خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 80
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کنکور 99 ومن بدبخت!

سلام .اولا بگم تمام اینایی که دارم تایپ میکنم روباگریه دارم تایپ میکنم .
      روی صحبت من با اون اشخاصیه که زدن ماروبدبخت کردن... شماهایی که دی ماه کمپین راه انداختین که الاوبلا باید99دوکنکوره بشه وبا زور وغیرقانونی اینکارروکردین واقعا فکرچارتابدبخت مثل منونکردین که درکناراین خواسته تون ازسازمان سنجش بخواین که حق انتخاب قائل بشن من بدبخت از98محروم بودایهاالناس محروم بودم ایامیفهمین!!!!!!! به خاطر اسونی سمت نظام جدیدنرفتم من طبق حرف خودخدایی ازخدابی خبر ! برنامه طولانی مدت ریختم . اما شماهابااین کمپیناتون گندزدیدبه اینده من بدبخت!
      بخداااااااا کنکورواسه من تنهاراه نجاتم بود اونقدرحالم خرابه که نمیدونم چیکارکنم .
      من پدرم اعتیاد داره هیچی توزندگیم نداشتم هیچ وقت خوشبخت نبودم کلی قرص اعصاب خوردم ولی خوشحال بودم که کنکورتنهاراه نجاتمه که اونم شدهیچچچچچ!
      واقعا داغونم .
      بخدا هیچ وقت نمیگذرم وحلال نمیکنم.

2. Top | #2
      mnn
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان مشکل شماچیه دقیقا؟
      خب نظام قدیمی دیگه
      بشین کتابای خودتوبخون

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mnn نمایش پست ها
      الان مشکل شماچیه دقیقا؟
      خب نظام قدیمی دیگه
      بشین کتابای خودتوبخون
      من ازابان نشستم نظام جدیدخوندم کلی منبع خریدم .
      دوباره پول ندارم برم قدیم بخرم اینهمه وقت وانرژی گذاشتم .

4. Top | #4
      mnn
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      بزارکنکور98بگذره بنظرم انتخابی میکنن
      اگه هم انتخابی نشد ببین مثلاریاضی فیزیکشون بامال مافرق چندانی نداره یامثلاعربیشون یاحتی اصن دینیشون
      بعدعزیزم دست دومم نمیتونی بخری؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .اولا بگم تمام اینایی که دارم تایپ میکنم روباگریه دارم تایپ میکنم .
      روی صحبت من با اون اشخاصیه که زدن ماروبدبخت کردن... شماهایی که دی ماه کمپین راه انداختین که الاوبلا باید99دوکنکوره بشه وبا زور وغیرقانونی اینکارروکردین واقعا فکرچارتابدبخت مثل منونکردین که درکناراین خواسته تون ازسازمان سنجش بخواین که حق انتخاب قائل بشن من بدبخت از98محروم بودایهاالناس محروم بودم ایامیفهمین!!!!!!! به خاطر اسونی سمت نظام جدیدنرفتم من طبق حرف خودخدایی ازخدابی خبر ! برنامه طولانی مدت ریختم . اما شماهابااین کمپیناتون گندزدیدبه اینده من بدبخت!
      بخداااااااا کنکورواسه من تنهاراه نجاتم بود اونقدرحالم خرابه که نمیدونم چیکارکنم .
      من پدرم اعتیاد داره هیچی توزندگیم نداشتم هیچ وقت خوشبخت نبودم کلی قرص اعصاب خوردم ولی خوشحال بودم که کنکورتنهاراه نجاتمه که اونم شدهیچچچچچ!
      واقعا داغونم .
      بخدا هیچ وقت نمیگذرم وحلال نمیکنم.
      زیاد خودتو ناراحت نکن تا بوده همین بوده
      هرچی سنگه ماله پای لنگه
      با ناراحت کردن خودت و اعصاب خوردی فقط به سمت چیزایی میری که نباید
      اگه با این شرایطی که گفتی میخوای پزشکی و امثالهم بخونی بدون که داری اشتباه فکر میکنی
      فکر کردی هزینه های دانشگاه کمه؟!
      وقتی الان نمیتونی منابع نظام قدیمو بخری چطور میخوای کتابای دانشگاهو بخری؟
      چطور میخوای هزینه هاشو بدی؟!
      درسته میگن دانشگاه دولتی ولی هزینه هاش کم نیست
      بشین بخون واسه فرهنگیانی چیزی بلکه یه حقوق بخور نمیر بگیری بعدش میتونی پزشک هم بشی
      منطقی تصمیم بگیر نه احساسی
      بشین یه راه دیگه واسه زندگیت پیدا کن
      تو این جهنم فقط پولدارا موفق میشن به فکر موفقیت های بزرگ و آنچنانی نباش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم به یکی بفروشین با پولش برین منبع بخرین هستنن کسایی که دست دو بخوان بخرن , البته عمومی هایی مثل زبان فرق چندانی نداره یا مثلا ریاضی هم فرق چندانی نداره
      D e A d I n S i D e

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چیزی که هست اینه که شما نظام جدید خوندی چیزی رو از دست ندادی تو این مدت نظام جدید درسش کمتر شده نسبت به نظام قدیم یعنی اگه نظام قدیم هم میخواستی بخونی باید اون قسمتایی که نظام جدید خوندی رو بلد بودی

راستی کتابا رو از سایت آنلاین بخرید مثل سایت گاج قیمت آنلاین کتاب ها نصف هست فکر کنم گاج قبلن یه سامانه برای فروش کتاب دست دو هم داشت
      D e A d I n S i D e
      ویرایش توسط smer : 29 خرداد 1398 در ساعت 12:32

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      خب عزیز ببین فک میکنی فقط شما توان مالی ندارین؟
      خیلی از بچه ها هم توان مالی نداشتن که برا نود و نه برن کتابای نظام جدید بخرن
      حالا شما بشین تمام و کمال اختصاصیای نظام جدید و بخون
      اگه حق انتخاب شد که شکر خدا
      اگرم نشد شما از لحاظ علمی که ضرر نکردین چرا که اختصاصای همونه و اینکه تو همین فروم هم خیلی از بچه های نظام قدیم انشالله امسال قبول میشن
      هر سال خیلی از بچه ها رایگان کتاباشونو میدن به کسایی که نیاز دارن شما کافیه فقط ازشون بخواید تا براتون پست کنه و کتابای خودتونو بفروشید
      همین .
      دلبر که جان فرسود از او ...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان دیگه وقت گرفتن کاسه چه کنم چه کنم نیست سریع بجنبین
      اطلاعیه فروش کتاباتون رو بزنید تو دیوار و شیپور و حتی همین انجمن
      بعدشم برید کتاب دست دوم نظام قدیم بخرید به صورت پکیج میدن اکثرا حدودا ۴۰۰_۵۰۰
      مناسب ترین و به صرفه ترین پکیج رو بخرید
      منظورم از مناسب ترین اینه که ۹۰درصدش منابعی باشه که شما دوست دارید و مطمئن باشید مثلا ریاضی حالا یا مهر و ماهه یا خ سبز یا میکرو گاج که مثلا سه تاش فرق چندانی ندارن و هرکدوم واسه خودش خوبه
      برا زیستم همینطور خیلیا درصد بالارو با نشرالگو بدست اوردن بعضیا ایکیو بعضیا نشر
      کتابا تفاوت چندانی باهم ندارن فقط طرز بیانشون متفاوته پس پکیج بگیرید خیلی مناسب تره!

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      زیاد خودتو ناراحت نکن تا بوده همین بوده
      هرچی سنگه ماله پای لنگه
      با ناراحت کردن خودت و اعصاب خوردی فقط به سمت چیزایی میری که نباید
      اگه با این شرایطی که گفتی میخوای پزشکی و امثالهم بخونی بدون که داری اشتباه فکر میکنی
      فکر کردی هزینه های دانشگاه کمه؟!
      وقتی الان نمیتونی منابع نظام قدیمو بخری چطور میخوای کتابای دانشگاهو بخری؟
      چطور میخوای هزینه هاشو بدی؟!
      درسته میگن دانشگاه دولتی ولی هزینه هاش کم نیست
      بشین بخون واسه فرهنگیانی چیزی بلکه یه حقوق بخور نمیر بگیری بعدش میتونی پزشک هم بشی
      منطقی تصمیم بگیر نه احساسی
      بشین یه راه دیگه واسه زندگیت پیدا کن
      تو این جهنم فقط پولدارا موفق میشن به فکر موفقیت های بزرگ و آنچنانی نباش
      بخداااااا تموم مویرگهای سرم گرفته دارم ام اس میگیرم دیگههههه
      من داروسازی میخوام . واگه قبول بشم میتونم وام بگیرم واسه هزینه های دانشگاه وکتاب درسته خیلی سختم میشه ولی میشه اونوگذروند . کاش فقط انتخابیش میکردن مگه چی ازشون کم میشد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مای‌گاج | خرید، فروش و هدیه کتاب‌های دست دوم سامانه خرید و فروش کتاب دست دوم

https://www.gajmarket.com تو گاج مارکت هم که کتابای نظام جدید و همچنین قدیم رو با تخفیف پنجاه درصدی میتونید بخرید یعنی نصف قیمت

تبلیغات نیست یه موقع ناراحت نشن دوستان
      موفق باشید
      D e A d I n S i D e

12. Top | #12
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MikMik نمایش پست ها
      خب عزیز ببین فک میکنی فقط شما توان مالی ندارین؟
      خیلی از بچه ها هم توان مالی نداشتن که برا نود و نه برن کتابای نظام جدید بخرن
      حالا شما بشین تمام و کمال اختصاصیای نظام جدید و بخون
      اگه حق انتخاب شد که شکر خدا
      اگرم نشد شما از لحاظ علمی که ضرر نکردین چرا که اختصاصای همونه و اینکه تو همین فروم هم خیلی از بچه های نظام قدیم انشالله امسال قبول میشن
      هر سال خیلی از بچه ها رایگان کتاباشونو میدن به کسایی که نیاز دارن شما کافیه فقط ازشون بخواید تا براتون پست کنه و کتابای خودتونو بفروشید
      همین .
      میدونم خیلیاتوان مالی ندارن من نمیگم چرا کنکور99دوکنکوره شدمیگم چراانتخابیش نکردن. چرا ایناهرروزیه قانون میذارن اخه؟

اره ریاضی وفیزیکوعالی خوندم . اما زحمتام واسه عمومی وتاحدودی شیمی به هدررفت

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من اون دوستمون هم که گفته فرهنگیان بخون اشتباه نکرده و راه حل خوبی رو به شما داده
      مثلا میرین فرهنگیان از همون اولش ۳۰۰_۴۰۰تومن بهتون میدن که خرجتونو تا حدودی پوشش میدین کارتونم تضمینه دیگه!
      ولی برید دندون و چمیدونم پزشکی و اینا
      باید ۶_۷سال از جیب بخورید بعدشم دوسال طرح بگذرونید با حقوق یه تومن!
      بعدشم وارد بازار کاری بشید که یه عالمه رقیب هست و نه میتونید مطلب بزنید نه میتونید حتی از رقیباتون جلو بزنید
      پرستاری هم که حقوقش به اندازه فرهنگیانه شایدم کمتر...
      تازشم در طول تحصیل هیچ کمک هزینه ای به شما نمیشه!
      پزشکی و پیرا پزشکی اونقدراهم راحت نیست هم واسه کنکور سختی میکشید هم واسه بعد از قبولیتون و تحصیل بلند مدتتون!
      با یه دانشجوی پزشکی صحبت میکردم میگفت ۲۶ سالمه مثلا دانشجوی پزشکی ام ولی خرجمو هنوز بابام میده

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      اشکالی نداره عمومی ها هم چندان ضرر نمیکنید مطمئن باش عزیزم
      فقط اگه بخوای کتاباتو بفروشی از چاپشون مطمئن باش چون دهم یازدهم دوازدهم سری اول کتاباشون با سری دوم فرق کرده
      مثلا تاریخ انقضای زیست دهم چاپ 95 الو فقط کنکور 98 هستش و الان یکی بفروشه هم کسی نمیخره
      شما ادامه بدید تا جوابای کنکور 98 بیاد بعدش از بچه ها بخواید براتون کتاب بفرستن
      ممکنه مهر حق انتخاب بدن ریسک نکنید که کتاباتونو بفروشید البته نظر منه
      دلبر که جان فرسود از او ...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ناراحت نباش

به احتمال زیاد حق انتخابو میدن . ندادن هم من خیلی از رفیقام کنکور دادن و میدن کتاباشونو همینطوری بهم میدن . یکم دندون رو جیگر بزاری برات رایگان میفرستم
      بهت قول میدم
      فعلا همون اختصاصیا رو کار کن ریاضی و فیزیک . بهد کنکور برات میفرستم
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن