خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سیاست ویژه برای کنکور مجدد

دوستان سلام

ببینید من میخوام دوباره کنکور بدم ولی الان هم وضعیتم بد نیست منتها مخالفت شدید خانواده و از این جور داستانا رشته ریاضی نظام قدیم

به نظرتون خوبه که من برم امسال دانشگاه آزاد ... بعد درطول سال با یه مشاور صحبت کنم تا تو طول سال هم برای کنکور اون سال بخونم و سراسری قبول شم و انصراف از آزاد یعنی پوششی امسال برم دانشگاه ولی کنکور 99 شرکت کنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها
      دوستان سلام

ببینید من میخوام دوباره کنکور بدم ولی الان هم وضعیتم بد نیست منتها مخالفت شدید خانواده و از این جور داستانا رشته ریاضی نظام قدیم

به نظرتون خوبه که من برم امسال دانشگاه آزاد ... بعد درطول سال با یه مشاور صحبت کنم تا تو طول سال هم برای کنکور اون سال بخونم و سراسری قبول شم و انصراف از آزاد یعنی پوششی امسال برم دانشگاه ولی کنکور 99 شرکت کنم
      یکم سخته با این شرایط خوندن اما به نظرم یه دانشگاه دولتی بزن برو بعدش اگه دیدی خوش میگزره که ادامه بده اگه دیدی بازم دلت کنکور می خواد انصراف بده برو برای کنکور بخون اینطوری هم تلکیف نظام وظیفت مشخص میشه هم چیز زیادی از دست نمیدی چون احتمال داره بری دانشگاه و دیگه دلت نخواد واسه کنکور بخونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_al نمایش پست ها
      یکم سخته با این شرایط خوندن اما به نظرم یه دانشگاه دولتی بزن برو بعدش اگه دیدی خوش میگزره که ادامه بده اگه دیدی بازم دلت کنکور می خواد انصراف بده برو برای کنکور بخون اینطوری هم تلکیف نظام وظیفت مشخص میشه هم چیز زیادی از دست نمیدی چون احتمال داره بری دانشگاه و دیگه دلت نخواد واسه کنکور بخونی
      شدنی هست یا نه ؟ ( البته تهش میدونم که اینکارو بکنم دوباره اینجام و تایپیک میزنم که در فرصت باقی منده چیکار کنم )

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شدنی هست یا نه ؟ ( البته تهش میدونم که اینکارو بکنم دوباره اینجام و تایپیک میزنم که در فرصت باقی منده چیکار کنم )
      چرا نشه؟
      ایشلا که نمیزنی و امسال و یا سال بعد همونی که می خوای میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان سلام

این بود ؟ تهعد یک سرباز وفادار به ارمان های آریان حیدری؟!
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان سلام

سلام،منطقی با خانواده صحبت کن و قانعشون کن.
      اگر بری دانشگاه با یک فضا و آدمای دیگه ای روبرو میشی وممکنه دیگه کلا بی خیال کنکور بشی.
      اگر مجبور شدی،برو پیام نور.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه امسال دانشگاه دولتی قبول بشید حتی اگه انصراف بدید از کنکور سال بعد محروم میشید
      ینی سال بعد فقط میتونید دانشگاه آزاد و پیام نور و غیره درس بخونید.
      اگه به کنکور سال بعد فکر میکنید حواستون باشه که امسال دولتی انتخاب رشته نکنید.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      این بود ؟ تهعد یک سرباز وفادار به ارمان های آریان حیدری؟!

داداش من دارم از جانب یکی دیگه میپرسم خر بودم برم کلاس نکته تست اگه میخواستم چنین کنم ؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین هدفت چیه
      مرد موندن هسی؟
      وسط راه نمیگی عجب اشتباهی کردم
      دانشگاه ازاو پولشو داری بدی یا نه
      با رتبت نمیتونی دولتی بیاری؟
      از همه مهمتر برو فعلا درس بخون
      15 ام بیا تاپیک بزن.
      فعلا همین کنکور و بده
      بعد کنکور بهش فک کن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش من دارم از جانب یکی دیگه میپرسم خر بودم برم کلاس نکته تست اگه میخواستم چنین کنم ؟
      حاجی از جانب یکی دیگه چیه با زبون خوش بگو در مورد خودم میپرسم
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      حاجی از جانب یکی دیگه چیه با زبون خوش بگو در مورد خودم میپرسم
      به امام قسم نقل قول کسی دیگر است میخوای شمارشو بدم اگه راهی داری بپرس ازش ... میخواییییییییییییی؟ بیا خصوصی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بری دانشگا دیگه آلوده میشی قید کنکورو میزنی
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم به چه زبونی بگم گول مشاورارو نخورید یه سال معجزه نمیشه فقط شما فرسوده میشید برید دانشگاه آزاد یکی دوسال بعد بیاید بخونید اینهمه آدم 3 4 سال خوندن چیشد به کجا رسیدن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در چه سطحی هستید وچه دانشگاهی میخواید؟!
      متاسفانه رشته ریاضی چیزی نیست که بشه روش ریسک کرد
      مثلا امسال سوالاتی میاد ک شما بلدیذ ولی سال اینده خیر
      بعلاوه دروس هم خفظی نیستند ومستقیما به ایکیو هوش کار دارند.
      ولی اگر سطح خوبی دارید میشه درموردش بحث کرد.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان سلام

سطحت چطوره الان
      میانگین چند میزنی؟!
      بگو تا بهت بگم چیکار کنی
      منم ریاضی نظام قدیمم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن