خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ســوال از دوستــان نظــام قــدیــم

سلام دوستان ،، امیدوارم حالتون خوب باشه

راستش من با اینکه تقریبا خیلی وقته تو این سایت عضوم ولی تا الان فقط تاپیک بچه هارو میخوندم و خودم فعالیتی نداشتم ، یعنی اصلا وقتشم نداشتم

غرض از مزاحمت اینکه من چندسالی میشه که از فضای کنکور فاصله گرفتم و قصد دارم واس کنکور 99 بخونم و میدونم اگه خدا بخواد میتونم از پسش بربیام ( اینو واس دوستانی میگم که علاقه خاصی به نصیحت کردن دیگران دارن و نگران هدر رفت عمر دوستاشون هستن !!! )

حالا میخوام طی این چند روز منابعی که لازمه رو تهیه کنم ولی مشکل اینجاست که نمیدونم کدوم منبع مناسبتره و اینکه از کجا باید بگیرم چون همونطور که میدونین خیلی از کتابای نظام قدیم دیگه چاپ نمیشه

قطعا خیلی از شما و یا دوستاتون تا چند روز دیگه کنکور میدین و به امید خدا رشته ای که میخواین قبول میشین و دیگه کتابارو نیاز ندارین ،،

پس ممنون میشم اگه کسی قصد فروش کتاباشو داشت بهم اطلاع بده ( با تخفیف هم که باشه چه بهتــر )

چون واقعا خیلی سخت میشه برام بخوام هرکدوم از کتابارو بصورت جداگانه تهیه کنم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mi$s _ ą.ß نمایش پست ها
      دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟!
      سلام من دارم اکثر کتابای خوب بازاره اگه خواستین در خدمتتونم.قیمتش هم خیلی مناسب میدمبهتون چون بیش تر هدفم اینه به یه نفر کمک بشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز توی دیوار یا شیپور فک میکنم راحت تر باشه چون اکثرا با تخیفیف۵۰ درصد میدن
      خیلیا حتی اطلاعیه ش رو میزنن و بعد از کنکور تحویل میدن میتونید چک کنید فک کنم توی مای گاج هم بتونید بخرید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من یه سری کتاب میشناسم که یه بنده خدایی لطف کرده ازش اسکن گرفته و کلا تو فضای مجازی هست با یه سرچ پیدا میشه.این لیستشونه: 1)گاج نقره ای ادبیات (هم پیش هم پایه) 2) گاج سبز ادبیات پیش 3)نشرالگوی ادبیات 4)ریاضیات تجربی گاج نقره ای 5)گاج نقره ای دینی 6) گاج نقره ای شیمی هم پیش1 هم پیش 2 7)مبتکران شیمی پیش 2 8)گاج نقره ای زبان 9)گاج نقره ای فیزیک تمام سال ها با هم
      ویرایش توسط Heini : 02 تیر 1398 در ساعت 17:17

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم پارسال اینا رو از یه سایت دانلود کردم ولی متاسفانه لینکشو پیدا نمی کنم و ندارمش اگه پیدا کردم براتون میذارم چون فکر میکنم دانلود کردن خیلی آسون تر از انتظار برای یافتن کتاب دست 2 باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرم خیلی عجله نکنید برای گرفتن کتاب(من خودم اولین بار شتابزده کتاب خریدم و اصلا ازشون استفاده هم نکردم)اول تحقیق کنید(توی تاپیک های مختلف کامنتهای بچه ها رو بخونید؛حتا توی انتشارات همون کتاب برید و نظر خریدارها و شکل و شمایل کتاب رو ببینید که اصلا ازش خوشتون میاد میتونید باهاش ارتباط بگیرید..بعد کنکور قطعا هستن بچه هایی که بخان بفروشن و بعد کنکور فراغت بیشتری هست تا دوستان نظر بدن از چه کتابی راضی هستن و..و بیشتر از نظر بچه ها استفاده کنی؛نظر این دوستان هم متینه توی دیوار و شیپور خیلی راحت کتاب پیدا میشه نصف قیمت و کمتر..حتا اگه تماس هم بگیرید مثلا با گاج یا..از وضعیت انتشار کتاب نظام قدیم بپرسید همین گاج هم بین سال به مناسبتهای مختلف تخفیف میده و..ولی الان تحقیق کنید تا ببیند کدوم منابع مناسبتره واستون؛

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heini نمایش پست ها
      من خودم پارسال اینا رو از یه سایت دانلود کردم ولی متاسفانه لینکشو پیدا نمی کنم و ندارمش اگه پیدا کردم براتون میذارم چون فکر میکنم دانلود کردن خیلی آسون تر از انتظار برای یافتن کتاب دست 2 باشه

بله متوجهم
      ولی واقعا سخته بخوام این همه درس رو از روی سیستم بخونم!
      اگرم پرینت بگیرم قاعدتا هزینش زیاد میشه

ممنون از نظرتون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اکثرکتابای خوب بازار رو دارم؛فقط دعا کنین قبول بشم همشو ارزون میدم

تازه ازمون های جامع قلمچی سنجش گاج وگزینه دو ماز ولیموترش و نشانه برتر سال های اخیر رو واسه همه دروس عمومی اختصاصی پرینت گرفتم و دارمش

بعد کنکور درخدمتم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز توی دیوار یا شیپور فک میکنم راحت تر باشه چون اکثرا با تخیفیف۵۰ درصد میدن
      خیلیا حتی اطلاعیه ش رو میزنن و بعد از کنکور تحویل میدن میتونید چک کنید فک کنم توی مای گاج هم بتونید بخرید

حق با شماست
      ولی همونطور که گفتم اونجوری ممکنه مجبور شم از شهرای مختلف تهیه کنم و واقعا سخت میشه برام

به هرحال ممنون از توجهتون
      ویرایش توسط Mi$s _ ą.ß : 02 تیر 1398 در ساعت 17:29

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      سلام
      بنظرم خیلی عجله نکنید برای گرفتن کتاب(من خودم اولین بار شتابزده کتاب خریدم و اصلا ازشون استفاده هم نکردم)اول تحقیق کنید(توی تاپیک های مختلف کامنتهای بچه ها رو بخونید؛حتا توی انتشارات همون کتاب برید و نظر خریدارها و شکل و شمایل کتاب رو ببینید که اصلا ازش خوشتون میاد میتونید باهاش ارتباط بگیرید..بعد کنکور قطعا هستن بچه هایی که بخان بفروشن و بعد کنکور فراغت بیشتری هست تا دوستان نظر بدن از چه کتابی راضی هستن و..و بیشتر از نظر بچه ها استفاده کنی؛نظر این دوستان هم متینه توی دیوار و شیپور خیلی راحت کتاب پیدا میشه نصف قیمت و کمتر..حتا اگه تماس هم بگیرید مثلا با گاج یا..از وضعیت انتشار کتاب نظام قدیم بپرسید همین گاج هم بین سال به مناسبتهای مختلف تخفیف میده و..ولی الان تحقیق کنید تا ببیند کدوم منابع مناسبتره واستون؛
      خیلی ممنون از راهنماییتون

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibirjand1999 نمایش پست ها
      سلام اکثرکتابای خوب بازار رو دارم؛فقط دعا کنین قبول بشم همشو ارزون میدم

تازه ازمون های جامع قلمچی سنجش گاج وگزینه دو ماز ولیموترش و نشانه برتر سال های اخیر رو واسه همه دروس عمومی اختصاصی پرینت گرفتم و دارمش

بعد کنکور درخدمتم
      ایشالا که همه بچه ها نتیجه زحماتشونو به بهترین شکل میگیرن و شما هم همینطور

البته با این حساب باید واس شما دعای ویــژه کنم!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mi$s _ ą.ß نمایش پست ها
      ایشالا که همه بچه ها نتیجه زحماتشونو به بهترین شکل میگیرن و شما هم همینطور

البته با این حساب باید واس شما دعای ویــژه کنم!
      لطف دارین،لیست کتابایی که مد نظرتون بود رو برام پیام خصوصی کنین تا بعد کنکور که ببینم چی میشه اوضاع

موفق باشین

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mi$s _ ą.ß;1494275]حق با شماست
      ولی همونطور که گفتم اونجوری ممکنه مجبور شم از شهرای مختلف تهیه کنم و واقعا سخت میشه برام
      نه دوست عزیزشما بگرد و ببین کدوم مورد بیشترین منابع موردنیاز شما رو داره؛اگر بخای تک تک بگیری که قاعدتا باید از شهر خودتون بگیرید؛اما حتا اگه شهرهای دیگه نزدیک هم منابع شمارو دلشت میتونید از طریق پست اقدام کنین،کتابفروشی هایی هم تو سطح شهر هست که کتاب دست دوم میفروشن احتمالا شهرشما هم داره و اونجا میشه همه کتابهارو پیدا کرد و حضورا از تمیز بودنشون هم مطمعن شد!من خودم از شهر دیگه خریدم(همون کتابهای شتابزده ای کع گقتم: دی)وانقددددددد کتابها کثیف بود که انداختمشون جایی که نبینمشون و بنده خدا(که گفت کتابها تمیز هست)رو بیشتر ازون به خیر و نیکی یاد نکنم..بهرحال حواستون رو جم کن اگه نتی کتاب دست دو گرفتی(البته اگه مثل بنده ب تمیزی کتاب خیلی حساس باشید)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچوقت از زمانی که از دست رفته غصه نخور هرچیزی سرجای خودش اتفاقی میفته و رقم میخوره اون کسایی ک میخوان نصیحت کنن قطعا مشکل دارن وقتی میگن های نمیدونم سنت رفته نمیدونم فلانه...وحی منزل نیست حتما 18سالگی رفت دانشگاه وحی منزل نیست 25سالگی ازدواج کرد
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن