خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سوال راجب نحوه درس خوندن واس کنکور 93

سلام دوستان

من 93 کنکور دارم و پایه رو تقریبا هیچی نخوندم الان که اوله مهره میخوام ببینم چطور باید درس بخونم ؟ شنبه ها و یکشنبه ها تعطیلیم تو این 2 روز پایه رو بخونم یا تو روزهای دیگه هم پایه رو بخونم ؟ و اینکه نمیدونم اختصاصی ها رو کی بخونم و عمومی ها رو کِی . یعنی اول عمومی ها رو تموم کنم بعد برم سراغ اختصاصی یا برعکس؟

و اینکه دروس عمومی مثل ادبیات و زبان فارسی و معارف رو معمولا دبیر طول سال تحصیلی از کتاب سوال طرح میکنه که تو امتحانات ترم هم از همون سوالت امتحان میگیرن برا کنکور باید کل کتاب رو بخونم دیگه درسته؟

اگه کسی برنامه ای داره که واسش نتیجه داده برا یه سال ممنون میشم بهم بده و البته راجب سوالات بالا راهنماییم کنه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما برو با کانون پیش برو(جناس تام!!!)...برنامه ریزی بلند مدت کار منو شما نی....اگه نمیخوای ثبت نام کنی برو فقط برنامشو(مجانی)بگیر پیش برو....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از برنامه کانون سال پیش زیاد راضی نبودم ولی باشه میرم میگیرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم از برنامه ی کانون بهتر پیدا نمیکنی...به نظر من مهمتر از خوندن یه درس تو ساله کنکور دوره کردنه!!!چون باعث تسلط میشه!که بیشترین دوره رو همین برنامه ی کانون داره!دیگه خوددانی عزیز!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان برنامه قلم چی رو گرفتم و میخوام تا 12 مهر فعلا ریاضی و فیزیک که توی بعضی درساشون مشکل دارم رو یه مروری بکنم ... ازمون ها رو هم میخوام از دی ماه به بعد برم .

زیست 1 رو هم اگه بتونم تو این 10 روز یه بار مرور میکنم تا بعد 12 با برنامه کانون برم جلو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه ریاضی پایه تجربی چه کتاب خود اموزی رو پیشنهاد میکنید؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      واسه ریاضی پایه تجربی چه کتاب خود اموزی رو پیشنهاد میکنید؟؟
      کلا با خریدن کتاب ریاضی پایه جداگونه زیاد موافق نیستم ولی خوب نشر فار چون اکثر کتاب هاشو جوری مینویسه که خود آموزن فکر کنم به دردت بخوره کتاب ریاضی پایه دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه که برای تجربی باشه تخته سیاه و کوله پشتی هم ریاضی پایه دارن ولی اونا بیشتر برای ریاضی ها نوشته شدن تا تجربیا____خودم هم ریاضیات پایه استاد منتظری رو داشتم ولی زیاد ازش خوشم نیومد دیگه زیادی رفته بود تو کار تشریحی__موفق باشی!!!

فعلن ...!!!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      سلام دوستان

من 93 کنکور دارم و پایه رو تقریبا هیچی نخوندم الان که اوله مهره میخوام ببینم چطور باید درس بخونم ؟ شنبه ها و یکشنبه ها تعطیلیم تو این 2 روز پایه رو بخونم یا تو روزهای دیگه هم پایه رو بخونم ؟ و اینکه نمیدونم اختصاصی ها رو کی بخونم و عمومی ها رو کِی . یعنی اول عمومی ها رو تموم کنم بعد برم سراغ اختصاصی یا برعکس؟

و اینکه دروس عمومی مثل ادبیات و زبان فارسی و معارف رو معمولا دبیر طول سال تحصیلی از کتاب سوال طرح میکنه که تو امتحانات ترم هم از همون سوالت امتحان میگیرن برا کنکور باید کل کتاب رو بخونم دیگه درسته؟

اگه کسی برنامه ای داره که واسش نتیجه داده برا یه سال ممنون میشم بهم بده و البته راجب سوالات بالا راهنماییم کنه
      اره تعطيلي ها رو ببشين بايه بخون خيلي كمكت ميكنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن