خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 80 از 80
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      ممنون ازلطفت برادرعزیز . خیلی متشکرم ازمهربانی شما....
      ناراحت نباشید . فوق آخرش اگه هیچ راهی نداشتم وکتاب گیرنیوردم وحق انتخاب ندادن یع جفت گوشواره تنهاسرمایمه که گذاشته بودم بفروشم که برم چن تاازمون شرکت کنم بااون میرم منبع میخرم ودیگه آزمون شرکت نمیکنم وقیدشومیزنم
      شما نگران نباشین . ازمون هم نرین خودم نهایت سعیم رو میکنم هر کدوم از ازمون ها رو که بگین عصر همان روز جمعه پیدا کنم بفرستم بهتون / خودتون از خودتون ازمون بگیرین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #77
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط man4005 نمایش پست ها
      کی گفت طرح ماهی 1 تومن :
      طرح پزشکی بین 5 6 تومن تا 10 تومنه بسته ب منطقه خدمت
      خب جالبه از پزشکا بپرسی حقوقت ۶ تومنه تو طرح بهت فحش میده که حقوقم کفاف رفت و امدم رو نمیده
      ولی از پشت کنکوریا بپرسی همه ادعا دارن حقوق پزشکا ۴۰_۵۰میلیونه!
      از یه رزیدنت پزشکی بپرس چقد میگیره؟ دقیقا یک تا یک و نیم!!!
      کاری با پارتی داراش ندارم

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چقدر خوندید نظلم قدیم و جدید از لحاظ خود سر فصل ها مثل همند بنظرم شما تا اعلام مجدد سازمان سنجش مباحث مشترک رو بخونید چون فکر کنم امسال انتخابی باشه اگر انتخابی نباشه شما خیالتون راحته که مباحث مشترک خوندم بعد هرچی که تا الان خوندین بررسی کنید ببیند چقدرش مشترکه و چیا مشترک نبوده و یادداشت کنید که یادتون نره
      موفق باشین

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      خب جالبه از پزشکا بپرسی حقوقت ۶ تومنه تو طرح بهت فحش میده که حقوقم کفاف رفت و امدم رو نمیده
      ولی از پشت کنکوریا بپرسی همه ادعا دارن حقوق پزشکا ۴۰_۵۰میلیونه!
      از یه رزیدنت پزشکی بپرس چقد میگیره؟ دقیقا یک تا یک و نیم!!!
      کاری با پارتی داراش ندارم
      ببین ، طرح همون حدود ماهی 5 6 تومن تا 10 تومنه . دوران رزیدنتی هم 1 تا 1.5 ( ک بسیااااااااااااااااار کمه . چون رزیدنت ماهی 15 تا کشیک داره ینی هر یه شب در میان کشیکه ) بعد اونم ب رشته ربط داره . متخصصای چشم و رادیولوژی داریم حدود 150 ماهی ، متخصص داخلی حدود 50 60 تومن . ب میزان کار و اینام بستگی داره البته . ولی ببین مثلا کسی ک رادیو لوژیسته هم حقوق بالایی داره هم کشیک نداره و هم کلا دوران رزیدنتی اذیت نمیشه . کلا ببین ی رشته رو نمیشه سیاه یا سفید دید بالاخره . سختی داره اسونی و خوبیم داره . حالا دیگه ب شخصیت خود فرد برمیگرده و اینم بگم ک من پشت کنکوری نیستم

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      داروسازی میخونید شما؟؟؟
      یکی از دوستانم داره دارو میخونه به خاطر اوضاع کار داغونی که هیچ شباهتی به اون چیزی که بقیه گفتن نداشته امسال میخواد بازم کنکور بده واسه دندون!

نه دوستم دارخونه داره
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن