خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation سرویس های آنلاین

با سلام.
      در این تاپیک به معرفی سیستم های آنلاین می پردازم که جهت کمک به شما در مقابل غول کنکور طراحی شده اند.
      این سرویس ها رایگان نیستند اما قیمت بسیار ناچیزی دارند که با توجه به معدل کتبی شما و یا با ارزشیابی و همچنین با توجه به کیفیت مورد نظر شما تعیین می شوند.
      جهت سفارش سرویس و مشاوره از طریق ایمیل shayan.fl1994@gmail.com با من در تماس باشید.

سرویس اول: مسنجر آنلاین دانش پژوه

این سرویس جهت ارتباط راحت تر من با شما طراحی گردیده و کاملاً تحت وب بوده و به وسیله آن برای ارتباط با من جهت مشاوره یا رفع اشکالات درسی به هیچ نرم افزار خاصی احتیاج نخواهید داشت.
      کار با آن هم بسیار ساده می باشد و تقریباً مانند نرم افزار هایی نظیر Yahoo Messenger عمل می کند.

آموزش ویدئویی استفاده از مسنجر تحت وب دانش پژوه

ورود به مسنجر آنلاین دانش پژوه

سرویس دوم: سیستم برگذاری آنلاین آزمون آزمایشی

این سرویس بدین صورت عمل می کند که شما درس و مبحث و تعداد سوالات مورد نظر و سطح مورد نظر خود را به همراه کیفیت مورد نظر خود به ما ارسال می کنید.
      ما در صورت مورد قبول بودن درخواست شما ایمیلی به شما ارسال می کنیم که در آن هزینه آزمون و نحوه پرداخت آن به شما اعلام می شود.
      پس از طرح آزمون به شما ایمیلی حاوی اطلاعات مورد نیاز برای ورود شما به سیستم به شما ارسال می گردد.
      سپس می توانید از آزمون استفاده نمایید.

ویدئویی از عملکرد این سیستم جهت آشنایی بیشتر شما

----------------------

برای آشنایی بیشتر و سفارش هرکدام از سرویس ها می توانید از راه های زیر با من در تماس باشید.

1- از طریق پست الکترونیکی من: shayan.fl1994@gmail.com
      2- از طریق پیام خصوصی در انجمن کنکور که اکنون در آن به سر می برید
      3- ارسال پیام خصوصی (pm) به من از طریق نرم افزار یاهو مسنجر (ID: shayan_shsoft)
      4- و دوستانی که تلفن همراهم رو در اختیار دارند هم از این طریق می توانند در تماس باشند.

به امید موفقیت شما در کنکور و تمام مراحل زندگی
      ویرایش توسط Shayan : 19 شهریور 1391 در ساعت 16:10

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن