خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      داداش من زیاد اشنا نیستم منظورت از یک ترم از مهر ماه تا بهمنه دیگه ؟ بعد خب این یه ترم تموم شد دوباره باید برم ثبت نام کنم ؟
      همون بار اول که ثبت نام کردم معافیت واسه یکسال رد میشه ؟ اصن این برگه معافیتم تا چند ساله ؟
      یکم میشه استپ به استپ توضیح بدی
      میخوام اگه موندنی شدم دیگه استرس اینکه یهو مشکلی پیش میاد توی ثبت نامم رو نداشته باشم
      وقتی ثبت نام کردی، از ترم بعد انتخاب واحد میکنی...بالا اشتباها گفتم ثبت نام....وقتی که ثبت نام میکنی، برای فکر کنم پنج سال بهت معافیت میده...
      ببین، وقتی که نتایج اعلام شد، اگه رتبه مورد نظرت رو نیاوردی و خواستی بمونی،موقع انتخاب رشته پیام نور شهرتون رو انتخاب میکنی، چند تا رشته رو حتما انتخاب کن، مثلا روانشناسی و شیمی و ...، که حتما قبول شی...بعد از اعلام نتایج و قبولی، میری دانشگاه برای ثبت نام...بهت یه برگه تاییدیه میده که باید ببری پلیس +10 و اونجا معافیت رو بگیری...فقط حتما تا قبل از یک مهر، برو و معافیت رو بگیر، چون فکر کنم تا یک مهر یا ۳۱ شهریور معاف هستی و غیبت میخوری..شاید الان گیج شده باشی، طبیعیه، منم پارسال از بچه ها پرسیدم خیلی گیج شده بودم، ولی وقتی بری مراحل اداری رو طی کنی، متوجه میشی و کار مشکلی هم نیست

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال دو ترم پشت سرهم مرخصی میدن؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Voldemort نمایش پست ها

سلام
      دوست عزیز شرایط کاملا به صورت زیر هست:
      اول انتخاب رشته می کنین تو دانشگاه پیام نور شهرتون ( اگه شهرتون پیام نور نداره که خیلی خیلی بعیده یه شهر نزدیک رو انتخاب کن ولی اولویت با شهر خودته )
      بعد این که نتایج اومد میری دانشگاه مدارک مورد نظر و فرم ها رو پر می کنی و میری از مدرستون تاییده تحصیلی دیپلم و پیش رو می گیری میبری میدی به دفاتر پیش خوان
      بعدش زمان انتخاب رشته میری تو سیستم گلستان شهریه ثابت رو پرداخت می کنی ( بیشتر از 200 هزار تومن نیست ) و درخواست مرخصی میدی برا اون ترم
      ترم بعد هم همین کارو می کنی
      در حالت کلی دو ترم هم پش سرهم مرخصی میدن ولی دیگه بعد این دو ترم دیگه هیچ مرخصی نخواهی داشت

یعنی یه بار مهرماه
      یه بار بهمن؟
      داش من کلا ثبت نام کنم مستقیم واسم معافیت رد میکنن ؟
      از تو سایت باید مرخصی بگیرم یا برم دانشگاه؟
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام واسه سال سوم دانشگاه ازاد ثبت نام کرد همین امسالم قبول شد پزشکی سربازم نرفت
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه نیاز نیست بری دانشگاه فقط بار اول برای تکمیل فرما یا به عبارتی برای ثبت نام اصلی بعد از انتخاب رشته میری دانشگاه بعدش مرخصی رو میتونی به صورت آنلاین از سیستم گلستان رد کنی و مشکلی هم نیست
      جواب سوال دومم رو ندادی
      واسه هر ترم باید جدا جدا مرخصی بگیرم؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش دیگه میخوام ته دلم قرص باشه از باب معافیت که دیگه نگرانی نداشته باشم و فقط تمرکزم روی کنکورم باشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      داداش دیگه میخوام ته دلم قرص باشه از باب معافیت که دیگه نگرانی نداشته باشم و فقط تمرکزم روی کنکورم باشه
      هر ترم، باید جداگانه برای مرخصی اقدام کنی...اگر بهت مرخصی ندادن، انتخاب واحد میکنی ولی سر کلاس نمیری و کاری هم به امتحانات دانشگاه نداری‌.‌...نگران نباش، توی روال کار بیفتی کاملا جریان رو متوجه میشی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون طور که دوستمون گفتن هر ترم باید به صورت جداگانه درخواست مرخصی بدی احتمال این که هم مرخصی ندن صفره یعنی حتما میدن در کل پیام نور دانشگاه سخت گیری نیست در حالت کلی فقط پولشون رو بده کاری به کارت ندارن
      حله از همه دوستان مرسی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون طور که دوستمون گفتن هر ترم باید به صورت جداگانه درخواست مرخصی بدی احتمال این که هم مرخصی ندن صفره یعنی حتما میدن در کل پیام نور دانشگاه سخت گیری نیست در حالت کلی فقط پولشون رو بده کاری به کارت ندارن
      1-مرخصی اول رو چه ماهی باید بگیرم و مرخصی دوم رو باید چه ماهی بگیرم؟

2-مرخصی دوم که واسم رد یعنی دیگه میره تا
      مهر ماه سال 99 دیگه درسته؟!

3-مرخصی که رد شد دیگه کاری به
      امتحانات نداشته باشم؟!

4-
      دقیقا دقیق باید چه زمانی سر موقعش از دانشگاه پیام نور انصراف بدم؟!

5-وقتی انتخاب رشته کردم واسه پیام نور و قبول شدم حداکثر تا چه زمانی برم واسه ثبت نام که دیر نشه

اگه همین طوری به ترتیب جواب بدی واقعا ممنونت میشم
      ویرایش توسط MehranWilson : 08 تیر 1398 در ساعت 15:32

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1 ) مرخصی اول رو بعد اینکه جواب انتخاب رشته اومد میری تو دانشگاه ثبت نام می کنی بعدش که اسمت رفت تو سیستم گلستان بهت شماره دانشجویی دادن میتونی بعد اینکه تو سیستم گلستان اطلاعیه برای انتخاب واحد دادن بری تو سیستم درخواست مرخصی بدی مرخصی دوم هم دانشگاه برا انتخاب واحد اطلاعیه میده که معمولا بین 1 تا 12 بهمن میشه
      2) مرخصی دوم هم آره تا مهر 99 میره
      3) نه به امتحانا کاری نداری در کل پول مهمه بدی تو انتخاب واحد هم کنی باز به امتحانا نری کاری به کارت ندارن فقط پولشون رو بده
      4) انصراف هم نیاز نیست بدی چون پیام نور غیرروزانه حساب میشه و بعد این که نتایج کنکور 99 اومد میتونی بری از دانشگاه انصراف بدی
      5 ) برا ثبت نام معمولا دانشگاه اطلاعیه میزنه نزد هم تقریبا 2-3 روز بعد برو دانشگاه یا شماره شون رو از 118 بگیر بزنگ بپرس کی بیام
      داداش من الان رفتم توی سامانه سخا دیدم معافیتم رو زده تا اسفند سال 98 چون من حالا فارغ از اینکه یکسال قانونی میتونستم معاف باشم و رفتم معافیت تحصیلیم رو پارسال گرفتم که خیالم راحت شه حالا بنظرت انشالا امسال همون اولِ سال دانشگاه برگه معافیت رو بهم میده که ببرمش پلیس +10؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره همون لحظه که ثبت نام می کنی میده بهت زیاد به این چیزا فکر نکن در الت کلی بخوای 6-7 سال هم میتونی بمو.نی پشت کنکور
      لحظه ای درنگ=مرز های سیستان بلوچستان

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      سلام...ببین من امسال کنکور سومم هست و همین فرایند رو طی کردم،اگه رتبه ای که میخواستی رو نیاوردی، موقع انتخاب رشته، یکی از رشته های پیام نور شهرتون رو میزنی، میری ثبت نام میکنی، بعد بهت یه برگه میدن میبری پلیس به علاوه ده و معافیت رو میگیری،فقط حواست باشه قبل از یک مهر برگه معافیت رو از پلیس به علاوه ده بگیری که غیبت نخوری،دانشگاه هم همون ترم اول هم بهت مرخصی میدن، بعدش هم از ترم بعد، ثبت نام میکنی ولی نمیری امتحانا رو بدی...بعدش هم سال دیکه ایشالله قبولی و انصراف میدی
      ببخشید یه سوال داشتم.برای انجام این مراحل نیاز به حضور خود دانش آموز خست یا والدینم میتونن کارای ثبت نام پیام نور و پلیس +۱۰ رو انجام بدن؟چون من شهر خودم نیستم و میخوام ببینم باید برگردم برای این کار یا نه...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن