خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بدشانس تر از من داریم؟!

راستشو بخواید دارم با درد شدید اینا رو مینویسم
      میخواستم باهاتون درد دل کنم
      سختی های زندگیم خیلی زیاد بوده تا اینجا فکر میکردم اگر با هر سختی که شده دوباره کنکور بدم احتمال داره بتونم از این خراب شده فرار کنم و بتونم یه زندگی حتی کمتر از معمولی بسازم واسه خودم
      الانم اومدم واسه کار چون ذخیره پول سه ماهه م داره تموم میشه اما از شانس بدم از نردبون آهنی افتادم و پام از چند جا شکسته قطعا چون دردش زیاده و نمیتونم اصلا تکونش بدم و گفتن شکسته و از بخت بدم بیرون شهرم و تا کارشون تموم نشه یعنی صبح نمیتونن منو ببرن بیمارستان
      لگنمم خیلی درد داره و نمیتونم به پشت بخوابم میترسم اونم شکسته باشه
      وقتی داشتم میوفتادم قشنگ خراب شدن آلونک آرزوهای کوچیکمو دیدم الانم این پا تا دو هفته دیگه خوب نمیشه
      میدونم میتونم کنکور بدم اما خب بازم حداقلش این هفته رو که رفت
      حالم بده
      این درد پیش دردی که قراره به خاطر خراب کردن کنکورم بکشم هیچی نیست
      ببخشید سرتون درد اومد اما میخواستم یه درد دل کرده باشم چون کشی نیست باهاش در میون بزارم
      الانم اومدم اینجا تا فردا زمان بگذره برسم بیمارستان
      ویرایش توسط Shah1n : 01 تیر 1398 در ساعت 23:31

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین توکلت به خدا باشه تا جایی که تو انجمن دیدم وضعیتت خوبه نیاز به نگرانی نیست . بیشتر نگران سلامتیت باش و در کنارش هم یک مقدار مرور داشته باش با همین اطلاعات الانت هم بری ان شاالله اون چیزی که میخوای و به دست میاری .
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم امیدوارم که طوری نشده باشه.شما این همه زحمت کشیدی عمرا اگه خراب بشه.غصه شو نخور.بعدشم مگه شکستگی الکیه خیییییلیییی درد داره.دیدم که میگما.اگه بهش دست بزنی جییغ میزنه آدم.انشالا که چیزی نشده.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      واقعا متاسفم امیدوارم که طوری نشده باشه.شما این همه زحمت کشیدی عمرا اگه خراب بشه.غصه شو نخور.بعدشم مگه شکستگی الکیه خیییییلیییی درد داره.دیدم که میگما.اگه بهش دست بزنی جییغ میزنه آدم.انشالا که چیزی نشده.
      قشنگ خودم صداشو شنیدم
      الان دارم از درد میمیرم و هیچکدوم از پاهامو نمیتونم تکون بدم
      خیلی بد افتادم
      همه دویدن سمتم با پتو بلندم کردن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش تو یکی از امید های امسالیا
      از اینکه این اتفاق افتاده واقعا چیزی ندارم بگم و متاسفم
      اما اینقدر خوب هستی که یه روز هم بهت وقت بدن تو پرونده ی کنکورتو میبندی
      امادگیتم که خیلی خوب بوده تا الان
      شکی نیست تو اون یه هفته ای که میمونه برات کاری میکنی کارستون

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نهههههه خیلی ناراحت شدم
      ولی ببین اگه هدفت مهمه و خودت میگی که این درد در برابرش هیچی نیست می تونی خودتو جمع کنی بزار درد بکنه ولی بخون، خواهش می کنم بخون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      راستشو بخواید دارم با درد شدید اینا رو مینویسم
      میخواستم باهاتون درد دل کنم
      سختی های زندگیم خیلی زیاد بوده تا اینجا فکر میکردم اگر با هر سختی که شده دوباره کنکور بدم احتمال داره بتونم از این خراب شده فرار کنم و بتونم یه زندگی حتی کمتر از معمولی بسازم واسه خودم
      الانم اومدم واسه کار چون ذخیره پول سه ماهه م داره تموم میشه اما از شانس بدم از نردبون آهنی افتادم و پام از چند جا شکسته قطعا چون دردش زیاده و نمیتونم اصلا تکونش بدم و گفتن شکسته و از بخت بدم بیرون شهرم و تا کارشون تموم نشه یعنی صبح نمیتونن منو ببرن بیمارستان
      لگنمم خیلی درد داره و نمیتونم به پشت بخوابم میترسم اونم شکسته باشه
      وقتی داشتم میوفتادم قشنگ خراب شدن آلونک آرزوهای کوچیکمو دیدم الانم این پا تا دو هفته دیگه خوب نمیشه
      میدونم میتونم کنکور بدم اما خب بازم حداقلش این هفته رو که رفت
      حالم بده
      این درد پیش دردی که قراره به خاطر خراب کردن کنکورم بکشم هیچی نیست
      ببخشید سرتون درد اومد اما میخواستم یه درد دل کرده باشم چون کشی نیست باهاش در میون بزارم
      الانم اومدم اینجا تا فردا زمان بگذره برسم بیمارستان
      خدا سلامت بده خیلی ناراحت شدم اما قوی باش شاید با این اتفاق به بهترین دانشگاه بری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونجوری که بنظر میاد شما خیلی با اراده و قوی هستی!مطمعن باش خیلی انگشت شمارن آدماای شبیه شما؛قطعا اتفاق خوبی نیست و نمیتونیم انکار کنیم که سخت نیست: (ولی خودتون میگفتید باید این دو هفتع هم درس بخونیم و بترکونیم؛پس مطمعن باشید حداقل همین جا کسانی هستند که از ته قلب دوست دارن موفق شدن شمارو ببینند؛عااوه براون شما وضعیت خوبی داری از لحاظ درسی؛و قطعا قرار نیست با اینچیزا شونه خالی کنی؛تو بیمارستان و تا دردت کمتر شه همین درسای عمومی و حفظیجات و...رو مرور کن؛ایشاالا که اصلا شکستگی وخیم و..نباشه تا زوتر بخودت برگردی؛مطمعن باش تو اگر کم نیاری خدا برات کم نمیذاره؛ایکاش حداقل از یکی پول قرض میگرفتی این دو هفته ای رو میموندی گوشه خونه؛ولی خب کاریه که شده؛شما مشخصه نمونه بارز یک آدم خودساخته اید،ما هرچی بگیم شاید از سختی شما کم نکنه؛اما واقعا دلگرمی بچه ها شاید بتونه شما رو غیرتی کنه نه نباید کم بیاری،درمورد شانسم اینجوری فک نکن؛بذار کنکورت تموم شه بعد هرچی خاستی به هر پدیده ای بگو،باور کن هرچی بیشتر رو این چیزا فوکوس کنی بدتر میشه؛ابدا بدشانس نیستی؛که اگه بودی شانس اینو نداشتی تا اینجا بیای و ببینی چقدددد خوب میتونی باشی؛چقد بخودت افتخار کنی(با اونهمه مشکلی که میگی)..ما نمیتونیم از درد جسمیت کم کنیم ولی اگر احساس دوستانه اینجا بهت میرسه میتونیم بهت قوت قلب بدیم و بگیم تو باید موفق بشی،چون چاره ای جز موفقیت نداری،آدمی که سختی کشیده که زندگیشو بهتر کنه باور کن چاره ای جز این نداره،جز اینکه موفق بشه،،پس بدون تو محکومی به موفقیت؛و میخونی خوب این روزاتم؛و میری سرجلسه کنکور گل میکاری؛چه با پای شکسته،چه پای سالم! شما فقط مسول آرزوهای خودت نیستی مسول همه کساییکه به موفقیتت چشم دوختن هم هستی؛حتا اگه یک نفر باشه که واقعا صلاحتو بخاد خیلی خوشبختی؛مطمعن باش وا بدی اول از همه خودت از خودت شاکی میشی؛پس شرمنده خودت نشو..بقول اون بچه های بالا شما جزو امیدهای انجمن هستید واسه رتبه خوب: والا...موفق باشی..بامید کسب سلامتی و موفقیت شما

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداشم سخت نگیر...مطمعن باش تلاشت به ثمر میشینه... چون تو فشاری شاید همین شرایط باعث بشه دقیق تر کار کنی و بهتر نتیجه بگیری...هرچیزی حکمتی داره..
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستان بابت دلگرمی واقعا روحیه گرفتم
      نیم ساعت پیش رسیدم بیمارستان و یه عکس فوری گرفتن که معلوم شد از 3 جا شکستگی داره پای چپم و پای راستم هم یه جا شکسته
      قراره پای راستمو الان عمل کنن و پای چپمم فردا باید پلاتین بزارن
      تا یه ساعت دیگه اتاق عملم
      برام دعا کنید.سخت بهش نیازمندم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ی سری اتفاقا واقعا عجیبه اما ادم دلش اروم میشه وقته میدونه هیچ چیز از تحت کنترل خدا خارج نیست این درد یک پیچی سخت تو زندگیته که ب مسیر سبزی میرسه رفیق
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      من فقط میتونم از ته قلبم براتون دعا کنم
      امیدوارم حالتون زودتر خوب شه
      قوی بودنتون واقعا قابل تحسین خیلیاس
      دلبر که جان فرسود از او ...

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم بهترین ها واست اتفاق بیافته
      قوی باش قوی باش قوی باش

14. Top | #14
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا ولی خداوکیلی یه حس خیلی عجیبی دارم به نظرم قراره که یکی از الگوهای سالهای اینده باشی . واقعا میگم.

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میخوای درد ودل کنی داد بزنی فریاد بزنی گریه کنی هرکاری میخوای بکنی بکن اما حق نداری جا بزنی
      من رو مصاحبت حساب باز کردم
      این همه خوب خوندی خوب اومدی جلو دوهفته مونده تا به ارزوهایی که واسش تلاش کردی برسی
      نذار یه سال عمرت هدر بره
      سخته اما تلاشتو بکن همونی بشه که میخوای
      مثل همون موقعی که با قاطعیت میگفتی من به اون چیزی که میخوام میرسم الانم همینو بگو
      برات تجویز میکنم روزی10مرتبه اینو با خودت تکرار کن
      دیگه نگو ارزوهام خراب شد کنکورم خراب شد
      امیدوارم خیلی زود خوب بشی
      ولی یادت باشه مهمتر از جسمت روح و روانته
      با فکر به باخت روحتم از نردبون ارزوهات میفته
      این بدترین اتفاقه-_-

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن