خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ان رتبه ها کشوریه

رأی دهندگان
    10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 70-80 هزار

7 70.00%
    • 90-80 هزار

0 0%
    • 90-100 هزار

1 10.00%
    • 100-110 هزار

0 0%
    • 110-120 هزار

2 20.00%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

32 هزار تو دو هفته از صفر

سلام .من قبلا یه تاپیک هم زدم ولی به ارواح خاک پدرم که تازه فوت کرده مشکل داشتم و مشکلم هم مریضی پدرم بود که نخوندم و پیگیر کارای خونه وپدرم بودم که اونم فوت کرد
      من میتونم این دو هفته حتما هر روز 17 ساعت بخونم اگه اینکار رو کنم میتونم به 70 هزار کشوری یا 32 هزار منطقه دو برسم؟!چون من از چند نفر پرسیدم گفتن نمیشه اگه فکر میکنید نمیشه به چه رتبه ای میتونم برسم؟!
      و سوال دیگه که با دقت جواب بدین متناسب با وقت باقی مونده ازز هر درس کجاها رو میتونم بخونم و با اون میزان خوندن میتونم چه درصدی بزنم!؟
      مثلا الان م نمیتونم کل پیش دو با دوم رو برای فیزیک بخونم یا کل ادبیات بدون زبان فارسی. لطفا برای هر درس یسری مبحث بگید که بشه تو این مدت کنار درسای دیگه هم خوند و درصدی که فکر میکنید میشه زد
      چون میخوام اگه رتبه ای میگید به درصد هاش هم فکر کنید که میشه اون درصد هارو هم زد یا نه و اون رتبه منطقی باشه
      برای هر درس میشه نیم خط زیاد وقتتون رو نمیگره یا حداقل هر کس دو تا درس از درسا که خوب بلده بگه
      لطفا با حاشیه و اینکه من نمیتونم از 17 ساعت شروع کنم و غیره کاری نداشته باشین من میتونم تا کنکور حتما 17 ساعت در روز رو بخونم که کیفیتش هم تا 14 ساعت عالی باشه و بعد اون کیفیتش یکم کم بشه
      ویرایش توسط ssamank : 30 خرداد 1398 در ساعت 12:13

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این رتبه میخواین چی قبول بشین؟
      +
      حتما عمومی بخونین و یه درس اختصاصی که میتونین خوب تو دو هفته جمعش کنین
      شما 2 هفته زمان داری و عمومیا بهتر میتونن کمکتون کنن
      هر روز 2_3 درس دینی بخونین حتما آیاتُ حفظ کنین
      لغات و تاریخ ادبیات رو هر روز یه پایه مرور
      لغت زبان پیش هر روز 1 درس+گرامر
      عربی ترجمه و منصوبات
      +
      هر روز یه آزمون عمومی سراسری میزنین جایی که غ زدینُ براش 10 تا تست میزنین یا کتابُ میخونین

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      سلام .من قبلا یه تاپیک هم زدم ولی به ارواح خاک پدرم که تازه فوت کرده مشکل داشتم و مشکلم هم مریضی پدرم بود که نخوندم و پیگیر کارای خونه وپدرم بودم که اونم فوت کرد
      من میتونم این دو هفته حتما هر روز 17 ساعت بخونم اگه اینکار رو کنم میتونم به 70 هزار کشوری یا 32 هزار منطقه دو برسم؟!چون من از چند نفر پرسیدم گفتن نمیشه اگه فکر میکنید نمیشه به چه رتبه ای میتونم برسم؟!
      و سوال دیگه که با دقت جواب بدین متناسب با وقت باقی مونده ازز هر درس کجاها رو میتونم بخونم و با اون میزان خوندن میتونم چه درصدی بزنم!؟
      مثلا الان م نمیتونم کل پیش دو با دوم رو برای فیزیک بخونم یا کل ادبیات بدون زبان فارسی. لطفا برای هر درس یسری مبحث بگید که بشه تو این مدت کنار درسای دیگه هم خوند و درصدی که فکر میکنید میشه زد
      چون میخوام اگه رتبه ای میگید به درصد هاش هم فکر کنید که میشه اون درصد هارو هم زد یا نه و اون رتبه منطقی باشه
      برای هر درس میشه نیم خط زیاد وقتتون رو نمیگره یا حداقل هر کس دو تا درس از درسا که خوب بلده بگه
      لطفا با حاشیه و اینکه من نمیتونم از 17 ساعت شروع کنم و غیره کاری نداشته باشین من میتونم تا کنکور حتما 17 ساعت در روز رو بخونم که کیفیتش هم تا 14 ساعت عالی باشه و بعد اون کیفیتش یکم کم بشه
      می تونم پیام خصوصی بفرستم؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z_H.. نمایش پست ها
      می تونم پیام خصوصی بفرستم؟
      اره

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین از بین این مباحثی که مینویسم هر چقدرشو تونستی بخون و یا هرچقدر که به نظرت آسونتر اومد برات
      ادبیات قرابت و تاریخ ادبیات و اگه تونستی لغت
      عربی ترجمه که 2 ساعت بیشتر وقتتو نمیگیره برای یادگیری
      دینی دوم و پیش ساده ست تا هرکجاشو تونستی بخون روزی دو درس تا 3 درس چون فهمش ساده ست
      زبان هم لغت بخون
      ریاضی تابع و لگاریتم و معادله اگه تونستی آمار هم بخون که براش 2 ساعت هم کافیه چون دو یا سه فصل بیشتر نیست
      فیزیک پیش دو فقط از آخر به اول بخون
      شیمی سال دوم از فصل اول شروع کن تا هرکجا که تونستی
      زیستو نمیدونم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا برای کنکور سال بعد نمیمونی...۳۲ هزار منطقه که فایده نداره زیاد
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..Erfan.. نمایش پست ها
      چرا برای کنکور سال بعد نمیمونی...۳۲ هزار منطقه که فایده نداره زیاد
      22 سالمه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      خدا رحمتشون کنه
      من بجات بودم میمونم واس 99 چون رتبه ای ک میخوای نهایتش به رشته خوبی نمیرسه یعنی حتی پیرا اینا
      اما میشه آوردش بیشتر عمومیا بخون و زیست

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روحشون شاد.

یسری از فصلای زیست اونم فقط کتاب درسی که بتونی سی درصدو بزنی (میشه نگران نباش). بستگی به خودت داره کجاهاشو میتونی برسونی
      گرامر و لغت زبان
      ادبیاتم با اطلاعات عمومیت میتونی چنتا تا قرابت بزنی حداقل.
      نکات ترجمه عربی به فارسی.
      دینی الان وقت گیرو بی نتیجه اس الان خوندنش بنظرم اگه صفری
      همینا رتبه بیس هزارم میده
      در من چه میگذرد؟؟؟

آن زمان که جهان در گذر است.....

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      22 سالمه
      پیام های خصوصی رو چک کن، مهمه، توضیح دادم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      شدنی که میشه این رتبه رو آورد
      ولی باید تحقیق کنین ببینین از کدوم مباحث بیشتر سوال میاد و همون مباحث رو بخونید
      بنظرم تنها راه منطقیش همینه‌

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نمیشه دیگه گوول خودت نزن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      خدا رحمتشون کنه
      من بجات بودم میمونم واس 99 چون رتبه ای ک میخوای نهایتش به رشته خوبی نمیرسه یعنی حتی پیرا اینا
      اما میشه آوردش بیشتر عمومیا بخون و زیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط AynazZ نمایش پست ها
      روحشون شاد.

یسری از فصلای زیست اونم فقط کتاب درسی که بتونی سی درصدو بزنی (میشه نگران نباش). بستگی به خودت داره کجاهاشو میتونی برسونی
      گرامر و لغت زبان
      ادبیاتم با اطلاعات عمومیت میتونی چنتا تا قرابت بزنی حداقل.
      نکات ترجمه عربی به فارسی.
      دینی الان وقت گیرو بی نتیجه اس الان خوندنش بنظرم اگه صفری
      همینا رتبه بیس هزارم میده
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh14480 نمایش پست ها
      سلام
      شدنی که میشه این رتبه رو آورد
      ولی باید تحقیق کنین ببینین از کدوم مباحث بیشتر سوال میاد و همون مباحث رو بخونید
      بنظرم تنها راه منطقیش همینه‌
      زیست نمیدونم چی بخونم موندم .با 45 ساعت زیست کجاها رو بخونم ول میتونم چند بزنم؟!
      خودم میخوام 14 درصد بزنم با همین 45 ساعت و خوندن فصل های 5-11 پیش بجز مسائل ژنتیک و فصل 8 یعنی شارش میشه این درصد رو زد؟ یعنی این تایم برای خوندن این فصلا مناسبه؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست نمیدونم چی بخونم موندم .با 45 ساعت زیست کجاها رو بخونم ول میتونم چند بزنم؟!
      خودم میخوام 14 درصد بزنم با همین 45 ساعت و خوندن فصل های 5-11 پیش بجز مسائل ژنتیک و فصل 8 یعنی شارش میشه این درصد رو زد؟ یعنی این تایم برای خوندن این فصلا مناسبه؟
      والا به خودت بستگی داره به اینکه قبلا کجاهارو خوندی اشناتری باهاش و میدونی میتونی برسونی مثلا من اگه بودم برای اون 14 درصد که میگی اتفاقا ژنتیک میخوندم چون پیش زمینه داشتم حالا تو اول کتابارو بذار جلوت ببین کجاهاشو مطمینی از پسش برمیای تموم کنی بعد سوال کنکورای اخیرو برا اون فصل تحلیل کن
      پیش دو اره خوبه البته اگه با قسمتای حفظیش به مشکل نمیخوری و میتونی خوب طبقه بندی کنی تو ذهنت اخه خیلی حفظیه یجاهاش سه فصله اخر(اینو گفتم چون خودم با حفظ کردن مشکل دارم توی طولانی مدت حفظم میشه مطلب)

برا فیزیک من چنتا فرمول خوندم از حرکتو القامغناطیس اینا 20 زدم-_- ...ریاضی : آمار ماتریس احتماله پیش دانشگاهی اینا اگه اوکیی نگا بنداز نزدیکت میکنه به چیزی که میخوای

ایشالا که به چیزی که میخوای برسی ولی اگر موقعیتشو داری بخون برای 99...حیفه.

موفق باشی
      در من چه میگذرد؟؟؟

ویرایش توسط AynazZ : 30 خرداد 1398 در ساعت 20:28

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمن اینکه انقدم نشین پای ماشین حساب توروخدا
      با ضرب و تقسیم کردن هیچی تغییر نمیکنه !
      همون وختی که میذاری برا دودوتا 6تا کردن!!! بشین بخون

کیییی تا حالا تونسته از قبل بگه چیو چندددددد میزنه ؟؟؟!

#توکل
      در من چه میگذرد؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن