خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انتخاب رشته تحصیلی برای کارشناسی ارشد

باسلام
      من کارشناسی زمین شناسی هستم .نمی دانم برای ادامه تحصیل رشته خودم روبخونم باکه تغییررشته بدهم ودرضمن اگر بخواهم تغییررشته هم بدهم کدام رشته را انتخاب کنم.باتشکر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر بازار کار این رشته خوبه نیازی نیس شما تغییر رشته بدید.علاقتون به این رشته هم شرطه.اما برای دانشگاه سراسری اگر بخواید انتخاب رشته کنید که نمیتونید تغییر رشته بدید!فقط تو رشته خودتون میتونید شرکت کنید.تا جایی که من اطلاع دارم اینطوره.چون من رشتم مهندسی کامپیوتر بود و تو همون رشته هم برای ارشد تونستم شرکت کنم.مگر اینکه بخواید تو دانشگاه ازاد شرکت کنید.
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، من تازه عضو شدم ، کارشناسی ریاضی دارم دوسال پیش هردو انتخابم برای ارشد یعنی هم رشته شناور و هم رشنه عادی را صنایع زدم با سازمان سنجش هم زمان ثبت نام صحبت کردم مشکلی نداشت کلا اینطوریه :
      اگر قصد شرکت در دورشته را دارید باید رشته خود و یک رشته ستاره دار یا همون شناور را انتخاب کنید و اگر رشته انتخابی شناور نباشد و رشته مقطع لیسانس هم شناور نباشد مثل رشته خودم اگر قصد شرکت در رشته غیر شناور دیگری را دارید باید حتما یک شناور و یک غیر شناور انتخاب کنید.من کد1260 صنایع که شناور بود و کد 1259 صنایع که غیر شناور بود را انتخاب کردم قبول هم شدم ولی چون رتبه ام خوب نشد انتخاب رشته نکردم .
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gabro نمایش پست ها
      باسلام
      من کارشناسی زمین شناسی هستم .نمی دانم برای ادامه تحصیل رشته خودم روبخونم باکه تغییررشته بدهم ودرضمن اگر بخواهم تغییررشته هم بدهم کدام رشته را انتخاب کنم.باتشکر
      والااااااااااا زمین شناسی که یه جورایی خاصه از نظر شغلی یعنی من نمیدونم بازار کارش چطوره مگه اینکه فقط واسه تدریس توی دبیرستان یا مقاطع بالاتر تدریس دانشگاه.اگه علاقه داری همینو ادامه بده میتونی دانشگاه تدریس کنی اگه هم علاقه نداری ببین به چی علاقه داری و با توجه به سن اگه خواستی از اول کنکور بده اگه هم دوست داشتی ارشد شرکت کنی به نظر من میتونی مهندسی نفت واسه ارشد شرکت کنی چون به رشته ات نزدیکه وگرنه کلا بری یه رشته نامربوط دیگه بخونی سختهههههه ولی بازم به علاقه و پشتکار خودت بستگی داره :yahoo (3):
      خدا رو چه دیدی...............

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن