خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تعداد کسایی که با کتابای نظام جدید درس خوندن خیلی کمتره ازاونایی که با کتابای قدیم خوندن .ولی از این خل و چلای سنجش بعید نیس بیان قدیما رو مجبور کنن باکتابای جدید کنکور بدن .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بذارید اول کنکور۹۸برگزار بشه شاید۱۰۰%سوالا مشترک بود که دیگه نیازی به این کارا نیست
      اگر نبود اونوقت کمپین تشکیل بدید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها
      تعداد کسایی که با کتابای نظام جدید درس خوندن خیلی کمتره ازاونایی که با کتابای قدیم خوندن .ولی از این خل و چلای سنجش بعید نیس بیان قدیما رو مجبور کنن باکتابای جدید کنکور بدن .
      مطمئن باش این مصوبه رو عوض نمیکنن
      چون اینجوری مسخره عام و خاص میکنن خودشونو
      ولی نمیدونم چرا حسم منفیه به اینکه حق انتخاب بدن با این حال هر جا لازم باشه کمپین و اینا شرکت میکنم
      لعنت به حسم[/b][/size][/color][/font]
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      ممنون ازت سجادعزیز.
      نمیدونم چی بگم واقعا . امیدوارم درست بشه . اگه هم نشه من همین منابعی که دارمو میخونم همینا80 درصدکنکورقدیمن نهایتش اگرخدای نکرده ندادن حق انتخابوچندفصل بیشترزیست میخونم
      ولی داغون شدم واقعا دیشب تا 4صب خوابم نبردالانم نمیتونم بخوابم اونقدرکه کلااااا مشکلات دارم . واقعا نمیدونم به قول دوستمون اضافه کردن یه گزینه حق انتخاب چه فشاری به سنجش میاره من واقعا نمیفهمم
      بازم ممنون اقاسجاد
      من همین منابعومیخونم وادامه میدم امیدوارم خداصداموبشنوه ایشالا
      سلام
      خواهش میکنم
      شما همین منابع نظام جدیدی که خریدید رو بخونید شک نکنین که حق انتخاب میدن چون چاره دیگه ای ندارن
      دیشب سبطی تو وویسی میگفت در تماسی که با یکی از مسئولان داشته بهش گفتن وزارت علوم مخالفت حق انتخاب نیست و گفتن بعد کنکور 98 در مورش تصمیم گیری میکنن
      همه کسانی که خواهان حق انتخاب هستید نگران نباشید، کتاب هایی که خریدید رو بخونید مطمئن باشید این مشکل حل خواهد شد

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash.ye نمایش پست ها
      از این زرا زیاد میزنن جدی نگیر کلا..
      نقل قول نوشته اصلی توسط invinciblegirl نمایش پست ها
      کنکور 99 برگزار میشه این طرح برای کنکور 1400 و سال های بعد هست
      امید وارم اینطور که شما میگید باشه

6. Top | #21
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      خواهش میکنم
      شما همین منابع نظام جدیدی که خریدید رو بخونید شک نکنین که حق انتخاب میدن چون چاره دیگه ای ندارن
      دیشب سبطی تو وویسی میگفت در تماسی که با یکی از مسئولان داشته بهش گفتن وزارت علوم مخالفت حق انتخاب نیست و گفتن بعد کنکور 98 در مورش تصمیم گیری میکنن
      همه کسانی که خواهان حق انتخاب هستید نگران نباشید، کتاب هایی که خریدید رو بخونید مطمئن باشید این مشکل حل خواهد شد

اما وزارت علوم میگه بایددرخواستتونوبه صورت مکتوب ازسازمان سنجش بخواید که خدایی هم مخالفه ! امیدوارم ایندفعه سبطی راست بگه و مثل حرفهای شب عیدش نباشه!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام.
      خوبی سجاد جان ؟؟
      میگم طبق اخرین اخبار برای 99 تاثیر مثبته یا قطعی ؟؟
      اخبار رسمی منظورمه.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خواهش میکنم

یه چیزی بگم نمیدونم چه برداشتی میکنید
      اینی که اینا میگن بامسوولین تماس داریم و اینا همش دروغه
      سبطی زنگ میزنه روابط عمومی وزارت علوم با چندنفر کارشناس وزارت خونه صحبت میکنه شماهم باور میکنین
      حالا باز سبطی خوبه یکی اون امرایی رو بگیره حاجیتون پارسال میگفت من نماینده هارو معظف میکنم طرح اصلاح سهمیه هارو بیارن تو کمیسیون
      البته ایشون یکی از اشناهای یکی از اعضای مجلسه که من نام نمیبرم
      خواستم بگم حرف زیاد در این مورد زده میشه
      و امیدوارم با این کاراتون مطالبات اصلیو به حاشیه نبرید
      من پارسال زنگ زدم مجلس وصل کردن منشی کمیسیون اموزش گفتن طرح اصلاح سهمیه ها دیگه نه تو مجلس و نه تو شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی نمیشه قراره تو یه طرح جامع به نام اصلاح کنکور ساماندهی و نه اصلاح بشه حالا جالبه دقیقا همین اتفاق افتاد ولی اقایون میگن ماپیگیری کردیم از مهر دوباره نماینده هارو معظف کنیم سهمیه هارو اصلاح کنن!!!!!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والله ادم عاقل نمیاد نقد رو ول کنه نسیه رو بچسبه اینا که قبل از 97 گفته بودن 98 دو کنکوره هست باید مغزت تکون خورده باشه بیای برا 2 سال بعد برنامه بریزی تا نظام جدید بدی

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      سلام.
      خوبی سجاد جان ؟؟
      میگم طبق اخرین اخبار برای 99 تاثیر مثبته یا قطعی ؟؟
      اخبار رسمی منظورمه.
      سلام
      ممنون عزیز
      هیچ خبری چه رسمی چه غیررسمی در این مورد وجود نداره
      باید تا بعد برگزاری کنکور 98 صبر کنین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن