خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      سلام ممنون از راهنماییتون
      اخه من میدونم امسال بمونم نمیتونم بخونم..خودتون خوب میدونید تعداد کمی از پشت کنکوریا میخونن
      من فوقش بازم یه ماه جوگیر شم و بخونم
      مادر من روانشناسی خوندن دانشگاه اصفحان خب شانسی که اوردن اینه که استخدام‌اموزش و پرورشن
      سال بعد بازنشست میشن به فکر تاسیس مهدکودک یا همچین‌چیزی هستن
      همه میگفتن یکیشونو بفرست رشته روانشناسی مثل خودت و کمکشون کنی
      و یه خواهرم دارم که رشته مورد علاقش یعنی زبانو خوند..
      من گفتم امسال آزاد همینجارو بدم واسه ارشد تلاش کنم.
      میدونی چیه من اصصصلا ادم صبوری نیستم همین یه هفتم مونده انگار یکی داره خفم میکنهاصلا نمیخوام یک سال دیگه دوباره این حسارو تجربه کنم
      من اگه چیزی میگم بخاطر اینه که خودم خیلییییی حسرت میخورم ک چرا یک سال دیگه به خودم فرصت ندادم !!!!
      تو از کجا میدونی سال دیگه نمیخونی ؟
      میدونی من اگه بر گردم ب دو سال پیش حتما باز کنکور میدادم اما نه با شرایط اونموقع !!! من هم ادم به شدت حساس و استرسی هستم ! و کنکور دادن برام واقعا عذابه ! اما پیش خودم میگم به جای اینکه میرفتم پیش مشاور تحصیلی کاش میرفتم یه مشاور تا استرس و ... رفع کنم !
      من هم مثل تو خیلیییی حوصله ندارم و دوس دارم زود نتیجه بگیرم ... اما در راه رسیدن ب هدف تمام این سختیا ب اون شیرینی آخرش می ارزه !
      موفق باشی کلی
      Great men are not born great but they grow great

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      من اگه چیزی میگم بخاطر اینه که خودم خیلییییی حسرت میخورم ک چرا یک سال دیگه به خودم فرصت ندادم !!!!
      تو از کجا میدونی سال دیگه نمیخونی ؟
      میدونی من اگه بر گردم ب دو سال پیش حتما باز کنکور میدادم اما نه با شرایط اونموقع !!! من هم ادم به شدت حساس و استرسی هستم ! و کنکور دادن برام واقعا عذابه ! اما پیش خودم میگم به جای اینکه میرفتم پیش مشاور تحصیلی کاش میرفتم یه مشاور تا استرس و ... رفع کنم !
      من هم مثل تو خیلیییی حوصله ندارم و دوس دارم زود نتیجه بگیرم ... اما در راه رسیدن ب هدف تمام این سختیا ب اون شیرینی آخرش می ارزه !
      موفق باشی کلی
      یه وقت اشتباه نشه ک من از خودم خیلی حرف میزنمااا و درباده خودم میگم
      فقط میخام بگم خیلییی درکت میکنم و این چیرا رو گذروندم
      Great men are not born great but they grow great

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از خودت بپرس چه رشته ای میخوای؟ اگه رشته خوبی میخوای بازم از خودت بپرس میتونی یه سال دیگه بمونی؟ اگه جوابت نه بود،نمون واسه سال بعد چون نمیخونی... ادم که به خودش دروغ نمیگه!!!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببین این که میخوای امسال بری یا بمونی رو به خودت بستگی داره اما اگه قصدت امسال رفتنه ، و خدای نکرده سراسری قبول نشدی به هیچ عنوان پیام نور رو برای تحصیل انتخاب نکن ، من بعد دوسال از پیام نور امسال دارم کنکور میدم و رشتم رو عوض میکنم قید واحدایی که پاس کردم و همه کارایی رو که کردم هم دارم میزنم ، پیام نور چیزی به تو یاد نمیده در واقع پیام نور فقط یه ساختمونه با تعدادی اتاقه که دانشجو ها هر ترم میرن توش امتحان میدن ، تو چه بخونی چه نخونی بلخره بعد چند سال مدرکت رو میتونی بگیری از پیام نور اگه هدفت فقط مدرکه میتونی بری پیام نور اما اگه هدفت چیزای دیگست دنبال پیام نور نرو ، راجب شهریش هم بگم که تفاوت چندانی با آزاد نمیکنه حدود ۵۰۰ ۶۰۰ اینا تفاوت داره (بسته به رشته این چیزی که گفتم فرق میکنه ولی حدودش بود) ، کلاساش هم برای هر درس هفته ای دوساعته البته اگه بزارن براتون ، البته اونم باز بستگی به رشته داره بعضی رشته ها که دانشجو هاش کم اند اصلا اونم تشکیل نمیشه ، در ضمن این کلاسا برای درس دادن نیست توش یا رفع اشکال میشه یا استاد فقط یه بخش از ۱۰ بخش کتاب رو درس میده ، کتاباش سنگین و پر حجم و تو تکی باید همش رو بخونی البته اگه بخوای یاد بگیری خلاصه اینکه اگه نتونستی سراسری بیاری و خواستی حتما هم بری برو آزاد اونجا خیلی بهتره
      ویرایش توسط Amirhossein10 : 05 تیر 1398 در ساعت 16:40

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من تجربیم واسه حسابداری پیام نور منطقه ۲ چه رتبه ای و درصدهایی لازمه؟این رشته پیام نور با آزمون میگیره.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti777 نمایش پست ها
      سلام من تجربیم واسه حسابداری پیام نور منطقه ۲ چه رتبه ای و درصدهایی لازمه؟این رشته پیام نور با آزمون میگیره.
      نه بدون ازمونم هست
      چ ازاد چ پیام نور
      مجاز شی فکنم بتونی بری

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آیندت رو با پیام نور خراب نکن ، اگه سراسری نتونستی یا بمون برا سال بعد یا برو آزاد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه بدون ازمونم هست
      چ ازاد چ پیام نور
      مجاز شی فکنم بتونی بری
      مطمئنی؟؟اخه تو دفترچه نوشته با ازمون میخوام بدونم با چه رتبه ای میشه رفت حدودی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein10 نمایش پست ها
      آیندت رو با پیام نور خراب نکن ، اگه سراسری نتونستی یا بمون برا سال بعد یا برو آزاد
      شما امسال میری یا میمونی؟
      غیرانتفاعیا چطورن؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما امسال میری یا میمونی؟
      غیرانتفاعیا چطورن؟
      من میرم امسال اگه سراسری هم نیارم میرم آزاد ، غیر انتفاعی ها هم ازشون خوب تعریف نمی کنن ، واسه خوش گذرونی و مدرک گرفتن خیلی عالیه اما مدرکشونم به شدت بی اعتباره و اصلا هم آدم با سوادی بیرون نمیای از اونجا ، شما چرا آزاد نمیری؟ آزادا که راحت میگرن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میرم امسال اگه سراسری هم نیارم میرم آزاد ، غیر انتفاعی ها هم ازشون خوب تعریف نمی کنن ، واسه خوش گذرونی و مدرک گرفتن خیلی عالیه اما مدرکشونم به شدت بی اعتباره و اصلا هم آدم با سوادی بیرون نمیای از اونجا ، شما چرا آزاد نمیری؟ آزادا که راحت میگرن
      میگم مجاز شی بازم ازاد روانشناسیو این چیزا میشه رفت؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سعی کن انتخابت با منطق باشه و احساس توش دخیل نباشه!
      شما اگه میخواستی بخونی و نتیجه بگیری ، همین امسال میخوندی دیگه . خودت میگی همه تلاشت کردی و نشده
      پس سال دیگه هم خبری نیست
      اینایی هم که میگن بمون و یکسال دیگه بخون ، اکثرا میخوان بمونن و دوست دارن به هرکسی که کنکوریه این پیشنهاد بدن ( یک تجربه کاملا شخصی از این قضیه دارم )
      رشته های کارشناسی مثل روانشناسی یا مدیریت یا .... ، تو اینا یک شانس جبران خوب داری
      اونم تو کنکور ارشدته که بستگی به عرضه خودت داره ک ایا بتونی بری یک دانشگاه خوب یا نه!
      همین کنکور ارشد پارسال نفر 3 یا 4 کشوری روانشناسی تو مشهد تو غیرانتفاعی طوس رضوی مشهد درس میخونده که اگ یکبار بری توش ، حس میکنی اومدی یک مدرسه دبستان غیرانتفاعی
      ولی خوب همت کرده و نتیجه اشم دیده
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شهریه آزاد چقدره؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این چندروزه تاپیکای زیادی زدم که مشکل خوندن و کمبود وقتو..رو مطرح کردم
      دیگه موندم که چیکار کنم هروز ۵صبح بیدار میشم‌میگم تا شب میخونمش ولی اصلا نمیتونم بخونم.نمیدونم چرا اینجوری شدم گوشیمم ازم دوره میدم دست مادرم ولی بازم نمیخونم. خب ازونجاییم که چیز زیادی نخوندم امسال چیز خاصی قبول نمیشم و باید بمونم.ولی احساس میکنم اگه بمونم ناامیدترم و حالم صد برابر بدتر از الان میشه.اصلا ادم صبوری نیستم و نمیتونم یه سال دیگه همه ی این حسوحالارو تجربه کنم..
      حالا از یه طرف میگم برن روانشناسی پیام نور شهرمونو بخونم امسال..یعنی قید چیزی که خواستمو زدم کمک کنید خواهشا
      سلام : )
      شما خودتونو بهتراز ما میشناسید
      اگه میدونید که یک سال دیگه بمونید و اخرش همینه برید همون رشته ای که دوست دارید رو بخونید حداقل یک سال از عمرتون بیهوده نمیگذره..
      با مادرتون هم مشورت کنید کمکتون میکنه : )
      موفق باشید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن