خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 49 از 49
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      داداش ببخشید اینکه میگی قبل یک مهر برگه معافیت رو ببر پلیس +10 این برگه معافیت رو دانشگاه قبل از یک مهر میده که ببریم پلیس +10 معافیت رو بگیریم؟
      همون روزی که بری ثبت نام، برگه رو بهت میده و باید ببری پلیس +۱۰ شهرتون...زود اقدام کن که به روز آخر نکشه...

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      همون روزی که بری ثبت نام، برگه رو بهت میده و باید ببری پلیس +۱۰ شهرتون...زود اقدام کن که به روز آخر نکشه...
      ببخشید من زیاد سوال میپرسم این ثبت نام دانشگاه پیام نور کی شروع میشه ؟
      من امسال معافیت تحصیلی گرفته بودم برای معافیتی که امسال پیام نور میده مشکلی پیش نمیاد و برای سال بعد برای معافیت دانشگاهی که قبول میشم هم مشکلی پیش نمیاد؟

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      ببخشید من زیاد سوال میپرسم این ثبت نام دانشگاه پیام نور کی شروع میشه ؟
      من امسال معافیت تحصیلی گرفته بودم برای معافیتی که امسال پیام نور میده مشکلی پیش نمیاد و برای سال بعد برای معافیت دانشگاهی که قبول میشم هم مشکلی پیش نمیاد؟
      موقع انتخاب رشته، چند تا رشته پیام نور شهرتون رو بزن..وقتی که نتایج اومد و قبول شدی، چند روز بعد میری دانشگاه برای ثبت نام...اونجا بهت برگه میده و باید ببری پلیس +۱۰..اونجا بهت ۵ سال معافی میدن، بعد میتونی با خیال راحت بمونی برای کنکور.....در مورد دانشگاه پیام نور، همون ترم اول مرخصی میگیری و ترم دوم رو هم یا مرخصی بگیر، یا انتخاب واحد کن و دیگه کاری نداشته باش...و با خیال راحت بشین برای کنکور بخون...
      معافیتی که الان داری، معافیت تحصیلی دیپلم بوده که امسال تموم میشه...سال بعد هم برای دانشگاه جدیدت، همین فرآیند رو طی میکنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد...اصلا فلسفه خلقت پیام نور، معافیت پسرا بوده

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      موقع انتخاب رشته، چند تا رشته پیام نور شهرتون رو بزن..وقتی که نتایج اومد و قبول شدی، چند روز بعد میری دانشگاه برای ثبت نام...اونجا بهت برگه میده و باید ببری پلیس +۱۰..اونجا بهت ۵ سال معافی میدن، بعد میتونی با خیال راحت بمونی برای کنکور.....در مورد دانشگاه پیام نور، همون ترم اول مرخصی میگیری و ترم دوم رو هم یا مرخصی بگیر، یا انتخاب واحد کن و دیگه کاری نداشته باش...و با خیال راحت بشین برای کنکور بخون...
      معافیتی که الان داری، معافیت تحصیلی دیپلم بوده که امسال تموم میشه...سال بعد هم برای دانشگاه جدیدت، همین فرآیند رو طی میکنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد...اصلا فلسفه خلقت پیام نور، معافیت پسرا بوده
      حله اقا خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی کاملی که کردی مرسی.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن