خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سومین کنکور برای داوطلبان پسر

سلام

دوستان موندن یا نموندنم ۵۰ ۵۰اس

ولی خواستم بدونم برای کنکور ۳م باید چه کرد؟
      صرف یه دانشگاه ثبت نام کردنه یا باید چند واحد رو پاس کنم؟
      اگه موندم توی ثبت نام کنکور و پذیرش دانشگاه بعدی مشکلی پیش نمیاد؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 07 تیر 1398 در ساعت 20:38

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      سلام

سلام
      @saj8jad
      من توی انجمن قبلا دیدم ک مثلا میرن پیام نور ثبتنام میکنن دو ترم مرخصی میگیرن یا ترم اول واحد خیلیی کم برمیدارن و ترم دوم مرخصی میگیرن
      اگ ورودی نیمسال دوم بودن مشکلی با سربازی نداره ک آزاد نیمسال دوم بزن یک ترم مرخصی بگیری
      نه مشکلی پیش نمیاد اما هزینه ی انصرافو باید بدی ک پیامنور کمه و آزاد یکم بیشتره
      چون اینجا خیلیا اینکار کردن سرچ کن قسمت جست و جوی انجمن کلی تاپیک هست درین مورد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      @saj8jad
      من توی انجمن قبلا دیدم ک مثلا میرن پیام نور ثبتنام میکنن دو ترم مرخصی میگیرن یا ترم اول واحد خیلیی کم برمیدارن و ترم دوم مرخصی میگیرن
      اگ ورودی نیمسال دوم بودن مشکلی با سربازی نداره ک آزاد نیمسال دوم بزن یک ترم مرخصی بگیری
      نه مشکلی پیش نمیاد اما هزینه ی انصرافو باید بدی ک پیامنور کمه و آزاد یکم بیشتره
      چون اینجا خیلیا اینکار کردن سرچ کن قسمت جست و جوی انجمن کلی تاپیک هست درین مورد
      زدم ولی به جواب نرسیدم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زدم ولی به جواب نرسیدم
      سرپ کن: سربازی پسر ها
      من زدم چنتا اومد فقط برای سال ۹۵ اینا بود
      پارسال و امسال تاپیک مشابه بودن من قبلا دیدم اما متاسفانه مدل عنوانشون یادم نیس

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیام نور ثبت نام می کنی دو ترم مرخصی میگیری بعد که نتایج کنکور اومد میری انصراف میدی از پیام نور و هیچ هزینه ای هم نداره انصراف دادن فقط تقریبا دوتا 200 تومن پول شهریه ثابت میدی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unlimited نمایش پست ها
      پیام نور ثبت نام می کنی دو ترم مرخصی میگیری بعد که نتایج کنکور اومد میری انصراف میدی از پیام نور و هیچ هزینه ای هم نداره انصراف دادن فقط تقریبا دوتا 200 تومن پول شهریه ثابت میدی
      داداش انتخاب واحد یا پاس کردن و اینا نمیخواد اخه دیدم چند جایی گفته بودن باید چند واحد پاس کنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش انتخاب واحد یا پاس کردن و اینا نمیخواد اخه دیدم چند جایی گفته بودن باید چند واحد پاس کنی
      نه من 2 ترم مرخصی گرفتم هیچ اتفاقی هم نیفتاد

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام

میری پیام نور انتخاب واحد می کنی شهریه ميدي سر کلاس و امتحانات نمی ری دوباره بهمن میری ترم دوم ثبت نام می کنی مرخصی می گیری ترم دوم رو همين

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unlimited نمایش پست ها
      نه من 2 ترم مرخصی گرفتم هیچ اتفاقی هم نیفتاد
      خب شما چند بار کنکور دادی؟
      همینجوری فقط رفتی ثبت نام کردی ؟
      یکم داداش توضیح بده
      ویرایش توسط MehranWilson : 07 تیر 1398 در ساعت 21:47

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یکم داداش توضیح بده
      عزیز توضیح دادن نداره استرس و نگرانی هم نداره هزاران نفر این کار رو کردن و خواهند کرد فقط تو نیستی که شما دو راه داری یا می ری و پیام نور ثبت نام می کنی و بعدش مرخصی می گیری که اگر هم ندادن فقط ترم یک شاید ندن ولی ترم دو صد در صد ميدن و مرخصی دادن یا ندادن ربطی به گذروندن واحد نداره حتی ترم یک مشروط هم شی ترم دو مرخصی ميدن بهت اگر تونستي ترم یک مرخصی بگیری که تمومه ترم یک و دو مرخصی می گیری و میشینی راحت می خونی اگه ترم یک مرخصی ندادن مهم نیست اصلا شما شهریه ميدي انتخاب واحد می کنی ولی سر کلاس و امتحانات نميري تا برسی به بهمن و شروع ترم دوم که اینجا تفاوتش با ترم اول اينه که صد در صد در هر شرایطی که باشی بهت مرخصی ميدن میری و تقاضا مرخصی می کنی و ترم دوم مرخصی می گیری بعد کنکور ميدي وقتی نتایج اومد و قبول شدی میری از پیام نور انصراف ميدي و میری دانشگاه جدید حالت دوم هم اينه که شما دوست نداری پول مفت بدی به دانشگاه پس میری دوباره پیام نور ثبت نام میکنی و دانشجو میشی و آبان انصراف ميدي و تا یک سال فرصت داری وارد دانشگاه بشي از زمان انصراف این ها تنها روش هايي هستن که پیش روی تو هست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      سلام...ببین من امسال کنکور سومم هست و همین فرایند رو طی کردم،اگه رتبه ای که میخواستی رو نیاوردی، موقع انتخاب رشته، یکی از رشته های پیام نور شهرتون رو میزنی، میری ثبت نام میکنی، بعد بهت یه برگه میدن میبری پلیس به علاوه ده و معافیت رو میگیری،فقط حواست باشه قبل از یک مهر برگه معافیت رو از پلیس به علاوه ده بگیری که غیبت نخوری،دانشگاه هم همون ترم اول هم بهت مرخصی میدن، بعدش هم از ترم بعد، ثبت نام میکنی ولی نمیری امتحانا رو بدی...بعدش هم سال دیکه ایشالله قبولی و انصراف میدی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیام نور حتما ترم اول رو مرخصی میده؟ اگر ترم اول رو مرخصی نداد چیکار باید کرد؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      پیام نور حتما ترم اول رو مرخصی میده؟ اگر ترم اول رو مرخصی نداد چیکار باید کرد؟
      ۹۹/۹۹ درصد میده، اصلا سامانه داره دانشگاه، اونجا خودت درخواست مرخصی میزنی و قطعا موافقت میشه، ولی اگه یه درصد مرخصی ندادن، انتخاب واحد میکنی و دیگه کاری نداری، یعنی نه دانشگاه میری و نه امتحانا رو میری...تامام...هیچ مشکلی هم پیش نمیاد..اصلا فلسفه خلقت پیام نور، سربازی پسرا بوده خخخ

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سلام...ببین من امسال کنکور سومم هست و همین فرایند رو طی کردم،اگه رتبه ای که میخواستی رو نیاوردی، موقع انتخاب رشته، یکی از رشته های پیام نور شهرتون رو میزنی، میری ثبت نام میکنی، بعد بهت یه برگه میدن میبری پلیس به علاوه ده و معافیت رو میگیری،فقط حواست باشه قبل از یک مهر برگه معافیت رو از پلیس به علاوه ده بگیری که غیبت نخوری،دانشگاه هم همون ترم اول هم بهت مرخصی میدن، بعدش هم از ترم بعد، ثبت نام میکنی ولی نمیری امتحانا رو بدی...بعدش هم سال دیکه ایشالله قبولی و انصراف میدی
      داداش من زیاد اشنا نیستم منظورت از یک ترم از مهر ماه تا بهمنه دیگه ؟ بعد خب این یه ترم تموم شد دوباره باید برم ثبت نام کنم ؟
      همون بار اول که ثبت نام کردم معافیت واسه یکسال رد میشه ؟ اصن این برگه معافیتم تا چند ساله ؟
      یکم میشه استپ به استپ توضیح بدی
      میخوام اگه موندنی شدم دیگه استرس اینکه یهو مشکلی پیش میاد توی ثبت نامم رو نداشته باشم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکم داداش توضیح بده
      ببین من واسه کنکور سومم همین کارو کردم یعنی تو انتخاب رشته سال دوم کنکورم پیام نور شهر خودمون انتخاب کردم بعد که نتایج اومدم رفتم واسه ثبت نام وقتی ثبت نام کردم کامل بعد درخواست مرخصی دادم و فقط شهریه ثابت پرداخت کردم واسه ترم بهمن هم دوباره رفتم دانشگاه درخواست مرخصی دادم بازم شهریه ثابت دادم و تموم بعد از کنکور هم رفتم انصراف دادم بعد از انصراف یک سال مهلت میدن که دانشگاه جدیدت رو مشخص کنی ببین نه سخت هست نه اذیت میشی فقط یه چند بار میری دانشگاه و بر می گردی اگه یک درصد هم بهت مرخصی ندادن انتخاب واحد کن و نه برو سر کلاس و نه امتحان بده هیچ اتفاقی هم نمی یفته نگران هم نباش

فقط این وسط یه موضوع هست اونم اینه من از یه نفر شنیدم که چون من یه دور انصراف دادم دیگه بعد از فارغ التحصیلی تو کارشناسی بهم وقت نمیدن که واسه ارشد بخوام یه سال بمونم و بخونم که البته فکر کنم الکی باشه و یعد از هر مقطع تحصیلی یک سال معافیت موقت بدن. واسه این مورد هم بپرس که دیگه خیالت راحت باشه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن