خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: کوک 4

1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کوک 4

کسایی که شل میکنن این دو هفته ی معجزه انگیز رو این فایلو بشنوید.
      ایمان قلبی دارم که بعدا خودمون رو بخاطر چهارمین کوک هایی که نزدیم نمی بخشیم.
      لینک فایل

kook 4 iman sarvarpour

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      کسایی که شل میکنن این دو هفته ی معجزه انگیز رو این فایلو بشنوید.
      ایمان قلبی دارم که بعدا خودمون رو بخاطر چهارمین کوک هایی که نزدیم نمی بخشیم.
      لینک فایل

kook 4 iman sarvarpour
      دوستان خواستند داستان کوک 4 رو بگم گویا نتوانستند ویس رو باز کنند.
      من عین کلام مهندس سرورپور رو مینویسم

داستان برمیگرده به یه آدمی که کفشاش خراب شده بود و نیاز به کوک داشت
      کفشاشو میبره پیش یه کفاش ، باهم حرف می زنند و قول و قرار میزارند ، کفاش نگاه میکنه و میگه این به 3 تا کوک احتیاج داره تا تعمیر بشه از قرار کوکی هزار تومن (ظاهرا دوران قبل تحریم بوده این داستان) میشه سه هزار تومن و مرد قبول میکنه و میره.
      کفاش شروع به کار میکنه و سه تا کوک رو میزنه ولی به کفش نگاه میکنه و می بینه پارگی عمیقه و نیاز به یه کوک دیگه داره که درست تعمیر بشه.
      اینجا کفاش تو یه دو راهی تو یه دودلی گیر میکنه...گیر میکنه بین اینکه طبق قرارمون رفتار کنم چون گفته بودم سه کوک سه هزار تومن و کفشو همینطوری ول کنم (شایدم اون پارگی اصلا دیده نشه) ولی به تعهد قلبیم عمل نکنم یا به تعهد قلبیم عمل کنم کوک چهارم رو بزنم ولی چون قول و قرار گذاشتم پول سه کوک رو ازش بگیرم

میدونی رفیق الان من و تو میگیم اگه ما جای اون کفاش بودیم کوک چهارم رو میزدیم گور بابای پول اما اصل داستان اینه که همیشه پول نیست...
      گاهی دودلی های ما در رفتارهاییه که با خودمون میکنیم با قلبمون با آرزوهامون ، در رفتاریه که با کسایی که دوستون دارند و دوستشون داریم میکنیم ، دوست داریم برای عزیزانمون کاری بکنیم حتی یکمم میریم جلو اما کوک چهارم رو نمیزنیم
      برای آرزوهامون تلاش میکنیم میجنگیم میریم جلو اما جای که دیگه ته راه رسیدنه و باید پاش وایسیم کوک چهارم رو نمیزنیم.

میگذره این روزا اما یه روزی که در یه گوشه با خودت خلوت کردی به تمام کوک های چهارمی که نزدی فکر میکنی کوک های که اگه برای خودت قلبت آرزوهات دوستات و دیگران میزدی ابن وضعت بهتر از قبل بود ، فکر میکنی به اینکه اگه کوک چهارم رو میزدم سرنوشتم تغییر میکرد...
      شاید تمام این کوک های چهارم برای اینن که بگی ؛ آخیش ، اون کاری رو که باید میکردم ، کردم...
      کاش در لحظات پایانی در لحظات حساس زندگی در لحظات انتخاب در لحظات دو دلی هممون کوک چهارم رو محکم بزنیم تا بعدا بگیم کاری رو که باید میکردم ، کردم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسیار قشنگ بود
      لایک

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      275 ساعت مانده به رسیدن هدف
      کوک چهارم رو محکم تر بکوبیم
      امیدتون به خدا باشه خدا بد برای بنده اش نمیخواد

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخرین ضربه رو محکم تر بزن
      کوک چهارم رو قوی تر گره بزن

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوبه یبار دیگه مرور بشه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      دوستان خواستند داستان کوک 4 رو بگم گویا نتوانستند ویس رو باز کنند.
      من عین کلام مهندس سرورپور رو مینویسم

داستان برمیگرده به یه آدمی که کفشاش خراب شده بود و نیاز به کوک داشت
      کفشاشو میبره پیش یه کفاش ، باهم حرف می زنند و قول و قرار میزارند ، کفاش نگاه میکنه و میگه این به 3 تا کوک احتیاج داره تا تعمیر بشه از قرار کوکی هزار تومن (ظاهرا دوران قبل تحریم بوده این داستان) میشه سه هزار تومن و مرد قبول میکنه و میره.
      کفاش شروع به کار میکنه و سه تا کوک رو میزنه ولی به کفش نگاه میکنه و می بینه پارگی عمیقه و نیاز به یه کوک دیگه داره که درست تعمیر بشه.
      اینجا کفاش تو یه دو راهی تو یه دودلی گیر میکنه...گیر میکنه بین اینکه طبق قرارمون رفتار کنم چون گفته بودم سه کوک سه هزار تومن و کفشو همینطوری ول کنم (شایدم اون پارگی اصلا دیده نشه) ولی به تعهد قلبیم عمل نکنم یا به تعهد قلبیم عمل کنم کوک چهارم رو بزنم ولی چون قول و قرار گذاشتم پول سه کوک رو ازش بگیرم

میدونی رفیق الان من و تو میگیم اگه ما جای اون کفاش بودیم کوک چهارم رو میزدیم گور بابای پول اما اصل داستان اینه که همیشه پول نیست...
      گاهی دودلی های ما در رفتارهاییه که با خودمون میکنیم با قلبمون با آرزوهامون ، در رفتاریه که با کسایی که دوستون دارند و دوستشون داریم میکنیم ، دوست داریم برای عزیزانمون کاری بکنیم حتی یکمم میریم جلو اما کوک چهارم رو نمیزنیم
      برای آرزوهامون تلاش میکنیم میجنگیم میریم جلو اما جای که دیگه ته راه رسیدنه و باید پاش وایسیم کوک چهارم رو نمیزنیم.

میگذره این روزا اما یه روزی که در یه گوشه با خودت خلوت کردی به تمام کوک های چهارمی که نزدی فکر میکنی کوک های که اگه برای خودت قلبت آرزوهات دوستات و دیگران میزدی ابن وضعت بهتر از قبل بود ، فکر میکنی به اینکه اگه کوک چهارم رو میزدم سرنوشتم تغییر میکرد...
      شاید تمام این کوک های چهارم برای اینن که بگی ؛ آخیش ، اون کاری رو که باید میکردم ، کردم...
      کاش در لحظات پایانی در لحظات حساس زندگی در لحظات انتخاب در لحظات دو دلی هممون کوک چهارم رو محکم بزنیم تا بعدا بگیم کاری رو که باید میکردم ، کردم
      یعنی کسی که بخواد از سرورپور انگیزه بگیره همون بهتر که بلند نشه چون خود سرورپورو یکی باید بلندش کنه واقعا موندم تو این فروم تا چه حد تبلیغ میکنید شما اگه سرورپورو میشناختی اگه تو مدارس میدیدی چطور کار میکنه به خودت اجازه نمیدادی یه عده بیشتریو با طناب پوسیده بفرستی ته چاه و جیب سرپرپورو پرتر کنی

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      یعنی کسی که بخواد از سرورپور انگیزه بگیره همون بهتر که بلند نشه چون خود سرورپورو یکی باید بلندش کنه واقعا موندم تو این فروم تا چه حد تبلیغ میکنید شما اگه سرورپورو میشناختی اگه تو مدارس میدیدی چطور کار میکنه به خودت اجازه نمیدادی یه عده بیشتریو با طناب پوسیده بفرستی ته چاه و جیب سرپرپورو پرتر کنی
      انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال
      سخن از مولای متقیان اسدالله غالب نبا العظیم شیر خدا حضرت علی
      به زبون ساده نبین حرف رو کی گفته بلکه فقط به محتوای حرف فکر کن
      اینو من بگم یا ایمان تفاوتی داره؟ محتوای حرف برا اوناست که زدن به خاکی برگردن تا دیر نشده
      در ضمن در دفاع از سرورپور حرف ها دارم و چون تاپیک به حاشیه کشیده نشه سکوت میکنم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال
      سخن از مولای متقیان اسدالله غالب نبا العظیم شیر خدا حضرت علی
      به زبون ساده نبین حرف رو کی گفته بلکه فقط به محتوای حرف فکر کن
      اینو من بگم یا ایمان تفاوتی داره؟ محتوای حرف برا اوناست که زدن به خاکی برگردن تا دیر نشده
      در ضمن در دفاع از سرورپور حرف ها دارم و چون تاپیک به حاشیه کشیده نشه سکوت میکنم
      ....
      ویرایش توسط konkoor98 : 07 مرداد 1399 در ساعت 22:28

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،مشکلی پیش اومده:/
      اصلا متوجه نمیشم...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آپ
      این هفته بدردتون میخوره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چقدر این تاپیک هنوزم بهم انرژی میده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها
      چقدر این تاپیک هنوزم بهم انرژی میده
      ولی داداش هنوز ربط این قضیه به کنکور رو نفهمیدم
      خنگ شدم

کوک چهارم رو ربط میده به آرزو ها و هدف و از این داستانا در صورتی که توی داستان کفاش هیچ ربطی نداره و فقط برا آروم بودن وجدان خودش می‌خواد کوک چهارم رو بزنه!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن