خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 116
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم علاقه مهم ترین اپشنه هرجا حالت خوب باشه و دوس داشته باشی نه وقت تلف کردن نیست...
      بعدشم برو درس بخووووون

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      بابا تو پزشکی در بیا اصن نرو
      هنوز کنکور نداده نشسته فلسفه میبافه
      مطابق معمول نحوه بیان خیلی تهاجمی و تلخ ولی خب حرف حق :/

رفع اسپم: واقعا چرا تصورت اینه که هفت سال باید خودتو تو اتاق حبس و همش درس بخونی؟
      اگه اینجوری باشه همه رشته ها همینه حالا یکی 4 ساله یکی 5 یکیم هفت !

3. Top | #33
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      درسا خب مسلما سخته شکی درش نیس چون با جون ادما طرفی ولی خب اگه علاقه داشته باشی سختیش برات شیرینه اگه نه که عذاب الهی واسه همینه خیلیا وسطش ول میکنن

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      ببین عزیز دیدگاه افراد متفاوته
      خیلی ها هستند میگن هیچ محدودیتی وجود نداره و سن اصلا مهم نیستش

اما در مورد سوالتون، اگر علاقه دارید قطعا بله ارزشش رو داره
      حتی خیلیا بودن که تو سن 30 اینا بازم رفتن شروع کردن برای پزشکی خوندن و موفق هم بودن
      بازم بر میگردم به سخن اولم و میگم بستگی داره دیگاه شما چی و چطور باشه، منم از دیدگاه خودم نظر دادم که ممکن اشتباه و غلط باشه اصلا
      دقیقا مشکل اینجاست ک من نمیدونم چی میخوام.ینی بنظر خودم ن تنها من بلکه ۹۸درصد جوونامون نمیدونن چی میخوان.و حتی راه فهمیدنشم بلد نیسم .

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای خدایا روا بدار عمر من اینجوری تلف شه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچ چیزی مهم تر از داشتن حال خوب نیست
      اگه فک می کنین با پزشکی حالتون خوبه حتما برین دنبالش
      تو هر سنی که باشین اشکالی نداره
      هر چیزی که منجر به داشتن حال خوب می شه تلف کردن وقت نیست
      به قول یکی از اساتید دوره ی کارشناسیم "حتی چند روز پشت سر هم خوابیدن هم اگه باعث می شه حالتون خوب باشه وقت تلف کردن نیست" ...
      زندگی رو جدی نگیرین
      چند ثانیه بعد ممکنه هر کدوم از ما نباشیم
      فقط سعی کنین حالتون خوب باشه ...

پی نوشت: به تعداد آدم های دنیا راه هست برای داشتن حال خوب، یکی با گشت و گذار حالش خوبه، یکی با نشستن تو خونه، یکی با پزشکی حالش خوبه، یکی با کشاورزی، یکی با قهوه ی ساده حالش خوبه، یکی با قهوه ی تلخ، یکی با بدنسازی احساس قدرت می کنه یکی با مطالعه، یکی با منظم بودن حال می کنه یکی با شلختگی، هیچ قانونی وجود نداره برای داشتن حال خوب، به حرفای این و اون توجهی نکنین، هر چیزی که حالتونو خوب می کنه برین دنبالش ...

پی نوشت: وقتی عمیقا به قانون حال خوب فک می کنم به این نتیجه می رسم که هیچ کدوم از ما برتری ای بر دیگری نداریم، دلیلی نداره یه پزشکو برتر از یه کشاورز بدونیم، پزشک با پزشکی حالش خوب بوده و رفته دنبالش و کشاورز هم با کشاورزی، پزشک زحمت کشیده و درس خونده، کشاورز هم عرق ریخته و محصول به دست آورده، چی باعث می شه جلوی پزشک دولا شیم و احترام بذاریم ولی به کشاورز اعتنایی نکنیم! فک می کنم به خاطر اینه که یه اصل تو ذهن ما نهادینه شده و اونم اینه که هر کی بیش تر پول درمیاره بیش تر لایق احترامه، تو کشور ما درآمد همه متناسب با زحمتشون نیست، یه کشاورز مطمئنا کم تر از یه پزشک زحمت نمی کشه، اگه درآمدش هم به اندازه ی پزشک بود مطمئنا به اندازه ی پزشک محترم شمرده می شد، می دونم که بی ربط شد ولی دوس داشتم آخرش اینو بگم که بیاین همه مون به واسطه ی انسان بودنمون به هم احترام بذاریم نه به خاطر شغل و درآمد و ...، والا به خدا یه بیکار هم لایق احترامه، اونم انسانه، زندگی بی ارزش تر از این حرفاست، نه داشتن یه دوست پزشک مایه ی افتخاره و نه داشتن یه دوست بیکار مایه ی ننگه، به همه ی آدما عشق بورزیم تا حال همه مون خوب باشه ...

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 10 تیر 1398 در ساعت 06:20

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      هیچ چیزی مهم تر از داشتن حال خوب نیست
      اگه فک می کنین با پزشکی حالتون خوبه حتما برین دنبالش
      تو هر سنی که باشین اشکالی نداره
      هر چیزی که منجر به داشتن حال خوب می شه تلف کردن وقت نیست
      به قول یکی از اساتید دوره ی کارشناسیم "حتی چند روز پشت سر هم خوابیدن هم اگه باعث می شه حالتون خوب باشه وقت تلف کردن نیست" ...
      زندگی رو جدی نگیرین
      چند ثانیه بعد ممکنه هر کدوم از ما نباشیم
      فقط سعی کنین حالتون خوب باشه ...

پی نوشت: به تعداد آدم های دنیا راه هست برای داشتن حال خوب، یکی با گشت و گذار حالش خوبه، یکی با نشستن تو خونه، یکی با پزشکی حالش خوبه، یکی با کشاورزی، یکی با قهوه ی ساده حالش خوبه، یکی با قهوه ی تلخ، یکی با بدنسازی احساس قدرت می کنه یکی با مطالعه، یکی با منظم بودن حال می کنه یکی با شلختگی، هیچ قانونی وجود نداره برای داشتن حال خوب، به حرفای این و اون توجهی نکنین، هر چیزی که حالتونو خوب می کنه برین دنبالش ...

پی نوشت: وقتی عمیقا به قانون حال خوب فک می کنم به این نتیجه می رسم که هیچ کدوم از ما برتری ای بر دیگری نداریم، دلیلی نداره یه پزشکو برتر از یه کشاورز بدونیم، پزشک با پزشکی حالش خوب بوده و رفته دنبالش و کشاورز هم با کشاورزی، پزشک زحمت کشیده و درس خونده، کشاورز هم عرق ریخته و محصول به دست آورده، چی باعث می شه جلوی پزشک دولا شیم و احترام بذاریم ولی به کشاورز اعتنایی نکنیم! فک می کنم به خاطر اینه که یه اصل تو ذهن ما نهادینه شده و اونم اینه که هر کی بیش تر پول درمیاره بیش تر لایق احترامه، تو کشور ما درآمد همه متناسب با زحمتشون نیست، یه کشاورز مطمئنا کم تر از یه پزشک زحمت نمی کشه، اگه درآمدش هم به اندازه ی پزشک بود مطمئنا به اندازه ی پزشک محترم شمرده می شد، می دونم که بی ربط شد ولی دوس داشتم آخرش اینو بگم که بیاین همه مون به واسطه ی انسان بودنمون به هم احترام بذاریم نه به خاطر شغل و درآمد و ...، والا به خدا یه بیکار هم لایق احترامه، اونم انسانه، زندگی بی ارزش تر از این حرفاست، نه داشتن یه دوست پزشک مایه ی افتخاره و نه داشتن یه دوست بیکار مایه ی ننگه، به همه ی آدما عشق بورزیم تا حال همه مون خوب باشه ...
      کاملا درسته
      بخدا این چیزی ک گفتی مایی ک سنمون کمتره بیشتر از پدر مادرامون میدونیم اونا ارزش ادمارو به این چیزا میدونن

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وقتی پزشکی نمیخونین میرید پی سرمایه داری وکارافرینی؟
      مگه استیو جابز و بیل گیتس این؟
      ادم میمونه تو بعضی حرفای عجیب بخنده ؟ گریه کنه؟
      حالا اگه نمیتونین قبول شین بهانه های بهتری بیارین
      تلف کردن عمر؟ قبل از این خیلی عمر مفیدی داشتین ؟
      مثلا برید بهیار شید اصن درسی تو دانشگاه نمیخونین که واسش عمرتون تلف شه

والا :/

پ.ن :
      ب شخصه دندون یا دارو رو ترجیح میدم
      دلیلم فقط اینه حال شرکت تو تخصص پزشکی رو ندارم قبولی سخت -.-
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم وقت تلف کردن به عملی میگن که ورودی شما بیشتر از خروجی شما باشه
      چی گفتم
      منظورم اینه رشته ای مثل‌پزشکی واقعا باید از جونو دل واسش تلاش کرد که به همون اندازه نتیجشو خواهی دید نه کمتر
      به نظرم‌بستگی به خود آدمم داره . من که خودم تو فاز این رشته ها نبودم و نخواهم بود ولی مثلا شوهرخاله من پزشکه فک‌نمیکنم چیزی به اسم زندگی و خانواده رو بشناسه..همش کار کار کار
      به نظرم کسی باید این رشته رو بخونه که دو طرف زندگیش درحال تعادل باشه. نه از زندگی بزنه واسه کار نه از کار واسه زندگی
      متاسفانه این رشته ها رو ادم که میخونه یه چیز خفنی به اسم طمع میاد سراغ ادم. مثلا نشستی پیش خودت میگی من که تو این یه ساعت تفریح میتونم کار کنم پول دربیارم واس چی‌نشستم اینجا ها؟ اینجاس که پزشکیه به نظرم چندان زیبا نیستتتتت. موفق باشییی

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینم بگم
      کسی که یه رشته رو از ته ته ته ته ته ته دلش دوس داره و هدفشه هیچوقت به بیهوده بودن اون فکر نمیکنه فقط میخواد بهش برسه
      پس نباید به این‌چیزاشم فک کنی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خوب معلومه هدفی داشته باشیم که پزشکی وسیله رسیدن به اون باشه طبیعتا سال یک ترک تحصیل میکنیم . خیلیا فقط تو این فکرند که سختی ها تا روز کنکوره و بعد اون شهید بهشتی و ولنجک و عضق و صفا بعدشم اقامت تو امریکا

نه عزیزم از اینا تو بازار نرخیدن ./ خیلی ها رو میشناسم که هدفشون پوله و اصلا علاقه ای به تجربی ندارن ولی تجربی میخونن و اینم جملشونه : بجای زیست ریاضیم قوییه ریاضی رو 80 میزنم زیستم 50 بزنم پزشکی اردبیل قبولم !!!!!!!!! یعنی در حدی فکرشون رو پول بلاک کرده که اصلا چشماشون کور شده و یکی نیس بگه که عزیز من گیرم به پزشکی قبول شدی ایا میتونی درسای خود پزشکی از قبیل اناتومی ها / تشخیص / روند درمان رو طی کنی؟ ؟؟

برا کسی که واقعا میخواد فقط پزشک بشه بر حسب کلمه ای کلیشه ای به نام علاقه فرقی نداره 10 سال یا 7 سال بخونه فرقی نداره شبا شیفت بمونه فرقی نداره عمرش رو بزاره رو کارش .

اما اگه پول باشه از خدا بی خبر فردا میزنه مهندسی عمران و برق میشن تاپ و درآمد زود تغییر رشته میده و میره اونجا . و همینطور ادامه داره میدونین چرا؟ چون زندگی رو تو پول میبینه . به هیچ وجه هم عذر بهانه مورد قبول و ارفاق نیست . که مثلا اینجا ایرانه و باید دنبال پول بری / مغذرت میخوام مگه چند سال میخوای عمر کنی؟ هر روز تکرار مکررات و شغلی که دوستش نداری؟ ایا میخوای برا بچه هات پول جمع کنی؟
      نه پزشکی بلکه تموم رشته ها حتی باغداری به زور باشه و فقط وسیله باشه خیلی زود منجر به ترک و تغییر میشه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها

پ.ن :
      واقعا احمقانه ترین کامنت این انجمن بود. یعنی همه خرن, فقط دانشجوهای پزشکی آدمن؟ استیوجابز از مریخ اومده؟؟؟؟ یعنی انقدر خودتو بی ارزش میدونی که فکر میکنی فقط با پزشکی خوندن میتونی به یه چیزی یرسی؟؟؟؟!!! حالا ترم چند پزشکی هستی خانوم دکتر؟
      جمع کن بابا با این پزشکیت. با این حرفات فقط میزنی تو سر چهارتا آدم که میخوان پی علاقشون برن ن و نمیخوان مثل جمع کثیری از این کشور مثل ربات بیفتن دنبال پزشکی ای که فقط شنیدن خوبه
      خیلی باحالید جدا. من خودم تجربی شرکت میکنم ولی پزشکی درصدی بالاتر از بقیه رشته ها نیست. با این حرفا و درست کردن این جو ها فقط مردم رو ناامید میکنید.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها

پ.ن :
      دختره بد الان دیدم نظرتووو
      خب ببین خیلیا‌میرن دنبال علاقشون
      دنبال علاقه رفتن = بالاتر از استیوجابز شدن!!!!!
      دست کم‌نگیرین این علاقه ها و استعداد هارو...
      پزشکی هم مثل بقیه رشته ها فقط نیاز داره یکی علاقه داشته باشه
      و اینکه همه شغلای دنیا کارافرینی و سرمایه داری نیست
      تو این‌جامعه فقط پزشک‌میبینید ؟ موفق باشی

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      واقعا احمقانه ترین کامنت این انجمن بود. یعنی همه خرن, فقط دانشجوهای پزشکی آدمن؟ استیوجابز از مریخ اومده؟؟؟؟ یعنی انقدر خودتو بی ارزش میدونی که فکر میکنی فقط با پزشکی خوندن میتونی به یه چیزی یرسی؟؟؟؟!!! حالا ترم چند پزشکی هستی خانوم دکتر؟
      جمع کن بابا با این پزشکیت. با این حرفات فقط میزنی تو سر چهارتا آدم که میخوان پی علاقشون برن ن و نمیخوان مثل جمع کثیری از این کشور مثل ربات بیفتن دنبال پزشکی ای که فقط شنیدن خوبه
      خیلی باحالید جدا. من خودم تجربی شرکت میکنم ولی پزشکی درصدی بالاتر از بقیه رشته ها نیست. با این حرفا و درست کردن این جو ها فقط مردم رو ناامید میکنید.
      من احمقم ؟ جدا عجبزززززززززززززز
      شما چی کار به ارزش من داری؟ خودت خیلی با ارزشی؟ ))

عه؟
      باشه شما پزشکی بیار و نرو )!!
      من نگفتم همه خرن میگه تلف کردنه ؟ میگم نه بقیه عمرتو چیکار میکنی که حالا این شده وقت تلف کردن
      من نگفتم بقیه رشته ها مهم نیستن !!! گفتم پزشکی تلف کردن وقت نیست ))))))!!!!!!!
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      اینا ک من میگم البته ترم 4-5 هستنا
      یکی هم هست انترنه ایشون میگف من از اول پزشکی رفتنم روزی 3ساعت درس خوندم تا الان معدل الف هم بود میگ چه تعطیل چه غیر تعطیل فقط روزی سه ساعت درس خوندم امتحانا بیشتر
      ترم های اول پنج شنبه تعطیله کلاس متفاوته اما خب از صب 8 تا عصر 5 میتونن داشته باشن بسته به روزش
      اما بعدنش پنج شنبه هم هست...بعدا ترش تابستون هم هست

راستی پزشکی تبریز و تهران و ارومیه هستن یه وقت فکر نکنین جاهای بدی هستن
      دقیق ترین حرف . عالی گفتی
      بچه های پزشکی خیلیاشون مینالن از وضع سختی درس و رشته اما تنها دلیلش نداشتن برنامه ریزیه . در واقع وقتی دبیرستانیم خب کانون یا گاج یا هرجایی دیگه میریم و برنامه دقیق داریم طبقش میخونیم و جلو میریم اما توی دانشگاه چون عمدتا بچه های برنامه درسی مشخصی ندارن و منظم درس نمیخونن ، شرایطشون نزدیک امتحان خیلی بد میشه و فکر میکنن ک کلا رشته سختی دارن . در صورتی ک شما ی برنامه درست و حسابی داشته باشی میتونی تا قبل اینترنی هم درس بخونی و با سواد باشی هم اینکه مثلا کلاس موسیقی یا ورزشی بری . البته دوران اینترنی ک 18 ماه اخر پزشکی هست ی مقدار اندکی شرایط سخت میشه ک اونم به هرحال تایمش خیلی زیاد نیست دیگه
      کلا زندگی بی برنامه سخته حالا شما هر رشته ای میخایی بخونی بخون

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)