خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مهندسی معکوس(سوال یکی از دوستان)

سلام .امروز یکی از همکلاسی های پارسالم یک فیلم با چند تا جزوه برام ارسال .من وقت نداشتم کامل نگاه کنم .گفت که روش مهندسی معکوس رو اموزش داده .خیلی طولانی بود .خواست درموردش نظر بدم که من وقت نداشتم کامل ببینم .لطفا اگر کسی اطلاعاتی درمورد این روش داره راهنمایی کنه.ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. نمیدونم چیه یادمه استادم میگف اینا همش بازارگرمیه.... هرچی هست قطعا به درد کنکور نمیخوره!
      ارزش نداره ذهنت درگیر شه. به دوستت میگفتی الان وخته نظر پرسیدنه؟
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نخریده بود دانلود کرده بود.اتفاقا خواستم جواب تلفنش ندم مادرم گفت شاید کار ضروری داشته باشه.شما خودتون دیدی؟؟؟؟لطفا اگر کسی دیده ویا اطلاعاتی داره یه مقدار توضیح بده.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واس کنکورای قبل مثل 93 اینا بدرد میخوره اما الان طراحا هم زرنگ شدن احتمال درست شدنش 50-50 ه
      پس بنظرم بهتره ریسک نکنی واس عربی تحلیل صرفی به احتمال 70% پاسخ میده نگاه به مشترکات اما باز ممکنه غلط بشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جای تو بودم این یه هفته اخر گوشیمو خاموش میکردم . استرسی که گاهی اطرافیان و دوسسسسسسسسسسستان بخصوص!!! به ادم میدن....گاهی از استرسه خوده کنکور وحشتناکتره
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z_H.. نمایش پست ها
      سلام .امروز یکی از همکلاسی های پارسالم یک فیلم با چند تا جزوه برام ارسال .من وقت نداشتم کامل نگاه کنم .گفت که روش مهندسی معکوس رو اموزش داده .خیلی طولانی بود .خواست درموردش نظر بدم که من وقت نداشتم کامل ببینم .لطفا اگر کسی اطلاعاتی درمورد این روش داره راهنمایی کنه.ممنون میشم
      با سلام
      یک موضوع کلی این که چیدمان سوالات و ارتباطات سوال ها چه طور میتونه باشه رو مطرح میکنه ! این فیلم ها بسیار بسیار قدیمی شده اند که فکر کنم 7 8 سالی از اون می گذره ... شاید شاید برای آزمون های مثل راهنمای رانندگی اون زمان کاربرد داشته بودند ! و برای آزمون های مثل کنکور که وحشتناک حرفه ای هستند کاربردی ندارند !
      در یک قاعده کلی:
      وقتتون رو هدر ندید ، مهارت های آزمون دادن را که تمرین کرده اید خیلی بهتر از این مواردی هست که در فیلم ها می گن،و جواب گزینه ها را بر اساس دانش و علم خودتون جواب بدید.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AynazZ نمایش پست ها
      من جای تو بودم این یه هفته اخر گوشیمو خاموش میکردم . استرسی که گاهی اطرافیان و دوسسسسسسسسسسستان بخصوص!!! به ادم میدن....گاهی از استرسه خوده کنکور وحشتناکتره
      من کلا پارسال گوشیم رو خاموش کردمگوشی برا کنکوری مث سم می مونه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه دوست داشتم میگفت پسر معلمشون با همین مهندسی معکوس یه رتبه خیلی خوب اورده..
      به اینام اون وقت یاد میداد،یه سری جزوه اینام داشت.
      ولی خب به دردش نخورد فک میکنم ازاد برق قبول شد.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم تنها جایی که میتونه بدردت بخوره تو عربی تو ترجمه است که سرعتتو با رد گزینه بالا میبری تو بقیه استفاده ای نکن اتفاقا میگن تو اختصاصی ها قبل از دیدن سوال گزینه ها رو نگاه نکن و گرنه ذهنت به زور ( مثلا با محاسبات اشتباه ) میبرت سمت یک گیزنه خاص
      طراحا حرفه ای شدن دیگه ...

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اصلا به دردنمیخوره اینچیزاااا...منم دنبالش بود یه زمانی!!
      متاسفانه یا خوشبختانه هرقدر بیشتر بخونی تلاش کنی تست بزنی شانست بیشتره ((((=

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن