرستاری
      میخوام اینو بگم سطحتون رو نمیدونم اما به تغییر رشته هم یه نیم نگاهی بکن شاید از این باتلاق کنکور تجربی بیرون بیای
      توی کتابخونه ای که میخوندم یه نفر بود تجربی. واسه پشت کنکور رفت کتاب های انسانی رو گرفت و توی ثبت نام کنکور رشته انسانی ثبت نام کرد روز های آخر تخمین رتبه میزدیم یعنی طرف هر جور خراب میکرد کنکور رو بازم رتبش به دبیری میرسید سطحشم پایین بود اگه کنکور تجربی میداد 30 هزار هم نمی آورد
      دبیریی که تفاوت چندانی با حقوق پرستاری نداره

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راهنمایی لطفا
      سپاس از همگی

وقتی قراره 99 دوباره کنکور بدی واس چی میخایی بری پیام نور الکی هزینه کنی؟ نصف پولشو میتونی بدی جزوه فیزیک کامرانو بخری (من نخریدم و ندیدم ولی تعریف کردن بچه ها میگن خوبه) اینجوری جلوتری اگه بری پیام نور وقت خوندنت نصف یا حتی از بین میره چون خسته ایی خود درسا رشته ت هست و ...
      خب بمون پشت کنکور بخون نرو دانشگاه به خونواده ت بگو این زندگی خودمه خودم قراره تعیین کنم که چی بشم و الان دلم میخاد بمونم پشت کنکور دانشگاه مانشگاه نمیخام برم (ترجیحا از فاصله دور بگو بعدش فرار )
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن