خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 94
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      کاری به تعداد مولف ندارم.منظورم این بود که کتابی که شما گفتید همینه؟
      برای ادبیات موضوعی نشر الگو خوبه یا خیلی سبز یا گاج؟
      بله همون کتاب چند مولفی هست که فرمودید
      اگر پیگیر تایپک بنده بوده باشید، تحلیل منابع موضوعی ادبیات رو که قبلا گذاشتم، دیدین ولی برای اینکه خیالتون رو راحت کنم، در کل هفت خوان خیلی سبز بهتره. البته فعلا هفت خوان مخصوص کنکور 99 منتشر نشده ولی کتاب های موضوعی ادبیات نشر الگو منتشر شده. میتونید تهیه و استفاده کنید

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      داداش کتابای سال به سال زیست خیلی سبز رو هم کار میکنی؟حس میکنم زیادی حجیمن:/
      بعد اینکه آیکیو ریاضی کار کردی؟جامع مهروماه چطور؟
      بعد اینکه منابع و چکار میکنی آخه هنوز واسه ۹۹تجدید چاپ نشدن:/
      در هر سال تحصیلی، خیلی سبز زیست مربوط به خودش رو کار کردم. الان دیگه کار نمی‌کنم. بله حجیمن ولی اگر فرصت یک ساله برای تموم کردن هر کدوم داشته باشید کار خیلی سختی نیست!
      بله هر دو رو کار کردم
      برای خودم راه حل دارم. نگران من نباشید (حالا انگار برای کسی مهمه من چکار می‌کنم!). برای کنکوری هایی که دوازدهم رو در سال تحصیلی 98-99 تموم میکنن هم مشکل خاصی وجود نداره. همین الان هم یه سری کتاب های مخصوص کنکور 99 اومدن و کارتون رو راه میندازن. علاوه بر اون، هر دانش آموزی در سال دهم و یازدهم برای خودش یه سری کتاب خریده. اگر کتاب هاش از لحاظ کیفی خوب باشن، میتونه همون هارو کار کنه و نیازی به خرید مجدد کتاب یا نگرانی برای چاپ کتاب های جامع نباشه. دیدم بعضی هارو که فرضا کمک درسی دهم و یازدهم (جداگانه و سال به سال) رو دارن، اونوقت نگران اینن که چه وقت کتاب پایه چاپ میشه :/

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      بله همون کتاب چند مولفی هست که فرمودید
      اگر پیگیر تایپک بنده بوده باشید، تحلیل منابع موضوعی ادبیات رو که قبلا گذاشتم، دیدین ولی برای اینکه خیالتون رو راحت کنم، در کل هفت خوان خیلی سبز بهتره. البته فعلا هفت خوان مخصوص کنکور 99 منتشر نشده ولی کتاب های موضوعی ادبیات نشر الگو منتشر شده. میتونید تهیه و استفاده کنید
      دلیل برتری هفت خوان به نشر الگو چیه؟چون من با نشرالگو راحت ترم و اگر اختلاف زیادی نداشته باشه ترجیح می دم نشر الگوبخونم
      ویرایش توسط SSalehi : 07 تیر 1398 در ساعت 20:24

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دلیل برتری هفت خوان به نشر الگو چیه؟
      خب جواب سوالتون دقیقا همون تحلیل منابع ادبیات هست که الان توی آرشیو پست هام ندارم
      خلاصش اینه: از بین مبحثی های ادبیات، هفت خوان درس نامه خیلی کامل تر و جامع تر داره و به هر دانش آموزی با هر سطحی، از صفر تا صد مطالب رو آموزش میده. تست های تالیفی فراوان و مطابق با استاندارد آسون به سخت هم پله به پله شما رو به چالش می‌کشه. در صورتی که نشر الگو کتابی با درس نامه بسیار خلاصه تر و در بعضی موارد ناقص هست. در کل، تست های تالیفی نشرالگو کمتر از هفت خوان هست ولی تست های شناسه دارش (قلمچی، گزینه 2، سنجش، گاج، المپیاد ادبیات و...) بیشتره

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در هر سال تحصیلی، خیلی سبز زیست مربوط به خودش رو کار کردم. الان دیگه کار نمی‌کنم. بله حجیمن ولی اگر فرصت یک ساله برای تموم کردن هر کدوم داشته باشید کار خیلی سختی نیست!
      بله هر دو رو کار کردم
      برای خودم راه حل دارم. نگران من نباشید (حالا انگار برای کسی مهمه من چکار می‌کنم!). برای کنکوری هایی که دوازدهم رو در سال تحصیلی 98-99 تموم میکنن هم مشکل خاصی وجود نداره. همین الان هم یه سری کتاب های مخصوص کنکور 99 اومدن و کارتون رو راه میندازن. علاوه بر اون، هر دانش آموزی در سال دهم و یازدهم برای خودش یه سری کتاب خریده. اگر کتاب هاش از لحاظ کیفی خوب باشن، میتونه همون هارو کار کنه و نیازی به خرید مجدد کتاب یا نگرانی برای چاپ کتاب های جامع نباشه. دیدم بعضی هارو که فرضا کمک درسی دهم و یازدهم (جداگانه و سال به سال) رو دارن، اونوقت نگران اینن که چه وقت کتاب پایه چاپ میشه :/
      من نمیدونم درکنار میکرو کار کنم زیستای سال به سال خیلی سبز رو یا نه:/

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش کتابای سال به سال زیست خیلی سبز رو هم کار میکنی؟حس میکنم زیادی حجیمن:/
      بعد اینکه آیکیو ریاضی کار کردی؟جامع مهروماه چطور؟
      بعد اینکه منابع و چکار میکنی آخه هنوز واسه ۹۹تجدید چاپ نشدن:/
      شما فارغ التحصیل چه سال تحصیلی‌ای هستین؟ 97-98 یا 98-99؟

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash.ye نمایش پست ها
      من نمیدونم درکنار میکرو کار کنم زیستای سال به سال خیلی سبز رو یا نه:/
      نه
      بهتره در کنار میکرو، نشر الگو رو کار کنید. درسنامه میکرو زیست خودش کامله و نیازی به کتاب آموزش محوری مثل خیلی سبز نیست. تست های بهتری هم از خیلی سبز داره. فعلا بهترین ترکیب زیست برای نظام جدید ها، میتونه نشرالگو و میکرو باشه (البته باید صبر کرد و دید iq و سایر کتاب هایی که قراره منتشر بشن چطورن. نظام قدیم ها از ترکیب نشر الگو و iq خیلی نتیجه می‌گرفتن)

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه
      بهتره در کنار میکرو، نشر الگو رو کار کنید. درسنامه میکرو زیست خودش کامله و نیازی به کتاب آموزش محوری مثل خیلی سبز نیست. تست های بهتری هم از خیلی سبز داره. فعلا بهترین ترکیب زیست برای نظام جدید ها، میتونه نشرالگو و میکرو باشه (البته باید صبر کرد و دید iq و سایر کتاب هایی که قراره منتشر بشن چطورن. نظام قدیم ها از ترکیب نشر الگو و iq خیلی نتیجه می‌گرفتن)
      خیلی ممنون داداش...فقط اینکه راجبه ریاضی نگفتی آیکیو و مهروماه رو کار نکردی؟میخوام بدونم خوبن یا نه...

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب جواب سوالتون دقیقا همون تحلیل منابع ادبیات هست که الان توی آرشیو پست هام ندارم
      خلاصش اینه: از بین مبحثی های ادبیات، هفت خوان درس نامه خیلی کامل تر و جامع تر داره و به هر دانش آموزی با هر سطحی، از صفر تا صد مطالب رو آموزش میده. تست های تالیفی فراوان و مطابق با استاندارد آسون به سخت هم پله به پله شما رو به چالش می‌کشه. در صورتی که نشر الگو کتابی با درس نامه بسیار خلاصه تر و در بعضی موارد ناقص هست. در کل، تست های تالیفی نشرالگو کمتر از هفت خوان هست ولی تست های شناسه دارش (قلمچی، گزینه 2، سنجش، گاج، المپیاد ادبیات و...) بیشتره
      داداش دمت گرم که در رابطه با منابع اظهار نظر میکنی ولی لطفا این کار به رتبه برتر های نظام جدید واگذار کن که به زودی هم مشخص میشن

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      می خواستم بدونم برای تابستان درسی را کلاس برم یا نه. دوازدهم خواهم رفت.بعضی از کلاس ها معارفه رفتم مدرسانی هم که خیلی طرفدار دارن اما من چیزی نفهمیدم. در کل میشه با کتاب تست به تنهایی درصد های بالا گرفت.مثلا من در شیمی مدرسه مشکلاتم قابل حل هستند اما وقتی به کلاس کنکور ها می رم اصلا چیزی که بلد بودم هم یادم می ره.با اینکه مدرس‌سعی داشت مفهومی درس بده اما سرعتش نسبت به من سرعت نور بود.
      من می خواهم که توی تابستان تخصصی های پایه را کامل کنم چون تا حالا تستی کار نکردم
      سلام.خسته نباشی
      باتوجه به اینکه پایت ضعیفه(میگی تستی کار نکردم وگرنه قصد توهین ندارم.اگه بهتون برخورد ببخشید)تابستون فقط اختصاصیای دهم و یازدهم رو کار کن بعلاوه عمومیای یازدهم
      اگه ساعت مطالعت بالای ۱۲ساعته بنظرم ریاضی دوازدهم رو بخون
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_tig نمایش پست ها
      داداش دمت گرم که در رابطه با منابع اظهار نظر میکنی ولی لطفا این کار به رتبه برتر های نظام جدید واگذار کن که به زودی هم مشخص میشن
      بسیار معقوله

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون داداش...فقط اینکه راجبه ریاضی نگفتی آیکیو و مهروماه رو کار نکردی؟میخوام بدونم خوبن یا نه...
      خواهش می‌کنم

بله هردو رو کار کردم
      آی کیو پایه به پایه کار می‌کردم که ازش خیلی راضی نبودم و گذاشتمش کنار (بد نیست ولی گزینه های بهتری هم وجود داره!)
      مهر و ماه ریاضی جامع رو چند رو قرض گرفتم از دوستام یه نگاهی انداختم. کتاب خوبیه و تست هاش هم استانداردن. درسنامه خیلی خوبی هم داره. (البته چون تعدد منابع خودم خیلی بالاست! دیگه زورم نرسید بخرمش)
      انتشارات مهر و ماه، تخته سیاه و خیلی سبز در درس ریاضی کتاب های خیلی خوبی دارن. من فعلا با ترکیب خیلی سبز-تخته سیاه جلو میرم ولی مهر و ماه رو هم قبول دارم. راستی مهر و ماه ریاضی جامع مخصوص کنکور 99 هنوز منتشر نشده (اگرچه تقریبا همون مهر و ماه مخصوص 98 هم برای کنکور 99 مناسبه)

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_tig نمایش پست ها
      خیلی خب پس من به خاطر شما از الان به بعد هیچ اظهار نظری درباره منابع نمی‌کنم. خودتونید و خودتون. منتظر باشید همون رتبه های برتر بیان رایگان براتون منابع تحلیل کنن. خود دانید
      ویرایش توسط NimaHdp : 07 تیر 1398 در ساعت 20:47

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHossein-gh نمایش پست ها
      سلام.خسته نباشی
      باتوجه به اینکه پایت ضعیفه(میگی تستی کار نکردم وگرنه قصد توهین ندارم.اگه بهتون برخورد ببخشید)تابستون فقط اختصاصیای دهم و یازدهم رو کار کن بعلاوه عمومیای یازدهم
      اگه ساعت مطالعت بالای ۱۲ساعته بنظرم ریاضی دوازدهم رو بخون

بسیار معقوله
      عجب ://///////

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      عجب ://///////
      نمیدونم برداشتتون از پیامم چی بود.تیکه ننداختم و منظورم از اینکه معقوله این بود که نظر گرفتن از رتبه های برتر کنکور معقوله نه اینکه حرف شما رو ندید بگیرند

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خب پس من به خاطر شما از الان به بعد هیچ اظهار نظری درباره منابع نمی‌کنم. خودتونید و خودتون. منتظر باشید همون رتبه های برتر بیان رایگان براتون منابع تحلیل کنن. خود دانید
      داداش لطفا کمی مودب تر من که حرف بدی نزدم... شما هم میتونید تجربیاتتون رو به اشتراک بگذارید ولی در رابطه با خوب بودن من میگم بهتره کسانی که تجربه ی سال کنکور رو دارن و از منابع نتیجه گرفتن این اظهار نظر رو انجام بدن و رایگان و غیر رایگان نداره خودشون مصاحبه هاشون رو که گذاشتن منابعی که خروجی خوب دادن مشخص میشه
      ویرایش توسط Hamid_tig : 07 تیر 1398 در ساعت 21:18

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن