خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد فیزیک پیش 2

سلام
      من از الان تا کنکور میخواستم یه فصل جدید و ساده برای کنکور بخونم چون فصلایی که تا الان خوندم اکثرن جزو پیش 2 نبودن به خاطر همین موندم قسمت شدت صوت رو بخونم که لگاریتم اینا داره یا فصل اخر که در مورده اتم هستش تستای قسمت شدت صوت کمتره وسریع میشه جمعش کرد فقط یچیزی که نگرانم میکنه اینکه 2 تا تست از قسمت صوت میاد و فصل صوت هم خودش دو قسمت داره یکی لوله های صوتی و .. اینا یکی هم همین شدت صوت نمیدونم واقعا یدونه تست از شدت صوت قطعیه؟؟؟؟؟ یا نه ممکنه دوتا تستشم از لوله های صوتی بدن که اینطوری فقط وقتم هدر رفته
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام‌راستش هسته ای و فیزیک اتمی ۳ تا سوال داره که معمولا آسونه یک نصف روز جمع میشه اون شدت صوت هم میتونید بخونید وقتی ازتون نمیگیره اینفدر کمه
      لوله های صوتی رو ازش خلاصه دارم کامله بفرستم وقتی نمیگیره ازت بخون بعد برو تست بزن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط msperouz نمایش پست ها
      سلام
      من از الان تا کنکور میخواستم یه فصل جدید و ساده برای کنکور بخونم چون فصلایی که تا الان خوندم اکثرن جزو پیش 2 نبودن به خاطر همین موندم قسمت شدت صوت رو بخونم که لگاریتم اینا داره یا فصل اخر که در مورده اتم هستش تستای قسمت شدت صوت کمتره وسریع میشه جمعش کرد فقط یچیزی که نگرانم میکنه اینکه 2 تا تست از قسمت صوت میاد و فصل صوت هم خودش دو قسمت داره یکی لوله های صوتی و .. اینا یکی هم همین شدت صوت نمیدونم واقعا یدونه تست از شدت صوت قطعیه؟؟؟؟؟ یا نه ممکنه دوتا تستشم از لوله های صوتی بدن که اینطوری فقط وقتم هدر رفته
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
      سلام.2فصل آخر پیش رو بخون.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن