خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminz نمایش پست ها
      اصلا این کار رو نکن .....فکر پیام نور رو از سرت بیرون بیار تا زمان اومدن جواب ها استراحت کن یا هر کاری که علاقه داری انجام بده بعد از جواب ها خیلی منطقی بشین فکر کن یا کلا برو دانشگاه یا کلا بشین بخون اگه دختری آخه چرا میخوای بری هم دانشگاه بد هم واسه کنکور بخونی
      پارسال دو تا از دوستام واسه خدمت مجبور شدن برن پیام نور منم بهشون گفتم برین ثبت نام کنید اما دیگه به کلاسشون نرید اما رفتن تا بهمن هیچی نخوندن کلا دگیر حاشیه دانشگاه بودن
      اگه میخوای پشت بمونی حتما یه کتابخونه پیدا کن خونه خیلی سخته البته بستگی به افراد داره
      یه نکته اگه پیرا پزشکی میتونی بیاری برو اما شرایط یه جوری شده همه صطحشون توی تجربی رفته بالا مثلا طرف میشینه یه سال بکوب میخونه میانگین درصد ها 50 تراز کانون 6800 آخرش رتبه 8 هزار فوقش میره پرستاری
      میخوام اینو بگم سطحتون رو نمیدونم اما به تغییر رشته هم یه نیم نگاهی بکن شاید از این باتلاق کنکور تجربی بیرون بیای
      توی کتابخونه ای که میخوندم یه نفر بود تجربی. واسه پشت کنکور رفت کتاب های انسانی رو گرفت و توی ثبت نام کنکور رشته انسانی ثبت نام کرد روز های آخر تخمین رتبه میزدیم یعنی طرف هر جور خراب میکرد کنکور رو بازم رتبش به دبیری میرسید سطحشم پایین بود اگه کنکور تجربی میداد 30 هزار هم نمی آورد
      دبیریی که تفاوت چندانی با حقوق پرستاری نداره

ممنونم.
      پیرا ها رو هیچ کدوم نمیارم فقط دوهفته اخر خوندم میانگین درصدام حساب کردم 10درصد .امید به هیچی نیس

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      ممنونم.
      پیرا ها رو هیچ کدوم نمیارم فقط دوهفته اخر خوندم میانگین درصدام حساب کردم 10درصد .امید به هیچی نیس
      اشکال نداره چه بهتر این یک ماهتم تلف نمیشه اگه احساس میکنی که خستگیت در رفته و از لحاظ روحی آماده ای کارهاتو شروع کن اگه نه یه یک یا دو هفته ای راحت باش فرجه بده بعد
      اگه تونستی با یه مشاور حرف بزن و تصمیم های درست رو انتخاب کن به حرف های این ور و اون ور هم گوش نکن هر کاری هم بکنی مردم یه چیزی میگن ولشون کن مهم اینه روز بعد کنکور یه رشته خوب قبول شی
      یه چیزی بگم سعی کن آرمانی فکر نکنی منطقی باش اگه میدونی واقعا سال بعد میتونی پیرا یا پزشکی بیاری با یه برنامه خوب و منبع خوب شروع کن اشکال این هست رقابت خیلی سنگینه خیلی باید اکثر درسهات بالا باشه
      اگه میخوای رشته دیگه کنکور بدی اشکالش اینه کتاب های اختصاصی شونو ندیدی و نخوندی اما راحته رقابت هم انگار کلا نیست ( روز کنکور واسه انسانی تاپیک زده بودن فک کنم فقط یه نفر نظر داد والسلام)
      موفق باشی خدا کنه با این نظرم سردرگمت نکنم خوب فکر هاتو بکن هر چی صلاح بود انتخاب کن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بفرما خدمتت:
      اولا که نیازی بری دانشگاه آزاد. تو که سربازی نداری.
      الان تو سه راه اصلی داری:
      1) کلا بری هرچی که قبول شدی امسال, آزاد یا ...
      این که از اسمش تابلوه. فقط میمونه حسرت اینکه کنکور مجدد ندادی که جلوتر میشکافم واست.
      2) آزاد بری و دوباره شرکت کنی کنکور 99 رو.
      این حالت صرفا واسه اینه که یکم حس و حالت از پشت کنکوری بودن دراد و یه ترم بری دانشگاه. از کرخت بودن درای.
      ولی بدیای خاص خودشم داره. جدای از پروسه ثبت نام و ... و پولی که قراره یه ترم بدی, ممکنه همونجا موندگار شی. اصطلاحا "تنبل" میشی و دیگه حسش نیس کنکور بدی. این واسه خیلیا پیش میاد. حواست باشه!
      3) هیچ کدوم از این دو رو نری. بمونی تو خونه و کنکور مجدد بدی.

خب حالا سعی میکنم بشکافم.
      ببین پشت کنکور موندن الکی نیس که بگی آره من پشت کنکور میمونم و تموم. چارتا کتاب میخرم و 2 ساعت میخونم دیگه حله.
      قبلش به شدت تاکید میکنم که حتما حتما حتما پتاسنیل خودتو قششششنگ بسنج.
      آیا واقعا میتونی یه سال با مینیمم ساعت 6 7 ساعت درس بخونی؟ آیا تا تهش میتونی بخونی و جا نزنی؟
      شرایطشو داری؟ همه چی اوکیه؟
      واسه این میتونی حتی 1 ماه امتحانی درس بخونی و ببینی واقعا میتونی یا نه.
      اگه میتونی که بسم الله. یکی از اینارو انتخاب کن.
      اگه هم نمیتونی که همون امسال برو هرچی قبول شدی!

پ.ن: برای بار هزارم, رتبه سالای قبلت مستقل از امساله. میتونی حتی اگه سال قبل 100 هزار شدی امسال دو رقمی شی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      بفرما خدمتت:
      اولا که نیازی بری دانشگاه آزاد. تو که سربازی نداری.
      الان تو سه راه اصلی داری:
      1) کلا بری هرچی که قبول شدی امسال, آزاد یا ...
      این که از اسمش تابلوه. فقط میمونه حسرت اینکه کنکور مجدد ندادی که جلوتر میشکافم واست.
      2) آزاد بری و دوباره شرکت کنی کنکور 99 رو.
      این حالت صرفا واسه اینه که یکم حس و حالت از پشت کنکوری بودن دراد و یه ترم بری دانشگاه. از کرخت بودن درای.
      ولی بدیای خاص خودشم داره. جدای از پروسه ثبت نام و ... و پولی که قراره یه ترم بدی, ممکنه همونجا موندگار شی. اصطلاحا "تنبل" میشی و دیگه حسش نیس کنکور بدی. این واسه خیلیا پیش میاد. حواست باشه!
      3) هیچ کدوم از این دو رو نری. بمونی تو خونه و کنکور مجدد بدی.

خب حالا سعی میکنم بشکافم.
      ببین پشت کنکور موندن الکی نیس که بگی آره من پشت کنکور میمونم و تموم. چارتا کتاب میخرم و 2 ساعت میخونم دیگه حله.
      قبلش به شدت تاکید میکنم که حتما حتما حتما پتاسنیل خودتو قششششنگ بسنج.
      آیا واقعا میتونی یه سال با مینیمم ساعت 6 7 ساعت درس بخونی؟ آیا تا تهش میتونی بخونی و جا نزنی؟
      شرایطشو داری؟ همه چی اوکیه؟
      واسه این میتونی حتی 1 ماه امتحانی درس بخونی و ببینی واقعا میتونی یا نه.
      اگه میتونی که بسم الله. یکی از اینارو انتخاب کن.
      اگه هم نمیتونی که همون امسال برو هرچی قبول شدی!

پ.ن: برای بار هزارم, رتبه سالای قبلت مستقل از امساله. میتونی حتی اگه سال قبل 100 هزار شدی امسال دو رقمی شی.
      سلام ممنونم بابت پاسخ کامل .
      بنا به شرایطی که هس مجبورم برم دانشگاه . چون اطرافیان مدام بهم میگن عقب موندی و از این حرفا
      پس باید راه دوم رو انتخاب کنم اما.پیام نور
      ولی خب مشکل اینه که شرایط سختی پیش میاد هم خوندن دانشگاه وهم کنکور اخه من چه کارکنم که تازگیا متوجه شدم هدفم رو؟
      نمیتونم ازش دل بکنم و تا اخر عمر حسرتش رو بخورم
      ویرایش توسط ha.hg : 24 تیر 1398 در ساعت 22:40

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام ممنونم بابت پاسخ کامل .
      بنا به شرایطی که هس مجبورم برم دانشگاه . چون اطرافیان مدام بهم میگن عقب موندی و از این حرفا
      پس باید راه دوم رو انتخاب کنم اما.پیام نور
      ولی خب مشکل اینه که شرایط سختی پیش میاد هم خوندن دانشگاه وهم کنکور اخه من چه کارکنم که تازگیا متوجه شدم هدفم رو؟
      نمیتونم ازش دل بکنم و تا اخر عمر حسرتش رو بخورم
      والا تو رتبه 2 کنکور شی میگن چرا 1 نشدی
      اگه میخوای واسه حرف آشنا ها بمونی و این حرفا و واست مهم باشه ک و پوس کنده میگم بت نمونی بهتره.
      ولی اگه میخوای بمونی اصلا حتی یه درصدم واست مهم نباشه. چرا باید مهم باشه رو نمیفهمم تمرین کن بابا..مهم نباشه واست. مهم نتیجه امسالته.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      اطرافیان نظرشون اینه شما عقب موندی؟ بعد راه حلشون اینه بری دانشگاه، اونم پیام نور؟! به نظرم یه بار دستشون رو بگیر و ببر به نزدیک ترین شعبه ی پیام نور و از دانشجوهای ترم 7 و 8 یه پرس و جو بکن. فکر کنم همین کارو بکنی کافی باشه که اطرافیان کلا دیگه نذارن بری دانشگاه.
      بذا خیالت رو راحت کنم: کسی تا حالا با پیام نور رفتن تو زندگیش جلو نیفتاده. البته دانشجوهاش خیلی زحمت می کشن بنده های خدا، ولی خوب دیگه چه کنیم
      کشورمون اون کشوری نیست که زحمت=نتیجه برابر باشه.
      پیام نور رو که خودم انتخاب کردم اونا چیزی نمیگن اتفاقا مادر پدرم فقط دلشون میخواد دولتی برم میگن اصلا خوب نیس .
      به این دلایله که میخوام هرطور شده برم :
      دختر خالم و پسر داییم امسال کنکور دادن نظام جدید اگه اونا برن و من بازم بمونم مطمئنن خیلی حرفا میشنوم
      و اینکه خودمم خسته شدم از یکنواختی فعلاکه میرم کلاس تا نیمه مرداد اینا درگیرم وضع بهتر شده
      .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پیام نور رو که خودم انتخاب کردم اونا چیزی نمیگن اتفاقا مادر پدرم فقط دلشون میخواد دولتی برم میگن اصلا خوب نیس .
      دختر خالم و پسر داییم امسال کنکور دادن نظام جدید اگه اونا برن و من بازم بمونم مطمئنن خیلی حرفا میشنوم
      و اینکه خودمم خسته شدم از یکنواختی فعلاکه میرم کلاس تا نیمه مرداد اینا درگیرم وضع بهتر شده
      .
      ببین اگه بخوای به حرف خوردن اهمیت بدی باید تا آخر عمر درگیر باشی، چون هیچ پایانی نداره.
      الان اگه ثبت کنی پیام نور ولی دانشگاه نری، نمیگن چرا نشستی خونه و دانشگاه نمیری؟
      اگر ثبت نام کنی و از خونه دور بشی هم باید با تمرکز و درس خوندن خداحافظی کنی.
      به نظرم حرف بخوری و تو خونه با آرامش بخونی بهتره

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      .

سلام
      من الان تو شرایط مشابه شما ام و خانواده مجبورم کردن انتخاب رشته کنم چون پشت کنکوری بودم و پیام نور زدم (رتبه ام اصن جالب نیس همین پیام نور و آزاد میارم)حسابداری و .... زدم الان میخواستم ازتون بپرسم که چجوری میشه هم واسه کنکور خوند هم دانشگاه پیام نور خیلی سخت میگیرن؟خیلی باید واسه دانشگاه خوند؟
      الان که کلاسا مجازی شده شرایط راحتتره؟
      میشه همه ی واحدارو انداخت یه روز تو هفته یا نهایت دو روز تو هفته؟
      امتحاناش خیلی سنگینه خیلی باید خوند آخه میگن امتحاناش کشوریه؟
      انتخاب واحد ترم اولو خود دانشگاه انجام میده یا باید خودمون انجام بدیم؟
      و در آخر واقعا میشه در کنار دانشگاه واسه کنکور خوند چون من نتونستم خانوادمو هیچ جوره راضی کنم.؟
      ببخشید واقعا این همه سوال پرسیدم از هیچ جا نتونستم راهنمایی بخوام.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      سلام
      من الان تو شرایط مشابه شما ام و خانواده مجبورم کردن انتخاب رشته کنم چون پشت کنکوری بودم و پیام نور زدم (رتبه ام اصن جالب نیس همین پیام نور و آزاد میارم)حسابداری و .... زدم الان میخواستم ازتون بپرسم که چجوری میشه هم واسه کنکور خوند هم دانشگاه پیام نور خیلی سخت میگیرن؟خیلی باید واسه دانشگاه خوند؟
      و در آخر واقعا میشه در کنار دانشگاه واسه کنکور خوند چون من نتونستم خانوادمو هیچ جوره راضی کنم.؟
      ببخشید واقعا این همه سوال پرسیدم از هیچ جا نتونستم راهنمایی بخوام.
      سلام
      چجوری میشه هم واسه کنکور خوند هم دانشگاه پیام نور خیلی سخت میگیرن؟خیلی باید واسه دانشگاه خوند؟
      خب بستگی به رشته داره .
      سختگیری نیس خیالت راحت
      بله راحت تره همه چی دست اساتیده البته اینم بستگی داره
      قبلا 12 نمره امتحان پایانی بود و 8نمره دست استاد اما الان کل نمره دست استاده.
      بله میشه به هنر خودت توی انتخاب واحد بستگی داره توی یه هفته میشه همشو داد ( حواست با تاریخ امتحانات باشه که همشو توی یه هفته بذاری )
      والا تا قبل اینکه برم پیامنور میگفتن نمونه سوال بخونی حله و پاس میشه ولی موقعی که رفتم فهمیدم اصلا نمونه سوال خوندن درست نیس و نمیشه پاس شد .
      البته من میانترم نداشتم و مجبور بودم کتاب رو بخونم.
      از موقعی که مجازی شده گفتم که همه چی دست استاده .
      یه نفر ممکنه تحقیق بگه یه نفر هم ممکنه یه امتحان بگیره به عنوان پایانترم و میانترم (یعنی که میانترم نگیره و همون امتحان پایانی ملاکه).
      نه توی سیستم گلستان خودت انجام میدی .

+
      واسه امتحانا یه کتابای خلاصه هست همونا بخونید کافیه (انتشارات طلایی و راه خوبه )

+
      میشه هر دو با هم خوند به شرط داشتن برنامه ریزی و از این شاخه به اون شاخه نپریدن و البته اعتماد به نفس خوب .
      که توی هیچ کدوم من یه نفر موفق نبودم و همچنان نتیجه مطلوب رو از کنکور نگرفتم.

موفق باشی

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام
      چجوری میشه هم واسه کنکور خوند هم دانشگاه پیام نور خیلی سخت میگیرن؟خیلی باید واسه دانشگاه خوند؟
      خب بستگی به رشته داره .
      سختگیری نیس خیالت راحت
      بله راحت تره همه چی دست اساتیده البته اینم بستگی داره
      قبلا 12 نمره امتحان پایانی بود و 8نمره دست استاد اما الان کل نمره دست استاده.
      بله میشه به هنر خودت توی انتخاب واحد بستگی داره توی یه هفته میشه همشو داد ( حواست با تاریخ امتحانات باشه که همشو توی یه هفته بذاری )
      والا تا قبل اینکه برم پیامنور میگفتن نمونه سوال بخونی حله و پاس میشه ولی موقعی که رفتم فهمیدم اصلا نمونه سوال خوندن درست نیس و نمیشه پاس شد .
      البته من میانترم نداشتم و مجبور بودم کتاب رو بخونم.
      از موقعی که مجازی شده گفتم که همه چی دست استاده .
      یه نفر ممکنه تحقیق بگه یه نفر هم ممکنه یه امتحان بگیره به عنوان پایانترم و میانترم (یعنی که میانترم نگیره و همون امتحان پایانی ملاکه).
      نه توی سیستم گلستان خودت انجام میدی .

+
      واسه امتحانا یه کتابای خلاصه هست همونا بخونید کافیه (انتشارات طلایی و راه خوبه )

+
      میشه هر دو با هم خوند به شرط داشتن برنامه ریزی و از این شاخه به اون شاخه نپریدن و البته اعتماد به نفس خوب .
      که توی هیچ کدوم من یه نفر موفق نبودم و همچنان نتیجه مطلوب رو از کنکور نگرفتم.

موفق باشی

خیلی خیلی ممنونم ازتون خیلی لطف کردید

امیدوارم شما هم به آرزوی قشنگتون برسید.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.
      ویرایش توسط Little_girl : 28 مرداد 1400 در ساعت 21:13

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن