خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مسئله مهم یک پشت کنکوری نظام قدیم در کنکور 98

سلام انجمنی های عزیز؛ امیدوارم حالتون خوب باشه و فول باشین برای کنکور. من چندبار کنکور دادم و امسال هم دارم! رتبه سال قبلم خیلی بد بود( ) امسال خیلی خوب خوندم و آماده ام. استرس گرفتم اگه خوب کنکور بدم فکر نکنن تقلب کردم رتبه های سال های قبل رو هم میبینن، یا باید گزارش تخلف بشه که بررسی کنن؟ لطفا جواب بدین خیلی میترسم زحماتم هدر بره.
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 10 تیر 1398 در ساعت 17:19

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تایپیک های زیادی در این مورد هست می تونید اونجا نظرات رو بخونید

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z_H.. نمایش پست ها
      تایپیک های زیادی در این مورد هست می تونید اونجا نظرات رو بخونید
      چی سرچ کنم بیان؟
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

چی سرچ کنم بیان؟
      همین الان، چندتا پایین تر تایپیک به اسم هجوم افکار منفی در این مورد هست

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      سلام انجمنی های عزیز؛ امیدوارم حالتون خوب باشه و فول باشین برای کنکور. من چندبار کنکور دادم و امسال هم دارم! رتبه سال قبلم خیلی بد بود( ) امسال خیلی خوب خوندم و آماده ام. استرس گرفتم اگه خوب کنکور بدم فکر نکنن تقلب کردم رتبه های سال های قبل رو هم میبینن، یا باید گزارش تخلف بشه که بررسی کنن؟ لطفا جواب بدین خیلی میترسم زحماتم هدر بره.
      سلام..در این مورد به هیچ وجه نگران نباشید...اولا که اگر در آزمون آزمایشی در طول سال شرکت میکردید، کارنامه اون آزمون ها و اون موسسه برای هیات بررسی کافی خواهد بود.اگر در طول سال آزمون نرفتید، معدل شما و دفترچه کنکور شما بررسی خواهد شد( یعنی دفترچه کنکورت رو میارن بیرون و بررسی میکنن که سوالا رو حل کردی یا نه)...همچنین به گزارش مراقبان آزمون و دوربین مدار بسته حوزه رجوع خواهد شد...در نهایت،اگر همه این موارد بررسی شد و باز هم هیئت بررسی تخلفات قانع نشد، یک بازه زمانی چند هفته ای به شما میدن و شما باید توی یک یا دو درس، ۷۰ درصد نمره ای که در کنکور زده اید، کسب کنید، مثلا اگر یک درس را در کنکور ۷۰ زده بودید، در این فرجه زمانی اکر ۵۰ هم بزنید کافیست....من هم این وسواس های فکری رو داشتم و اعصابم بشدت خرد میشد، اینا بخاطر استرس هست....بخصوص که امسال تمام بچه های نظام قدیم پست کنکوری و با رتبه های نسبتا بالا هستند، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و اگر هم پیش بیاید، موارد بالا برای قانع کردن هییت نظارت کافیست....نگران نباشید

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سلام..در این مورد به هیچ وجه نگران نباشید...اولا که اگر در آزمون آزمایشی در طول سال شرکت میکردید، کارنامه اون آزمون ها و اون موسسه برای هیات بررسی کافی خواهد بود.اگر در طول سال آزمون نرفتید، معدل شما و دفترچه کنکور شما بررسی خواهد شد( یعنی دفترچه کنکورت رو میارن بیرون و بررسی میکنن که سوالا رو حل کردی یا نه)...همچنین به گزارش مراقبان آزمون و دوربین مدار بسته حوزه رجوع خواهد شد...در نهایت،اگر همه این موارد بررسی شد و باز هم هیئت بررسی تخلفات قانع نشد، یک بازه زمانی چند هفته ای به شما میدن و شما باید توی یک یا دو درس، ۷۰ درصد نمره ای که در کنکور زده اید، کسب کنید، مثلا اگر یک درس را در کنکور ۷۰ زده بودید، در این فرجه زمانی اکر ۵۰ هم بزنید کافیست....من هم این وسواس های فکری رو داشتم و اعصابم بشدت خرد میشد، اینا بخاطر استرس هست....بخصوص که امسال تمام بچه های نظام قدیم پست کنکوری و با رتبه های نسبتا بالا هستند، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و اگر هم پیش بیاید، موارد بالا برای قانع کردن هییت نظارت کافیست....نگران نباشید
      به همه مشکوک میشن و بررسی میکنن یا فقط کسانی که گزارش شده باشن؟
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      خییلی فرآیند منطقی و‌ عادلانه ای داره بطوریکه محاله حق کسی ضایع بشه...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

به همه مشکوک میشن و بررسی میکنن یا فقط کسانی که گزارش شده باشن؟
      ببین تمام افرادی که تناقض آشکاری بین معدل و رتبه سال های پیش داشته باشن، مورد بررسی کامل قرار میگیرن و موارد بالا رو چک میکنن و در مورد افرادی که قانع نشن، یک هیئت بررسی تشکیل میشه و خیلی عادلانه ، به بررسی موضوع میپردازن و یک بار دیگه موارد بالا رو چک میکنن...از بچه های انجمن هم فک کنم پارسال این اتفاق افتاد که یه جلسه ای براشون تشکیل شد و با توجه به شواهد، رتبه و عملکردشون تایید شد و نیازی به آزمون مجدد نشد..نگران نباشید

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام!
      شما بهمن یادمع تاپیک زدید که پایتون صفر و این داستانا ....
      حالتونم خ بد بود واسه ۹۹ میخواستید بمونید
      رسوندید ۹۸ رو؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قضیه این جریان چیه ؟ اول کنکور بده اگه احساس کردی زیر 100 میشی بشین دو باره بخون که اگه بازم گرفتن بتونی جواب بدی
      یعنی چه جوری به این فکر و نتیجه میرسن بازم جای سواله

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به هیچ عنوان هیچ مشکلی برات پیش نمیاد دوست عزیز اگه تقلب نکرده باشی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خواهر من آدم پشت کنکور میمونه که رتبش بهتر شه...دلیل غیر منطقی که بخوان گیر بدن
      .من خودم از دور و بریام کسایی بودن ک سال اول30kاوردن سال بعد زیر 2k...نمونشم همین امسال 97 داشتیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن