خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رتبه زیر ۳هزار منطقه ۳ یعنی تراز چند قلم چی؟

رأی دهندگان
    2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بالای ۵۰۰۰

0 0%
    • بالای ۵۴۰۰

1 50.00%
    • بالای ۵۷۰۰

1 50.00%
    • بالای ۶۰۰۰

0 0%
    • بالای ۶۲۰۰

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تروخدا همه بیاین و جواب بدین در مورد درصد‌های من

سلام خدمت همه دوستان گل.خواهش میکنم تروخدا در حد چند دقیقه وقت بزارین و مارو از این ظلمت و وسواس نجات بدین.من با این حرف که بگم اگه این کار رو بکم این جوری میشه یا نه یا این جوری خواهد شد کاملا مخالفم.دوهفته دیگه کنکور دارم اما چیزی که هست گنک بودن درسا هست برام. این درصد های داخل ۹۵ ۳ روز یکبارم هست ادبیات ۶۲ عربی ۴۲ دینی ۵۰ زبان ۲۵ ریاضی ۴۶ زیست ۵۴ فیزیک ۲۴ شیمی ۲۷
      درصد های ۹۶ داخل ادبیات ۴۰ عربی ۲۵ دینی ۲۰ زبان ۱۰ ریاضی ۳۸ زیست ۵۱ فیزیک ۱۷ شیمی ۵۱
      حالا این وضعیت من بود؟خدایی چه کارایی نیازه بکنم؟؟احساس میکنم میتونم تو عربی ادبیات زیست شیمی به حد خیلی خوب برسم ولی اخه کلی نوسان هست و نمیدونم دلیلش چیه.این وضعیت حدودی رتبه چند میاره برام؟ازمون قبلی قلم چی رتبم ۵ هزار منطقه ۳ فارغ تحصیلا و ۱۰ هزار کل شد ولی من واقعا اصلا به این جور رتبه هایی فکر نمیکنم حتی.این درصد های ۹۶ داخل هم برام سوال شد چرا این جوری شدش.دوازدهما فارغ تحصیلا همگی جواب بدین.انشاالله به زودی جبران کنم.🌷

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه دوستان گل.خواهش میکنم تروخدا در حد چند دقیقه وقت بزارین و مارو از این ظلمت و وسواس نجات بدین.من با این حرف که بگم اگه این کار رو بکم این جوری میشه یا نه یا این جوری خواهد شد کاملا مخالفم.دوهفته دیگه کنکور دارم اما چیزی که هست گنک بودن درسا هست برام. این درصد های داخل ۹۵ ۳ روز یکبارم هست ادبیات ۶۲ عربی ۴۲ دینی ۵۰ زبان ۲۵ ریاضی ۴۶ زیست ۵۴ فیزیک ۲۴ شیمی ۲۷
      درصد های ۹۶ داخل ادبیات ۴۰ عربی ۲۵ دینی ۲۰ زبان ۱۰ ریاضی ۳۸ زیست ۵۱ فیزیک ۱۷ شیمی ۵۱
      حالا این وضعیت من بود؟خدایی چه کارایی نیازه بکنم؟؟احساس میکنم میتونم تو عربی ادبیات زیست شیمی به حد خیلی خوب برسم ولی اخه کلی نوسان هست و نمیدونم دلیلش چیه.این وضعیت حدودی رتبه چند میاره برام؟ازمون قبلی قلم چی رتبم ۵ هزار منطقه ۳ فارغ تحصیلا و ۱۰ هزار کل شد ولی من واقعا اصلا به این جور رتبه هایی فکر نمیکنم حتی.این درصد های ۹۶ داخل هم برام سوال شد چرا این جوری شدش.دوازدهما فارغ تحصیلا همگی جواب بدین.انشاالله به زودی جبران کنم.
      سوالا ها رو شدیدا تحلیل کنو
      اون سوالایی که غلط زدی حداقل ده تا تالیفی ازش بزن که دیگه غلط نزنی و نکات خوب رو بنویس و حتما غلطت هاتو و نکاتی که نوشتی رو روز قبل کنکور ببین
      در مورد دروس وارد fast reading بشو (بومیش میشه تورق خوانی) و درسنامه ها رو خیلی بسرعت فقط برای اینکه یادت بیاد این تیپو اینجور حل کنم بخون و کار بیشترت تست جامع و علی الخصوص تحلیلش باشه
      نمیدونه چقدر مشابه میاد
      من دیروز خارج 95 رو میزدم و کامل هم تحلیل کردم البته ریاضی و فیزیکش مونده واسه امروز به جرئت میگم حداقل 15 درصد سوالای امروز سنجش برگرفته از همون نکات بود

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش با این چیزایی که گفتی رتبه نمیشع تخمین زد . خودت هم برا خودت اثبات کردی تو هر سالی که میزنی ممکنه درصد هات متفاوت باشه و رتبه رو کلی زیرو رو کنه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام، به نظرم تسلط کافی رو درس ها نداری به همین خاطر درصد هات نوسان داره و نمی تونی تیپ های مختلف سوال رو پاسخ بدی، به نظرم از الان به بعد رویه بخش های پرتکرار کنکور کار کن.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته این هست که پاسخنامه به صورت کامل و حرفه ای تجزیه تحلیل کنید اکر دلیل بی دقتی و استرس و اضطراب و...چیزهای مشابه این باشه به راحتی قبل حله اما اگه ضعف دانش باشه یعنی خوب نخونده باشی به هیچ عنوان سعی نکن تو این دو هفته جبران کنی مخصوصا برای درس های تخصصی حالا دینی و زبانو میشه یه کاریش کرد بعضی ها وسوسه میشن سر جلسه کنکور سوالات شک دار می زنند همین درصد ها را هم از دست میدن و اینوبدون تو کنکور سراسری میانگین درصد های پایین هست
      بهترین کار حفظ داشته هاست و حل مشکل بی دقتی و..

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinak2k نمایش پست ها
      داداش با این چیزایی که گفتی رتبه نمیشع تخمین زد . خودت هم برا خودت اثبات کردی تو هر سالی که میزنی ممکنه درصد هات متفاوت باشه و رتبه رو کلی زیرو رو کنه
      دستت درد نکنه لطف کردی برای جواب اره راست میگی ولب هدف اصلیم ادبیات و شیمی و زیست انصافا خیلی چیزا مثل املای ادبیات تو کنکورا یا نگرفتم یا کامل نگرفتم و فوق العاده اسون هستن و الکی الکی از دستم رفتن.انشاالله شما هم بترکونی عزیز.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      سوالا ها رو شدیدا تحلیل کنو
      اون سوالایی که غلط زدی حداقل ده تا تالیفی ازش بزن که دیگه غلط نزنی و نکات خوب رو بنویس و حتما غلطت هاتو و نکاتی که نوشتی رو روز قبل کنکور ببین
      در مورد دروس وارد fast reading بشو (بومیش میشه تورق خوانی) و درسنامه ها رو خیلی بسرعت فقط برای اینکه یادت بیاد این تیپو اینجور حل کنم بخون و کار بیشترت تست جامع و علی الخصوص تحلیلش باشه
      نمیدونه چقدر مشابه میاد
      من دیروز خارج 95 رو میزدم و کامل هم تحلیل کردم البته ریاضی و فیزیکش مونده واسه امروز به جرئت میگم حداقل 15 درصد سوالای امروز سنجش برگرفته از همون نکات بود
      خیلی هم عالی‌.اره ولی سنجش امروز انصافا خیلی مسخره بود یعنی اصلا قید و شرطی در کار نبود و خیلی جاها دل به خواهی بود.شیمی فکر کنم حداقل ۳۰ تا درست داشتم ولی اخه این کجاش شبیه کنکوره؟انشاالله نتیجه نرمالی بده و منم تمام تلاشم رو میکنم .اینم بگم سال پیش قلم چی میانگینم ۴.۵ بود امسال ۵.۲ و سال پیش ۳۵ هزار منطقه ۳ شدم دلیلش هم مرور نکردن و جدید خوندن و ازهمه مهم تر دیوانه بازی و استرس سرکنکور.دوست ندارم مثل سال پیش بشه و همینا رو تثبیت میکنم .مرسی بازم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      سلام به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته این هست که پاسخنامه به صورت کامل و حرفه ای تجزیه تحلیل کنید اکر دلیل بی دقتی و استرس و اضطراب و...چیزهای مشابه این باشه به راحتی قبل حله اما اگه ضعف دانش باشه یعنی خوب نخونده باشی به هیچ عنوان سعی نکن تو این دو هفته جبران کنی مخصوصا برای درس های تخصصی حالا دینی و زبانو میشه یه کاریش کرد بعضی ها وسوسه میشن سر جلسه کنکور سوالات شک دار می زنند همین درصد ها را هم از دست میدن و اینوبدون تو کنکور سراسری میانگین درصد های پایین هست
      بهترین کار حفظ داشته هاست و حل مشکل بی دقتی و..
      دقیقا مشکلم همین جاست.کلی وقت گذاشتم ولی نشد مرور کنم واقعا دینامیک رو بستم اول سال ولی مرور نشد و الان تقریبا کلیات رو یادمه ولی دیگه خیلی ریسکه بخوام دوباره درسنامه بخونم و تست بزنم و سعی کنم تستش رو بزنم.مثلا عربی ۹۶ ۳۶ درصد زدم سال پیش امسال نمیدونم چرا این شد یا چیزای ریزی که قراره مرور بشه و اکثرا از دست دادمش تو ۳ روز یکبارا .چه میدونم یک کمیت و کرندچیزی نیست که بخوام اشتباه بزنم.مرسی عزیز.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا مشکلم همین جاست.کلی وقت گذاشتم ولی نشد مرور کنم واقعا دینامیک رو بستم اول سال ولی مرور نشد و الان تقریبا کلیات رو یادمه ولی دیگه خیلی ریسکه بخوام دوباره درسنامه بخونم و تست بزنم و سعی کنم تستش رو بزنم.مثلا عربی ۹۶ ۳۶ درصد زدم سال پیش امسال نمیدونم چرا این شد یا چیزای ریزی که قراره مرور بشه و اکثرا از دست دادمش تو ۳ روز یکبارا .چه میدونم یک کمیت و کرندچیزی نیست که بخوام اشتباه بزنم.مرسی عزیز.
      آفرین بر تو همین که فهمیدی اشتباهات خودتو الان خیلی بهتر می تونی حلش کنی به نظر من الان بشین فقط اشتباهات متداول تو آزمون های آزمایشی، تست های علامت دار، خلاصه نویسی اکه داری و اینکه از پاسخنامه آزمونی ها شبیه ساز که میزنی فرمول و نکات مهم یه خلاصه برداری چند صفحه تهیه کن و هر بار سعی کن کمی بهتر از قبلت باشی زیادی هم نمی خواد کمال گرا باشی فقط در حد چند سوال هم که شده تو این دو هفته پیشرفت کنی خیلی عالیه
      و این هم فراموش نکن خیلی ها چون یا مشاور نداشتند یا مشاورشون مشاور نما بوده اصلا اصولی درس نخوندن و اینو نمیدونن تا موقع اعلام نتایج و تو همین که الان فهمیدی کلی به نفعت هست توکل کن بر خدا و با توحه به داشته هات سعی کن بهترین خودت باشی به دیگران هم توجه نکن
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      آفرین بر تو همین که فهمیدی اشتباهات خودتو الان خیلی بهتر می تونی حلش کنی به نظر من الان بشین فقط اشتباهات متداول تو آزمون های آزمایشی، تست های علامت دار، خلاصه نویسی اکه داری و اینکه از پاسخنامه آزمونی ها شبیه ساز که میزنی فرمول و نکات مهم یه خلاصه برداری چند صفحه تهیه کن و هر بار سعی کن کمی بهتر از قبلت باشی زیادی هم نمی خواد کمال گرا باشی فقط در حد چند سوال هم که شده تو این دو هفته پیشرفت کنی خیلی عالیه
      و این هم فراموش نکن خیلی ها چون یا مشاور نداشتند یا مشاورشون مشاور نما بوده اصلا اصولی درس نخوندن و اینو نمیدونن تا موقع اعلام نتایج و تو همین که الان فهمیدی کلی به نفعت هست توکل کن بر خدا و با توحه به داشته هات سعی کن بهترین خودت باشی به دیگران هم توجه نکن
      موفق باشید
      یک دونه ای داداش.شما خودت دانشجویی الان؟؟راستش مشاور نداشتم و اصلا هم خوشم نمیاد من سال پیش با بدترین شرایط ولی نه شرایط مالی و نبودن کتاب و جای درست و این حرفا بل که با مریض شدن یکی از اقوام که خیلی نزدیک بود کلا تنها شدم و مجبور بودم اول سال وسط سال اخر سال رو تحمل کنم.امسالم فقط و فقط‌ به اصرار خودم نشستم ولی راستش از وقتی که داداشم درگیر سرطان(تقرببا ۵ ماه پیش و ۳ سالشه) خب خیلی بهم ریختم هرچند انشاالله شفا پیدا میکنه و حکمتی بوده توش.ماهم تمام سعی و تلاش رو میکنیم که بترکونیم.دعا کن انشالله موفق بشیم در ادامه راه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یک دونه ای داداش.شما خودت دانشجویی الان؟؟راستش مشاور نداشتم و اصلا هم خوشم نمیاد من سال پیش با بدترین شرایط ولی نه شرایط مالی و نبودن کتاب و جای درست و این حرفا بل که با مریض شدن یکی از اقوام که خیلی نزدیک بود کلا تنها شدم و مجبور بودم اول سال وسط سال اخر سال رو تحمل کنم.امسالم فقط و فقط‌ به اصرار خودم نشستم ولی راستش از وقتی که داداشم درگیر سرطان(تقرببا ۵ ماه پیش و ۳ سالشه) خب خیلی بهم ریختم هرچند انشاالله شفا پیدا میکنه و حکمتی بوده توش.ماهم تمام سعی و تلاش رو میکنیم که بترکونیم.دعا کن انشالله موفق بشیم در ادامه راه
      شما لطف دارید
      بله الان پزشکی می خونم
      راستش تو این آشفته بازار کنکور اینکه تشخیص بدی چه درست هست چی نادرست خیلی سخته خودش یه تخصص می خواهد از یه طرف تبلیغات انبوه موسسات کنکوری هست از یه طرف میگن منبع اصلی خودت کتاب درسی و مهم تر از اون سخت بودن سوالات کنکور
      من مثل شما از کلاس و مشاور این جور چیزها خوشم نمياد خودم خوندم نتیجه نگرفتم -یه مدتی هم دگیر مشاور نما کلاس شدم بازم نتيجه نگرفتم تا اینکه از یکی از رتبه های تک رقمی آزمون قلم چی یه صحبتی کردم با مشاورش آشنا شدم واقعا مشاور واقعی بود با هزار بدبختی چون ظرفیت مشاورهاش پر شده بود به واسطه یکی از آشناهامون مشاوره گرفتم منم نتیجه گرفتم
      در کل انتخاب ها سخته همه ادعا می کنند بهترین هستند به نظر من از دانشجویان پزشکی شهرتون یه سوالی بپرس اگه یه مشاور که واقعی باشه و نتیجه داده باشه بگیری خیلی کمکت میکنه از سردرگمی بیرون میایی
      در مورد داداش تون هم دعا میکنم همیشه سلامت و شاد باشند و همین طور خودتون هم به هدفتون برسید
      یه نکته جالب در مورد مشکلات تون بگم من دقیقا سال کنکور از زمین آسمان بلا برام می بارید مشاورم یه توصیه ای برام من داشت منظورم مشاور واقعی بود چون من یه مشاور نما هم داشتم
      خلاصه گفت یه توصیه دارم ربطی به کنکور نداره اما اگه با ایمان انجام بدی همون طوری که توصیه کنکوری باعث شد نتیجه تو آزمون ها بهتر بشه اینم تو زندگیت تغییر ایجاد میکنه
      توصیه این بود به محض بیدار شدن حداقل تو یه دفتر از ته چاهم که شده ۳ تا از نعمت ها که براشون شکرگزاری بنویس همین طور ۵ دقیقه قبل از خواب ۳ تا از اتفاقات خوب اون روز و اصلا در مورد بدبختی ها نه صحبت کن نه درددل بعد از ۲۱ روز تا ۴۰ روز نتیجه مقایسه کن این اعداد ۲۱ تا ۴۰ هم دلیل روانشناسی داره که اینجا نمی خوام واردش بشم خلاصه منم انجام دادم الان من هیچ ربطی به گذشته من نداره زندگی خیلی برام لذت بخش تر شده امیدوارم این اتفاق برای شما هم بیفته و یه روزی بیای مثل من به بقیه بگی منم یه روزی از شما بدتر بودم و الان موفق شدم و این انرژی مثبت ایجاد بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن