خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اوصاع کنکورم با کانون هام

سلام
      من فارغ التحصیل رشته تجربیم
      96 اولین کنکورم بود خب متاسفانه بدلیل کلی شرایط رتبه ام شد 24000
      97 دوباره کنکور و با کلی ذوق شد باز شدم 21000
      امسال از اول سال قوی شروع کردم تا الان
      ازمونم میرفتما ولی میانگینم رو 5600 5700 بود چون ریاضیم فوق ضعیف بود ک خداروشکر کشوندم بالا تقریبا ازمونام بین ده تا بیست میزدم
      الان اوضاعم اینه
      کنکور 95 داخل که خب چون قبلا زدم یکم درصد فیکه البته بجز عمومیا چون عمومیا هیچ کدوم از کنکورای سه سال اخیر کار نکردم
      ادبیات 38
      عربی 63
      دینی 52
      زبان 53
      ریاضی 39 خورده ایی
      زیست 58
      فیزیک 68
      شیمی 40
      کنکور 96
      ادبیات 58عربی 52دینی 53زبان 42 اینا ریاضی 56زیست 41فیزیک 57شیمی 38 اینا
      کنکور 97 داخل
      ادبیات 41عربی 60دینی 52زبان 41ریاضی 52زیست 53فیزیک 36شیمی 54
      کنکور 97 خارج
      ادبیات 32 اینا عربی 58دینی 58زبان 41ریاضی 48زیست 58فیزیک 40
      شیمی بالای 50 دقیق یادم نی
      ترتیب اینا اول 96 بعد 97 داخل 95 داخل و 97 خارج
      کانونام متاسفانه میانگین 30 هست
      مثلا ازمون امروز
      ادبیات 32 عربی 28 دینی 53 زبان 43 ریاضی 32 زیست 35 فیزیک 48 شیمی 30
      الان با این درصدای کانون کلا نامید شدم بگم که 97 داخل فقط ریاضیشو توی نوروز تک درس ازمون زدم بقیه رو نزدم و 97 خارجم اصلا ندیدم شرایطمم کلا شرایط ازمون بوده رفتم یه اموزشگاه با چن نفر از بچه ها و ازمون دادیم
      ادبیاتم همیشه ارایه و قرابت میزدم ولی الان میترسم بزنم اشتباه در بیاد با اینکه هرشب ده تست قرابت و پنج تست ارایه میزنم البته همیشه نبوده مثلا قرابت 700 800 تا تست زدم ارایه هم 120 اینا
      یه مشکلی ک دارم اینکه یاد دارما ولی مغزم سرجلسه ازمون لاکه هنگ هنگم بعد ک تو شرایط عادی میشینم سوالارو نگاه میکنم راحت میتونم بالای هفتاد بزنم
      الان با این وضعیت و دو هفته مونده به کنکوز چه خاکی تو سرم بریزم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mnb1392 نمایش پست ها
      سلام
      ازمونم میرفتما ولی میانگینم رو 5600 5700 بود چون ریاضیم فوق ضعیف بود ک خداروشکر کشوندم بالا تقریبا ازمونام بین ده تا بیست میزدم
      الان اوضاعم اینه
      کنکور 95 داخل که خب چون قبلا زدم یکم درصد فیکه البته بجز عمومیا چون عمومیا هیچ کدوم از کنکورای سه سال اخیر کار نکردم
      ادبیات 38
      عربی 63
      دینی 52
      زبان 53
      ریاضی 39 خورده ایی
      زیست 58
      فیزیک 68
      شیمی 40
      کنکور 96
      کنکور 97 داخل
      کنکور 97 خارج
      مثلا ازمون امروز
      الان با این درصدای کانون کلا نامید شدم بگم که 97 داخل فقط ریاضیشو توی نوروز تک درس ازمون زدم بقیه رو نزدم و 97 خارجم اصلا ندیدم شرایطمم کلا شرایط ازمون بوده رفتم یه اموزشگاه با چن نفر از بچه ها و ازمون دادیم
      ادبیاتم همیشه ارایه و قرابت میزدم ولی الان میترسم بزنم اشتباه در بیاد با اینکه هرشب ده تست قرابت و پنج تست ارایه میزنم البته همیشه نبوده مثلا قرابت 700 800 تا تست زدم ارایه هم 120 اینا
      یه مشکلی ک دارم اینکه یاد دارما ولی مغزم سرجلسه ازمون لاکه هنگ هنگم بعد ک تو شرایط عادی میشینم سوالارو نگاه میکنم راحت میتونم بالای هفتاد بزنم
      تو شرایط آزمون نیستی
      بشین هر دو روز یکبار ازمون بزن حداقل 6 تا میدونی بزنی
      در ضمن مهم زدن نیست مهم تحلیلشه
      گزینه به گزینه تحلیل کن و هر کدوم رو که غلط زردی حداقل ده تا از اون تیپ بزن که تو آزمونی بعدیت که دیدی که حتما میبینی چون حداقل نصف تیپ تستا تکراری اند غلط نزنی
      در ضمن هرکجا هم که فکر میکنی کم تسلطی داری برو سمتش و به شیوه فست استادی یا همون تورق بخون

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ماشالا همه وضعشون خوبه بعد نمیدونم چرا باز 90 درصد کنکوریا میمونن پشت کنکور
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      ماشالا همه وضعشون خوبه بعد نمیدونم چرا باز 90 درصد کنکوریا میمونن پشت کنکور
      منظورت از خوب چیه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      تو شرایط آزمون نیستی
      بشین هر دو روز یکبار ازمون بزن حداقل 6 تا میدونی بزنی
      در ضمن مهم زدن نیست مهم تحلیلشه
      گزینه به گزینه تحلیل کن و هر کدوم رو که غلط زردی حداقل ده تا از اون تیپ بزن که تو آزمونی بعدیت که دیدی که حتما میبینی چون حداقل نصف تیپ تستا تکراری اند غلط نزنی
      در ضمن هرکجا هم که فکر میکنی کم تسلطی داری برو سمتش و به شیوه فست استادی یا همون تورق بخون
      تحلیلم که کامله کامله یعنی شده سر یه تست نیم ساعت وقت میذارم تا تودم حلش کنم دیگه تهش ک نتونستم میرم پاسخنامه اغلب تستارو هم میزنم ولی باز سرجلسه کم میارم
      مثلا ریاضی 47 مین تایمشه میام یه دور سوالایی ک روتین ک سریع حل میشه میزنم 27 28 دیقه تایمم میره تایم باقی موندا برمیگردم
      یه سری تستا خیلی اذیتم میکنه وقتم میگیره و تهشم مجبور میشم بخاطر اشتباه محاسباتی از اول حلش کنم دقیقا هر ازمون چهار پنج تا تست اینجوری دارما
      ادبیات چون قبلا خوب بودم یهو افت کردم میخوام اینکار کنم
      تو مدت باقی مونده یبار زرد عمومی رو بجز انسانیش موضوعی بزنم
      بنظرت جواب میده ? میتونم تا 50 بیام ?

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      الان اوضاعم اینه
      ادبیات 38
      عربی 63
      دینی 52
      زبان 53
      ریاضی 39 خورده ایی
      زیست 58
      فیزیک 68
      شیمی 40
      کنکور 96
      کنکور 97 داخل
      کنکور 97 خارج
      مثلا ازمون امروز
      اوضاع الانت متوسط هست یعنی احتمال داره سه رشته برتر رو نتوني قبول شی اگه هدفت سه رشته هست که باید بیشتر کار کنی الان هم فقط می تونی آزمون بزنی چون وقت نیست اگر هم می تونی بموني برای سال بعد بمون ولی من جای تو بودم پیراپزشکی ها رو ميرفتم چون با این وضعیتی که الان داری راحت می تونی دانشگاه خوب یکی از پیراپزشکی ها رو قبول شی و راحت شی بهش فکر کن حتما گاهی وقت ها باید از فرصت ها استفاده کرد به نظرم خودت رو اذیت نکن و ازمون بزن و یکم مرور کن آموخته های قبليت رو و بدون اینکه خودت رو اذیت کنی کنکور بده و یکی از پیراپزشکی ها رو قبول شو و برو بهتر پیشرفت می کنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

اوضاع الانت متوسط هست یعنی احتمال داره سه رشته برتر رو نتوني قبول شی اگه هدفت سه رشته هست که باید بیشتر کار کنی الان هم فقط می تونی آزمون بزنی چون وقت نیست اگر هم می تونی بموني برای سال بعد بمون ولی من جای تو بودم پیراپزشکی ها رو ميرفتم چون با این وضعیتی که الان داری راحت می تونی دانشگاه خوب یکی از پیراپزشکی ها رو قبول شی و راحت شی بهش فکر کن حتما گاهی وقت ها باید از فرصت ها استفاده کرد به نظرم خودت رو اذیت نکن و ازمون بزن و یکم مرور کن آموخته های قبليت رو و بدون اینکه خودت رو اذیت کنی کنکور بده و یکی از پیراپزشکی ها رو قبول شو و برو بهتر پیشرفت می کنی
      ممنون دوست عزیز
      نه شرایطم جوری نیست ک بمونم پشت کنکور همینجوریش هم کلی فشار روم هست اخه من هر دو سالی ک کنکور دادم پرستاری ازاد شهر خودم رو اوردم ولی نرفتم
      پیراهارم که امسال چاره ایی جز این ندارم
      ولی میخوام تو این مدت باقی مونده حداکثر تلاشم بکنم تا احتمال قبولیم لاقل بالاتر بره بقول یکی از بچه ها همینا رو پنج تا ده درصد بیشتر کنم رتبه هه کلی جابجا میشه
      اما من همه ترسم اینکه درصدام درصدای کانونم شه
      بقولی جلسه کنکورم بشه بدترین ازمونم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز
      نه شرایطم جوری نیست ک بمونم پشت کنکور همینجوریش هم کلی فشار روم هست اخه من هر دو سالی ک کنکور دادم پرستاری ازاد شهر خودم رو اوردم ولی نرفتم
      پیراهارم که امسال چاره ایی جز این ندارم
      ولی میخوام تو این مدت باقی مونده حداکثر تلاشم بکنم تا احتمال قبولیم لاقل بالاتر بره بقول یکی از بچه ها همینا رو پنج تا ده درصد بیشتر کنم رتبه هه کلی جابجا میشه
      اما من همه ترسم اینکه درصدام درصدای کانونم شه
      بقولی جلسه کنکورم بشه بدترین ازمونم
      يه چيزي بگم خلاص (می دونم خودت هم می دوني) این بار پرستاری روزانه سعی کن قبول شی بعد برای ارشد تلاش کن بهت قول ميدم يه زندگی خوب و حتی عالی می تونی داشته باشی اين سوای کمک پدر و مادر هست چون مناطق محروم هم هستی راحت تر می تونی قبول شی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      الان اوضاعم اینه
      ادبیات 38
      عربی 63
      دینی 52
      زبان 53
      ریاضی 39 خورده ایی
      زیست 58
      فیزیک 68
      شیمی 40
      کنکور 96
      کنکور 97 داخل
      کنکور 97 خارج
      مثلا ازمون امروز

همایش های الا رو ببین و اینکه حداقل سعی کن اون درصد پایین هاتو یکم بالا ببری .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن