خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 87 از 87
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khanoOmiii نمایش پست ها
      کاش یه راهی باشه واسه نرفتن ...������
      هنوز پیدا نکردی ؟؟؟
      من فقط همین اسهال واستفراغ اومده ذهنم اینطوری حتی بری سر جلسه میگن چون اینطوری شده رتبش بد شده .دیگه نه سرکوفتی نه چیزی ...اینم ممکنه نشه هاا ولی آپشن خوبیههه

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      استارتر عزیز این دوست خوبمون درست میگه
      به این ور قضیه هم نگاه کن چقدر پدر مادرت اذیت میشن چون مسلما فکر میکنن چقدر حیف شد اگرمثلا مریض نمیشدی و کنکور میدادی رتبه دلخواهتو میاوردی
      اینجوری حسرت خوردن پدر مادرت بیشتر از زمانیه که کنکور بدی اما رتبت افتضاح بشه
      لطفا همه جانبه فکر کن
      همه جانبس!!!
      نمیشه رفت چون باج دادم واسه موندن امسال
      هعی...

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      صبحونه پر و پیمون بخور.وقتی خواستی از خونه بری بیرون برو دستشویی دست کن تو گلوت تا استفراغ کنی و جوری باشه که مادرت بفهمه و متوجه بشه و بیا بیرون بگو سرم گیج میره
      اگه گفتن حالت خوب نیست نرو بگو که یه ساله زحمت میکشم حتما باید برم وگرنه هیچ میشه
      بعد برو سر جلسه کنکور و هرچیو بلد بودی جواب بده مثلا یه سوال از هر درس
      برگشتنی بگو حالم خیلی بد بود چشام سیاهی میرفت نتونستم جواب بدم
      بعدشم یکم گریه زاری و سیاه نمایی که زحمتام به هدر رفت
      احتمالا جواب بده
      تازه دلداریتم میدن
      میتونی واسه سال بعد بخونی
      ممنون

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      به نظرم بهترین نظر همون بودکه گفته بودرتبه توبعدازکنکورتغییربده این بازبهتره گرچه اینم میشه کلاهبرداری و دلشکستن ولی بازم بهتره چون مادرت غصه نمیخوره چرانرفتی سرجلسه وزحمتات به هدررفت!!! خودت رتبه توبزن 20هزار وکارنامه رونشونشون بده بعدشم واقعا به خودت وخداقول بده سال بعددلشونوشادکنی چون گناه دارن. درسته من خودمم چنددفعه کنکور دادم وواقعا برترازشمانیستم اما خب چون میخوای دروغ بگی بهشون گناه دارن ...
      ایشالا سال بعدبهترین نتیجه روبگیری ...
      همینم دروغه ! اگ راست میخوان بگم مثل یه مرد رتبم رو نشون میدم .مشکل اینه که با راست گویی کاری پیش نمیره .شرایط طوری نیست که بگم میرم ومیام ومیدم ..بعدش خداکریمه ..واقعن نیست

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      حالا من نمیدونم چرا اینهمه آدم نمیخان برن و چه دروغی میخان سرهم کنن؛بکنن عب نداره،ولی خدایی دلتون رحم نمیاد واسه پول ثبت نامتون؟حداقل برید کیک ساندیسه رو بگیرید..من نمیتونم درک کنم اگع میخای نری چرا ثبت نام میکنی؟اگه نری شاید والدینت فک کنن خیلی بیخیال و ..هستی اگه بری و واسه مامان بابات زیرآبی بری پیش خودت شرمنده ای..بنظرم هیچ مادرپدری عذاب بچه شو نمیخاد باهاشون صحبت کنید.فقط هرکاری میکنید باین فک کنید اگه بچه خودتون اینکارو میکرد شما چه حالی میشدید؟یامثلا کدوم واستون قابل قبولتر بود اگر مادر یا پدر بودید؟ببخشید یکم دینی وارم شد.
      نسبت به شرایط من ...سنجیدم وفکر کردم ...من هر طوره بچم رو قبول میکنم ولی والدینم از یه کهکشان دیگه ان و من نامرد روزگارم .تا حالا شده به این فکر کنی چرا بعضی ها سم های جانوران سمی رو روی خودشون امتحان میکنن!؟؟؟؟

6. Top | #81
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir-javadi نمایش پست ها
      سلام پیرو سوالت باید عرض کنم اگه می خوای بپیچی یه حرکت بهت می گم ولی در موردش خیلی تحقیق کن ببین چطور هستش .
      باید مایع ظرفشویی بخوری تا اسهال دچار بشی اونم اسهال وحشت ناک
      فقط درباره مقدار خوردن مایع ظرفشویی تحقیق کن زیاد بخوری وضعت خراب می شه و باید بری دکتر و اونا می فهمن و همینطور به مامان بابات می گن پس حتما تحقیق کن
      این تو امور نظامی کاربرد داره با اینکار دشمن فلج می شه!
      و در آخر این کار رو نکن اگه بدنت ضعیفه و بدون اگه زیاد بخوری مسمومیت شدید ایجاد می کنه
      داروگیاهی واسه اسهال پیدا کردم .بدنم که ضعیفه مخصوصا در مقابل میکروب خارجی همون طور که گفتی این مواد شیمیایی هستن نمیتونم ریسک این کنم .تشکر از حرفتون

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAsghari نمایش پست ها
      سلام
      اول از همه بهت توصیه میکنم حتما بری سر جلسه کنکور چون جو کنکور با هر آزمون آزمایشی متفاوته و یه تجربه ی خیلی خوب میشه واست
      در مورد خانوادت هم مگه میشه ندونن که نخوندی تا حالا؟مگه اینکه تظاهر به خوندن کرده باشی که بازم راهکار داره
      نمیدونم رابطت با پدر مادرت چجوریه ولی از صحبتات میشه فهمید خیلی در جریان اوضاعت نیستن ولی ببین بشین باهاشون حرف بزن خودتو خالی کن یعنی می خوام بگم خودتو خانوادتو گول نزن سعی کن بشینی منطقی حرف بزنی شاید واکنش ها اولش خوب نباشه ولی اگه تصمیم بگیری واقعا بخونی بعد یه مدت حمایتت میکنن یه سال پشت کنکور بودن دنیا به آخر نمیرسه
      و در آخر همه چیز به خودت بستگی داره...بشین با خودت بی رودرواسی دو دوتا چهارتا کن ببین واقعا میخوای بخونی سال بعدو یا فقط یه بهانه ایه واسه موجه کردن تنبلی هات...خلاصه که سعی کن مشکلاتی که امسال داشتیو حل کنی بعد شروع کنی با ذهن باز به درس خوندن
      ممنون ..درجریان من هستن ..تظاهر بوده ..ولی رابطم باهاشون خوب نیست یعنی هیچ پلی بینمون نیست .رحمی نیست .دوستی نیست .خوشی نیست .همش دعواست .نه به خاطر من .از اول اینطور بوده .هیچیمون مثل بقیه نبوده .حتی به خاطر دختر بودنم توهین خوردم .پدرم چیزی نمیفت والی مادرم ...مادرم بیشتر رو مخمه ...بیشتر هم کمک میکنه ..از اون طرف پدرم یه دنده اس ...اگ بفهمه نخوندم ..ممکنه نزاره بمونم .چیزی که تو فامیل سابقه داشته .حرفام حرف سطحی نیست عمیقا فکر کردم ..بازم تشکر از جوابتون

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها
      سلام ، چیزی که میخوام بگم تجربه و نظر شخصی خودمه ، اگر مطلقا نخوندید و با پدر و مادر راحتین شرایطتون رو توضیح بدید و نرید سر جلسه ، من در این باره نتونستم با پدر و مادرم صحبتی بکنم ، اوضاع روحیم بابت نخوندن بد بود و رفتن سر جلسه بار روانی بدی برام داشت و از همه بدتر رتبه ی فاجعه ای بود که بعدش اومد ، رفتن سر جلسه واقعا به جز یه تجربه ی تلخ چیزی به همراه نداشت ، اگر هم خوندین و در حد متوسط رو به پایین میتونین پاسخ بدین ، برید حتما .
      من مثل شمام .دوست نیستم با والدین ...سنتی ان ..

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meytii_ma نمایش پست ها
      بیوفت جلو ماشین هم شهریه کلاس کنکور و دی وی دیتو تحت عنوان دیه میگیری و هم بهانه خوبی داری
      و اگ فلج شدم ومجبور شدم تا اخر با سوند فولی زندگی کنم چی ؟؟
      من میخوام جراح بشم !!! بنظرت حتی اک دستام رو از دست بدم بازم میتونم.نه ..این حرفتون رو شوخی میگیرم ...

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      همه خانواده ها همین‌طورین دوست عزیز. من و شما هم مستثنی نیستیم. طبیعیه که هر کاری کنید، در نهایت نخواهید تونست نتیجه نامطلوب امسال رو تغییر بدین. در نتیجه تا مدت ها باید سرکوب والدین و دیگران رو تحمل کنید (حتی اگر خیلی زحمت کشیده باشین ولی بازم قبول نشده باشین). میگن هرکی خربزه میخوره پای لرزش میشینه! البته به مرور زمان میشه اوضاع رو تغییر داد و فرصت جبرانش رو دارید. به نظر من اگر مطمئن هستید که امسال قبول نمیشید یا نتیجه دلخواهتوت رو نمی‌گیرید، از همین امروز خودتون رو برای سال بعد آماده کنید (کاری که خودم دارم انجام میدم)
      اره .همینطوره .برنامه چیدم .روحیه خودم خیلی حساسه .ظرایط طوری نیست که بتونم جلو پدر یک دنده ولجباز ک میگه یا قبولی یا هیچی رو بگیرم ..باید راهی باشه که براش توجیه باشه که چرا خرراب کردم ..نمیدونم والا خد خودش کمکک کنه

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کاری به راهکار بقیه ندارم.

اولا که چرا میخوای اینقدر قضیه رو بپیچونی برای خودت ؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیزی که ما ادما باید تو زندگی یاد بگیریم هنر شفاف اندیشیدنه.

ببین من میتونم صدتا راه بهت بدم ولی بیا به قضیه شفاف تر نگا کن. ببین اصلا چرا میخوای نری. اگه واقعا میخوای پشت کنکور بمونی راه اول اینه که صحبت کنی باهاشون

بذار عمیق تر بشیم خوب اصلا برو سر ازمون بشین هیچی نزن حتی نه برو سر ازمون هرچی بلدی بزن هرچی بلد نیسی نزن. موقع انتخاب رشته انتخاب رشته نکن

حتی از این شفاف تر نگاه کن به قضیه اصلا تا حالا صحبت کردی باهاشون ؟ اصلا میدونی چرا میخوای پشت کنکور بمونی؟

این سوالاتی هست که خودت باید بهشون جواب بدی نه من.

اما شفاف نگاه کن. نیازی به استفراغ خونی و سم خوردنو مریضی و وای حالم بده نداره. بنظر من دروغ هم نگو برو سر ازمون هرچی بلدی بزن هرچی هم بلد نیسی نزن بعد ازمونم بگو خراب کردم و میخوام بمونم دلیل و منطق بیار.

واضح و صادقانه توضیح بده.

اصلا توضیحم نده رتبه نمیاری دیگه انتخاب رشته نکن و ....

ولی نیازی نیست ک سر ازمون نری برو سر ازمون نهایتا بگو سر ازمون حالم بد شده. رفتی دستشویی و ...

نه چیزی نیازه بخوری برای حال بد شدن و ....

این موضوع رو هم بگم من اصلا تند صحبت نکردم الان. مدل صحبتم کاملا ارام هستش و قصد قضاوتم ندارم برای همین میگم اصلا نیازی نیست به من یا هر کس دیگه ای توضیح بدید.

موفق باشی
      ویرایش توسط Bffensive : 07 تیر 1398 در ساعت 18:01

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahman نمایش پست ها
      من کاری به راهکار بقیه ندارم.

اولا که چرا میخوای اینقدر قضیه رو بپیچونی برای خودت ؟؟؟؟؟؟؟؟

یه چیزی که ما ادما باید تو زندگی یاد بگیریم هنر شفاف اندیشیدنه.

ببین من میتونم صدتا راه بهت بدم ولی بیا به قضیه شفاف تر نگا کن. ببین اصلا چرا میخوای نری. اگه واقعا میخوای پشت کنکور بمونی راه اول اینه که صحبت کنی باهاشون

بذار عمیق تر بشیم خوب اصلا برو سر ازمون بشین هیچی نزن حتی نه برو سر ازمون هرچی بلدی بزن هرچی بلد نیسی نزن. موقع انتخاب رشته انتخاب رشته نکن

حتی از این شفاف تر نگاه کن به قضیه اصلا تا حالا صحبت کردی باهاشون ؟ اصلا میدونی چرا میخوای پشت کنکور بمونی؟

این سوالاتی هست که خودت باید بهشون جواب بدی نه من.

اما شفاف نگاه کن. نیازی به استفراغ خونی و سم خوردنو مریضی و وای حالم بده نداره. بنظر من دروغ هم نگو برو سر ازمون هرچی بلدی بزن هرچی هم بلد نیسی نزن بعد ازمونم بگو خراب کردم و میخوام بمونم دلیل و منطق بیار.

واضح و صادقانه توضیح بده.

اصلا توضیحم نده رتبه نمیاری دیگه انتخاب رشته نکن و ....

ولی نیازی نیست ک سر ازمون نری برو سر ازمون نهایتا بگو سر ازمون حالم بد شده. رفتی دستشویی و ...

نه چیزی نیازه بخوری برای حال بد شدن و ....

از یه چیز ساده جنایت نساز

موفق باشی
      سلام.تشکر از شما که وقت گذاشتید وخوندید کاش گفته بودید جوابتون بدم...چون جوابای سوالا گفتید به خودت بده .پس لزومی به باز کردن نمیبینم
      ولی وقتی گفتی شفاف اندیشی هست
      منم از قبل فکر کردم
      که به این نتیجه رسیدم
      شاید توی متن تایپک هم اشاره کرده باشم راهی به جز این کار ندارم ..
      فکر صحبت التماس هر چیزی که بگی انجام شده ..نه مستقیم بلکه غیر مستقیم جالا چرا مستقیم نشده .به خودم ربط داره
      نه شما و نه هیچ کس دیگه شرایط منو تجربه نکردید و انشالله هیچ وقت تجربه نکنید
      جنایت نیست..
      اگ چند تا ریپلای ها رو خونده باشی متوجه میشی که والدین حتما هستند ..
      والدین در حیاط حوزه ها تشریف دارند وقطعا با یک دروغ چیزی عوض نشده .
      هدف همتون اینه که بگید اول امینت !!!
      این قابل فهمه
      ولی نمیدونم چرا به اسم دروغ و چنایت این حرفو میبنیدد و راهکاری اگر دارید نمیدید که البته اجباری هم نیست ..
      دروغ من و ادیت زدن کارنامه یکسانه
      اینکه حالم بد نشه و بگم حالم بد شده وحتی سفید تحویل بدم بازم همونه
      نکته مهم اینه که والدین چه حد باید باور کنن حرف من رو ...
      اگر من از یک زاویه و دید به موضوع نگاه کردم یا حتی فرار وپاک کردن صورت مساله
      جواب دوستان توی تایپیک هم به نوعی درورویی ودورغ گویی بود
      |اینکه دل والدین بشکنه به نظر من یکسانه با اون ادیت زدن کارنامه یا گفتن اینکه من حالم بده در صورتی که نیست یا حتی نرفتن سر چلسه !!!!
      کمی به پیشنهاد های خودتون فکر کنید !!!!
      فقط دارید امنیت رو در نظر میگیرد وگرنه دروغ گویی به والدین موج میزنههههه وهیچ تفاوتی با عمل من نداره ....
      موفق

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن