خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون رشته‌های جدید دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از ساعت 14 امروز یکشنبه 31 شهریور ماه آغاز می‌شود.به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، با اعلام این خبر، گفت: ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت بدون آزمون رشته‌های جدید دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از امروز آغاز می‌شود، اظهارکرد: بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.وی در خصوص نحوه شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت، گفت: هر داوطلب می‌تواند یک رشته را انتخاب و در سایت مرکز آزمون ثبت‌نام کند.رییس مرکز آزمون در مورد زمان ثبت نام و مراجعه به واحدهای دانشگاهی، گفت: ثبت‌نام‌کنندگان با در دست داشتن پرینت 24 ساعت بعد از ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه و نسبت به ثبت‌نام قطعی خود اقدام کنند.اقبالی به داوطلبان توصیه کرد: متقاضیان قبل از تهیه کارت از رشته محل‌های موجود در سایت اطلاع حاصل کرده و بعد برای ثبت‌نام قطعی اقدام کنند.رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان، گفت: زمان آغاز به تحصیل این دسته از داوطلبان از مهرماه سال جاری خواهد بود.
      Long Live the walls we crashed through

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته های رو چک کردم همشون خالین..

ممکنه کارشناسی هم همینطور باشه؟

من دو دلم هنوز ثبت نام نکردم چون دوس دارم بدونم واحد های داخل تهران میزارن یا نه از یه طرف مهلت ثبت نام دانشگاه تا چهارشنبه است..

واقا موندم چیکار باید کنم..
      Long Live the walls we crashed through

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن