خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Girly.N نمایش پست ها
      من یه امتحانمو امسال خرداد شبانه دادم
      الان واسه سوابق پیش دانشگاهیم اینو میزنه:مشمول اعمال سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي مي باشيد ولي سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي شما به سازمان سنجش ارسال نشده است بر اساس اطلاعيه مندرج در سايت سازمان عمل نماييد.
      کسی میدونه یعنی چی؟

عزیزم باید بری آموزش وپرورش شهرتون بگی که نمراتتو واسه سنجش ارسال کنن هنوز ارسال نکردن
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها عکس کارت باید رنگی باشه حتما ؟ سیاه سفید قبول نیست ؟

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها
      بچه ها عکس کارت باید رنگی باشه حتما ؟ سیاه سفید قبول نیست ؟
      عکسی که اپلود شده باید رنگی باشه اما پرینت کارت سیاه و سفید باشه مشکلی نیس

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      عکسی که اپلود شده باید رنگی باشه اما پرینت کارت سیاه و سفید باشه مشکلی نیس
      نه عکس آپلودی رنگیه ، منتها رنگ پرینتر خراب بود فقط سیاه سفید چاپ کرد . ترسیدم گفتم نکنه گیر بدن ب عکس

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kypon نمایش پست ها
      سلام، من بجای مدرک پیش دانشگاهی، مدرک کاردانی دارم موقع ثبت نامم بند مربوط به عنوان و سال اخذ پیش دانشگاهیو خالی گذاشتم ولی الان تو اطلاعاتم زده که پیش دانشگاهی انسانی دارم/ سال ۹۷، تو اون جدوله هم «دارای مدرک کاردانی هستم» تیک نخورده، بعد میگه که مشمول سوابق تحصیلی میشه مدرک پیش دانشگاهیم(که اصلا ندارم) ولی آموزش پرورش اطلاعاتشو نفرستادهاز تو سایتم که میخوام درستش کنم اصلا نمیشه بند نوع مدرک پیش دانشگاهیو خالی گذاشت...اگه همینطوری بذارم بمونه مشکلی پیش نمیاد؟

باید ببرین به باجه های رفع نقص
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها

نه عکس آپلودی رنگیه ، منتها رنگ پرینتر خراب بود فقط سیاه سفید چاپ کرد . ترسیدم گفتم نکنه گیر بدن ب عکس
      مشکلی نیست

#کافکا

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان دفترچه ی سوالاتو به خودمون نمیدن؟
      (من پارسال کنکور ندادم)

#کافکا

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      دوستان دفترچه ی سوالاتو به خودمون نمیدن؟
      (من پارسال کنکور ندادم)
      Nope
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

Nope
      پس چطوری بعد کنکور درصدامونو حساب کنیم؟ نمیشه؟

#کافکا

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم دفترچرو میدن یا نه، خب بعد از کنکور میتونی سوالات رو دانلود کنی و طبیعتا گزینه هایی که زدی یادت هست، میتونی محاسبه کنی.
      ولی من خودم اگه بخوام اینکارو بکنم از استرس میمیرم ترجیح میدم نتایج اومد اون موقع ببینم

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      نمیدونم دفترچرو میدن یا نه، خب بعد از کنکور میتونی سوالات رو دانلود کنی و طبیعتا گزینه هایی که زدی یادت هست، میتونی محاسبه کنی.
      ولی من خودم اگه بخوام اینکارو بکنم از استرس میمیرم ترجیح میدم نتایج اومد اون موقع ببینم
      دفترچه سوالات رو نمیدن و توی حوزه دفترچه رو جمع میکنن....به هیچ وجه دفترچه یا صفحاتی از اون رو با خودتون بیرون نیارید چون اگه به رتبه و درصداتون مشکوک بشن، برای بازبینی دفترچه سوالاتتون رو بیرون میکشن و بررسی میکنن که سوالات رو حل کردید یا نه و اینطوری مشکل براتون پیش میاد...ساعت ۱۴ همون روز، سازمان سنجش سوالات رو بر روی سایتش قرار میده و میتونید درصد هاتونو با توجه به کلید قلمچی یا خود سازمان سنجش که منتشر میشه، بدست بیارید

12. Top | #72
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      دفترچه سوالاتو نمیدن... نتایج معمولا انقد دیر میاد که پیر میشی...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه کلید سنجش دو روز بعدش که اومد میشینی ببینی تست ها رو کدوم گزینه زدی .
      ولی خوب از اونجاییکه این کار جز ضرر هیچ چیزی برات نداره پیشنهاد نمیکنم .
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن