خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کنکور عمومی 98 ریاضی و هنر و انسانی تحلیل کنیم ؟ ( تجربی)

سلام دوستان واسه تجربی ها تحلیل سوالات عمومی کنکور 98 رشته ریاضی و هنر و انسانی تاثیری داره ؟
      کسایی که سال پیش این کارو کردند بگن مشابه بوده ؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من انجام دادم حس میکردم بقیه رشتها سختتر بوده وقتی رفتم سر جلسه عمومی تجربی بدقلق نیومده بود به نظر من که مشابه نبودن انچنان
      البته اینم بگم وقتی روز قبل کنکور تجربی عمومی بقیه رشتها رو نگا کردم استرس گرفتم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بستگی داره ، کنکور های قدیمی تر ریاضی و تجربی خیلی عمومی های مشابهی داشتن ، اما موثره انجام بدید خوبه ( منظورم از قدیمی تر هم ۹۲ ایناست) هم سطح سوالات فرداش دستتون میاد هم جاهایی ک اشکال دارید رو دقیقه نود ی مروری میکنید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من اولین کنکورمه و طبیعتا اینکارو نکردم تا حالا
      اما به نظرم بررسیشون جز افزایش استرس نتیجه ای نداره
      اگر بالفرض دینی ریاضی فوق العاده سخت بود
      و بررسیشون کنید
      ممکنه ناامیدتون کنه در حالیکه ممکنه سوالات خودتون خیلی خیلی اسون باشه
      به نظرم فقط تحلیل تیپ های جدید
      و بررسی نوع و شکل سوالات ( برای کنکور اولی ها ) میتونه کمک کنه یه چهار چوب ذهنی کلی داشته باشی و اگر مثلا ریاضیا سر تیپ جدید سوالات یا ترتیب چیده شدنشون سوپرایز شدن شما امادگیشو داشته باشید همین...
      و گرنه تحلیل سوالات فکر نکنم مفید باشه
      ظهر بعد کنکور ریاضی هم اگه چیز جدیدی تو کنکور نظام جدید دیدم تاپیک میزنم اطلاع رسانی میکنم گرچه بعید میدونم اتفاق بیافته و احتمالا یه کنکور روتین خواهیم داشت

به هر حال بازم نظر دوستان با تجربه تر و پشت کنکوری های عزیز مهمتره ...
      ویرایش توسط hisoka : 10 تیر 1398 در ساعت 19:31

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      من انجام دادم حس میکردم بقیه رشتها سختتر بوده وقتی رفتم سر جلسه عمومی تجربی بدقلق نیومده بود به نظر من که مشابه نبودن انچنان
      البته اینم بگم وقتی روز قبل کنکور تجربی عمومی بقیه رشتها رو نگا کردم استرس گرفتم
      معمولا بقیه رشته ها سختر تر از تجربیه
      ولی مرسی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاپیک جالبیه مرسی استارتر
      لطفا به یه نتیجه گیری کلی برسونید تا 5 شنبه
      گرچه من خودم عمومیارو میخاستم تحلیل کنم البته فک نمیکنم اصلا شبیه باشه ولی خب نمونه سواله دیگه یه مرور خیلی ریزی میشه برام
      اما شاید مثلا نوع پرسش تو املا و لغت و اینارو بشه در اورد از توش
      بازم نظام قدیمیا حتمن این کارو کردن! تجربشونو بگن اگه میشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکور ریاضی رو حتما یه نگاه میندازم .

تاریخ ادبیات . تعداد سوال های دستور زبان ادبیات. تشکیل و دیگر قواعد عربی . تعداد سوالات ترجمه عربی . سوالات دینی . سوال های نظام جدید شیمی و ریاضی و فیزیک

می خوام ببینم طراح ها برای نظام جدید چجوری سوال طرح می کنن! ( مخصوصا مطالب بالا )

هنر و انسانی عمومی های نرمالی ندارن
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من حتما هر سه رشته رو تحلیل میکنم...فقط تحلیل یعنی مثل آزمون نمیام 1.15 زمان بگیرم ،یک سوال می خونم جواب میدم بعد همون لحظه پاسخش رو چک میکنم...
      اینطوری هم سوالات خونده و تحلیل میشه هم اگه سطح سوالات بالا بود خیلی احساسش نمی کنی...
      پ.ن:امتحان کردم ،جواب میده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب این بستگی به سطح استرس فرد داره
      اگه خودتو سریع میبازی این کارو نکن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای پاشاپور رتبه 8 تجربی 96 در سایت کانون گفت :
      روز آخر منتظر سؤالات کنکور ریاضی بودم. صبح به محل آزمون رفتم و با فضای آن‌جا آشنا شدم. تا ظهر هم سه فصل آخر زیست چهارم را مرور کردم. وقتی سؤالات کنکور ریاضی آمد آن‌ها را تحلیل کردم و متوجه شدم شیمی آسان طرح شده اما دین و زندگی سخت است. آن قدر نگران شدم که می‌خواستم تا شب یک بار دیگر کل کتاب‌های دین و زندگی را بخوانم اما به توصیه‌ی خانواده‌ام این کار را نکردم.

اگه استرس میگیرید به هیچ وجه اینکار رو نکنید

اما اگه استرس نمیگیرید میتونه به امادگیتون کمک کنه ( بقیه رتبه برترها هم به این اشاره کردن که با تحلیل کنکور ریاضی برای دینی سخت اماده شده بودن )

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z_H.. نمایش پست ها
      من حتما هر سه رشته رو تحلیل میکنم...فقط تحلیل یعنی مثل آزمون نمیام 1.15 زمان بگیرم ،یک سوال می خونم جواب میدم بعد همون لحظه پاسخش رو چک میکنم...
      اینطوری هم سوالات خونده و تحلیل میشه هم اگه سطح سوالات بالا بود خیلی احساسش نمی کنی...
      پ.ن:امتحان کردم ،جواب میده
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaaa نمایش پست ها
      من کنکور ریاضی رو حتما یه نگاه میندازم .

تاریخ ادبیات . تعداد سوال های دستور زبان ادبیات. تشکیل و دیگر قواعد عربی . تعداد سوالات ترجمه عربی . سوالات دینی . سوال های نظام جدید شیمی و ریاضی و فیزیک

می خوام ببینم طراح ها برای نظام جدید چجوری سوال طرح می کنن! ( مخصوصا مطالب بالا )

هنر و انسانی عمومی های نرمالی ندارن

خوب پس فقط مال ریاضی
      اونم به روشی که زهرا( درست گفتم ؟) توضیح داد فقط تحلیل
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      سلام دوستان واسه تجربی ها تحلیل سوالات عمومی کنکور 98 رشته ریاضی و هنر و انسانی تاثیری داره ؟
      کسایی که سال پیش این کارو کردند بگن مشابه بوده ؟
      سلام
      به نظر من سوالات ریاضی و انسانی رو فقط بررسی کنید و رشته هنر رو فقط یک نگاه گذرا کنید
      مطمئن باشید سوالات ریاضی و انسانی و حتی هنر چندان مشابهتی با سوالات تجربی نخواهد داشت
      فقط یه ایده ای در زمینه سطح سوالات کنکور 98 و همچنین تیپ بندی سوالات به شما میده و نه بیشتر
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

خوب پس فقط مال ریاضی
      اونم به روشی که زهرا( درست گفتم ؟) توضیح داد فقط تحلیل
      درسته سید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من حتما اینکارو بکنید(من سال پیش انجام دادم!و واسم خیلی مفید بود؛منم استرس گرفتم ولی برام خیلی بهتر بود اینکه بدونم مثلا درس دینی آبکی نیست و با پیش زمینه قبلی باهاش برخورد کنم!(ذهن شوکه نمیشه سرجلسه،شما یک ایده هایی تو ذهنت شکل گرفته،و بهتر میتونی خودتو مدیریت کنی؛سوالای شیمی فیزیک ریاضی رو هم کار کنین؛مگر اینکه بخاید از واقعیت فرار کنید که متوجه بشید فلان چیزو خوب حفظ نکر دید؛شاید یکی آمادگی نداشته باشه و ترجیح بده سرجلسه بفهمه فلان فرمول رو خوب حفظ نکرده! درهرحال بدونید شما اول از همه باید خودتونو باور کنید و بدونید سرجلسه اون هیجان و ..بشما کمک میکنه و ذهنتون تحت فشار هست و راحتر پاسخگو هست..بنظر من شرایط جلسه وحشتناکتر از هزار جور فکر وخیال قبل جلسه نیست...باور کنید تو اوج آمادگی هستید؛تو اوج خلاقیت و روز کنکور مغزتون بیشتر از هروقت؛و حتا دیشب عالیتر کار میکنه...مدیریت داشته باشید!کنترل احساس و..دیگع شب قبل سال پیش نشستم یک مرور کوچیکی کردم دینی رو؛ و یکم شیمی رو..که اتفاقا چون باعجله و..بود حرف به حرفشو میفهمیدم و یاد میگیرفتم...بازم ببینید شما خودتون چطورید؟و روشما چه اثری میتونه داشته باشه؛نهاینا هدف همه اینه که آماده تر و ریلکش تر باشن پس خودتو نو اذیت نکنید خیلی...توکلتون بخدا..

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم واجبه که سوال هارو روز پنج شنبه بررسی کنیم
      اصلا ایده ای ندارم چجوری میخوان بین نظام قدیم و جدید سوالات همسنگ طرح کنن با اینکه نظام جدید هم کم حجم تره هم متفاوت
      ممکنه طراح سبک یا چینش سوالات رو توی یک یا چند درس تغییر بده اینطوری لم کار دست مون میاد.عین کنکور 97 سوال بدن من هیچی دیگه از خدا نمیخوام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن