خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      والا من سی دی ریاضی و فیزیک موسسه احمدی با تدریس مسعودی رو دیدم
      به نظرم اومدن برای هر نوع تستی یه راه حل جداگانه گفتن که اصلا خوب نیست به نظرم چون باعث میشه فقط فرمول بره توی ذهنت و هیچی از مفهوم نفهمی
      در صورتیکه به نظر من شما اگه مفهوم یک سوال یا تست رو بفهمی خودت میتونی روشی جایگزین براش بدست بیاری و نیاز نیست که برای هر نوع تست یه فرمول حفظ کنی
      هر چند که بستگی به خود شخص هم داره اگه میتونید با این روشا خودتون رو بالا بکشید خوب مسئله ای نیست
      اما یادمون نره که کنکور تبدیل شده به یه مرداب بزرگ که هرچی بیشتر توش دست و پا بزنی بیشتر فرو میری
      و ینکه از این دست موسسات هم کم نیستن که ادعا میکنند ظرف 1 ماه طرف پزشکی تهران قبول شده ! یا چیزای دیگه .
      اما به نظر خود من در صورت نیاز همون فیلمای رایگان الا کفایت میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضا176 نمایش پست ها
      شما استفاده کردین؟!

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      چرا که نه
      برا همه دروس اختصاصی کلاس رفته سه تا کنکور داده تازه قبلش هم از درس دور نبوده ( ذهنش فعال مونده ) وکلی خرج و کتاب و تعویض منابع و ازمون و حمایت خانواده و مهمتر از همه مهمتر از همه مهمتر از همه تلاش و اراده...
      خب بخوای بری کلاس.مثلا قلمچی.بازم حدود ده تومن شاید بیشتر هزینت بشه.
      اینجوری بازم پولدارا پیشرفت میکنن
      راستی شما تیزهوشان درس خوندی؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب بخوای بری کلاس.مثلا قلمچی.بازم حدود ده تومن شاید بیشتر هزینت بشه.
      اینجوری بازم پولدارا پیشرفت میکنن
      راستی شما تیزهوشان درس خوندی؟
      نه !!!
      من پام به تیزهوشان باز نشده تا حالا ( چون تو شهرمون نیست اصلا...)
      خواه ناخواه باید قبول کرد که پول همهههه جا یک قدم جلو میاره
      اما به هر حال همه چیز نیس
      میشه بدونش پیشرفت کرد ...
      بسیار سختتر میشه
      ولی شدنیه

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      والا من سی دی ریاضی و فیزیک موسسه احمدی با تدریس مسعودی رو دیدم
      به نظرم اومدن برای هر نوع تستی یه راه حل جداگانه گفتن که اصلا خوب نیست به نظرم چون باعث میشه فقط فرمول بره توی ذهنت و هیچی از مفهوم نفهمی
      در صورتیکه به نظر من شما اگه مفهوم یک سوال یا تست رو بفهمی خودت میتونی روشی جایگزین براش بدست بیاری و نیاز نیست که برای هر نوع تست یه فرمول حفظ کنی
      هر چند که بستگی به خود شخص هم داره اگه میتونید با این روشا خودتون رو بالا بکشید خوب مسئله ای نیست
      اما یادمون نره که کنکور تبدیل شده به یه مرداب بزرگ که هرچی بیشتر توش دست و پا بزنی بیشتر فرو میری
      و ینکه از این دست موسسات هم کم نیستن که ادعا میکنند ظرف 1 ماه طرف پزشکی تهران قبول شده ! یا چیزای دیگه .
      اما به نظر خود من در صورت نیاز همون فیلمای رایگان الا کفایت میکنه
      نظرت جالب بود.اره صد درصد باید همه چیو درک کنی. و مفهومشمو بفهمی.
      و اگر نه امکان پذیر نیست قبول بشی.
      خیلی کنجکاوم ببینم چجوریه تدریسش.اگه خواستی بفروشی من خریدارم

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      یعنی من دیگه اینارو مفت بهم بدن نمیبینشون
      حیف 2 سال از کنکورم که با این اشغالا رفت
      یعنی هر چی DVD و کلاس انلاین و افلاین و نیمه انلاین بدرد نمیخوره فقط اول پولت رو بعدش زمانت رو حروم کردی
      کنکورم که تموم شد اسکرین شات هاشون رو میزارن توی اینستا وای فلان کس اومده بود توی کلاس ما فیزیک 80 زد
      اخه لعنتی ادم این روزا دوستش رو میبینه بهش دروغ میگه چی قبول شده بعد اینا میان یه سری اسکرین شات میزارن حالا راست و دروغش رو نمیدونم
      ولی منم میتونم با یه اکانت دیگه به یه اکانت دیگم پیام بدم بعد بزارمش توی اینستا
      مخصوصا کادر حرف اخر که دیگه چرت ترینشونه
      یعنیییییییییییییییی حالم از واعظی بهم میخوره این معلوم نی اومده سیرک دلقک بازی در میاره یا درس میده ... اصلا همه چیزو میماسه بهم میره اخرش نفهمیدی این عربی درس داد یا اومد شر و ور گفت(تا یه حدی شوخی خوبه ولی نه دیگه انگار اومدی پارک ارم پیش حیوانات )
      یا اون کامیار که فقط بلد بزنه رو اسلاید بعدش بگه این که کاری نداشت
      سادات هم حالم ازش بهم میخوره تا میاد یه کلام درس بده با 3-4 نفر ادم که توی استودیو هست حرف میزنه
      یعنیییی حیف چشمای ادم که اینارو ببینه و آلوده بشه
      بعدشم تازه میان میگن اگه کپی ببینی فلان میشی یکی نی بگه اخه شما تا حالا با عذاب وجدان نمردید ؟

اگه اگه اگه اگه اگه میخوای ببینی هم چیزی رو ببین که امتحانشون رو پس دادن مثل آقاجانی یا ناصح زاده خودم چند تا از رتبه برترای همین انجمن رو دیدم که از ناصح زاده استفاده کرده بودن
      من میخرم ازتون
      هنوزم داری دی وی دی هارو؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دادش این مصاحبه هایی که گزاشتی کدوم دانشگاه ها دارن درس میخونن من میخوام یه سال دیگه بمونم برم پیششون
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من میخرم ازتون
      کلا گفتم والا من اصن یه ریال به حرف اخر ندادم ولی کلی گفتم که بدونی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      دادش این مصاحبه هایی که گزاشتی کدوم دانشگاه ها دارن درس میخونن من میخوام یه سال دیگه بمونم برم پیششون

این خانومای پزشک زیاد مهربون نیستنا . بنظرم برو دانشکده دندون

13980229p556zw1934.jpg
      ویرایش توسط amir.t34 : 10 تیر 1398 در ساعت 22:25

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میخرم ازتون
      من دی وی دیای ونوس رو دارم اگه میخوای میفروشم.ولی واقعا کنکور غول بی شاخ و دم نیست.کاری باهاش کردن ک قبول کنیم بدون کلاس و دی وی دی نمیشه.کسی منکر روشهای سریع نیست کسی منکر تاثیر تدریس دبیرای مشهور نیست.کنکور ی مسیره وسایل لازم شرایط روحی و کتاب تست و برنامه داشتن و در کل ی سبک متفاوت زندگیه.حالا تو این مسیر ی عده دوکان زدن هایپ و بیسکویتو غیره میفروشن.خب چون خستگی مسیر زیاده اتومات ذهنت میره سمتش.ادم اگه چیزی بخوره انرژی میگیره و با سرعت بیشتر ادامه میده حالا بیشتر افراد بعد خوردنشون میگن ی چرتیم بزنیم که اینا دواطلبتیی مثل منن که هیچوقت قبول نمیشن تو این مسیر خوراکیای خوشمزه و مسموم زیاده .وبعضیا هم زیاده روی میکنن.زیاده روی باعث سنگین شدن و حتی مسمومیت میشه.اینارو تو نظرت داشته باش.اگه قراره کلاس بری یا دی وی دی بگیری اول ی ماه تا دوماه با برنامه منظم و فشرده درس بخون سبک زندگیتو کنکوری کن خود ب خود میبینی مثلا از ده فصل فیزیک یک فصلش کلا نتیجه نگرفتی خب اونجا میتونی از کلاس و دی وی دی استفاده کنی.نباید زیاده روی کرد.من خودم ۱۵ملیون هزینه کردم.پس انداز چندساله پدرم که با کارگری جمع شده بود رو ب پای کنکور ریختم ولی خودم روز ب روز تنبلتر شدم.همه چیمو از دست دادم حتی کارمو.ب عنوان کسیکه همه چیشو باخته بگم که ذهنت رو از مسیر منحرف نکن درسته بعضی جاهاش لازمه ولی نه همه جا و همیشه.ذهنتو فعال نگه دار و پیوسته و فشرده بخون غیرممکنه نتیجه نگیری

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      من دی وی دیای ونوس رو دارم اگه میخوای میفروشم.ولی واقعا کنکور غول بی شاخ و دم نیست.کاری باهاش کردن ک قبول کنیم بدون کلاس و دی وی دی نمیشه.کسی منکر روشهای سریع نیست کسی منکر تاثیر تدریس دبیرای مشهور نیست.کنکور ی مسیره وسایل لازم شرایط روحی و کتاب تست و برنامه داشتن و در کل ی سبک متفاوت زندگیه.حالا تو این مسیر ی عده دوکان زدن هایپ و بیسکویتو غیره میفروشن.خب چون خستگی مسیر زیاده اتومات ذهنت میره سمتش.ادم اگه چیزی بخوره انرژی میگیره و با سرعت بیشتر ادامه میده حالا بیشتر افراد بعد خوردنشون میگن ی چرتیم بزنیم که اینا دواطلبتیی مثل منن که هیچوقت قبول نمیشن تو این مسیر خوراکیای خوشمزه و مسموم زیاده .وبعضیا هم زیاده روی میکنن.زیاده روی باعث سنگین شدن و حتی مسمومیت میشه.اینارو تو نظرت داشته باش.اگه قراره کلاس بری یا دی وی دی بگیری اول ی ماه تا دوماه با برنامه منظم و فشرده درس بخون سبک زندگیتو کنکوری کن خود ب خود میبینی مثلا از ده فصل فیزیک یک فصلش کلا نتیجه نگرفتی خب اونجا میتونی از کلاس و دی وی دی استفاده کنی.نباید زیاده روی کرد.من خودم ۱۵ملیون هزینه کردم.پس انداز چندساله پدرم که با کارگری جمع شده بود رو ب پای کنکور ریختم ولی خودم روز ب روز تنبلتر شدم.همه چیمو از دست دادم حتی کارمو.ب عنوان کسیکه همه چیشو باخته بگم که ذهنت رو از مسیر منحرف نکن درسته بعضی جاهاش لازمه ولی نه همه جا و همیشه.ذهنتو فعال نگه دار و پیوسته و فشرده بخون غیرممکنه نتیجه نگیری
      خیلی حرفات قشنگ بود.لذت بردم
      ممنون که اطلاع دادی .بهت اطلاع میدم هر وقت خواستم بخرم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه بلا اورد چرا هنوز در تلویزیون ملی تبلیغ میکنه؟
      کجا داره تبلیغ میکنه تو تلویزیون؟ جمع شد بساطش.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن