خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 80
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من امسال اخرین باره کنکور میدم نظام قدیم تجربی
      همه کتابامو بهت میدم سالمن و قابل استفاده

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها

ولی به نظرم برای یه دختر واقعا معلمی رشته خوبیه حتی شاید از پزشکی هم بهتر باشه براش . ولی برای یه پسرمعلمی یه شغل متوسط هستش

.
      برای یه دختر رشته ای که بهش علاقه داره مناسب ترین و بهترینه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط تسلیم نشین جان مادرتون . هر مشکلی یه راهی داره و ادم قوی اون کسیه که راه حلو پیدا کنه و به هدفش برسه
      ودر ضمن هیچ ادم موفقی نبوده که سختی نکشیده باشه . به مشکل برنخورده باشه . فقط تونسته خونسریشو حفظ کنه و راه حل و پیدا کنه
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...
      ویرایش توسط am3213 : 29 خرداد 1398 در ساعت 13:22

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      باشه من اشتباه کردم
      ولی اینو بدون یکی که پدرش پاکبانه به نظر من ثروتمنده
      حداقل باباش یه حقوقی داره
      یکی مثل من که از 17 سالگی باید قرض و قوله و وام های پدرش ککه چند صد میلیونه بده به نظرت میتونه 7 سال بدون پشتوانه درس بخونه
      خرج خونواده و دادن وام و .... بماند
      من خودم از منفی 300 میلیون زندگیمو شروع کردم
      پولی که شما به عمرت هم ندیدی از نزدیک
      در ضمن این خانوم پدرشون معتاده و قطعا وضعیت و پشتوانه مالی خوبی نداره و اینی که من گفتم فقط یه پیشنهاد بود مجبورش که نکردم
      شما تا توی یه وضعیتی قرار نگیری نمیفهمی
      تا حالا با لباس کهنه و پاره رفتی سر کلاس بشینی و بقیه یه جوری نگاهت کنن و مسخره بشی
      قطعا نه
      پس الکی نگو چرت و پرته
      میتونی محترمانه با نظرم مخالفت کنی
      کسایی مثل شما قطعا نمیتونه درک کنه چون فک نکنم حتی این وضعیتو دیده باشه
      ببین داداش من یکم لحنم اینجوری هست کلا.ناراحت نشو.من میشناسمت تو یکی از بچه های گل انجمنی.منم برات احترام قائلم.خود منم از لای پر قو نیومدم عزیز.مشکلاتم بیشتر از تو نباشه کمتر نیست.من حقوق بابام ۱.۶۰۰هست.حالا حساب کن تو این اوضاع اقتصادی وحشتناک با این حقوق زندگی چطور میگذره.بذار دیگه حرفی دربارش نزنم.ولی من پدر معتاد و نداری و مشکلات رو مانع رفتن به سمت علاقه نمیدونم.اگه این دوستمون هدفش مثلا تاریخ و ادبیات و...بود اره منم میگفتم فایده نداره.ولی هدفش داروسازیه.داروسازی حداقل پول داروخونه زدن نداشته باشی حداقل میتونی تو یه داروخونه کار کنی کمش ۵تومن دربیاری

5. Top | #35
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

بچه های حق انتخاب و تاثیر مثبت کنکور 99 کمپین زیر رو فراموش نکنین به هیچ وجه
      کمپین رو تو مجازی و گروه ها و کانال ها و خلاصه اینور و اونور لینکش رو منتشر کنین تا دست به دست بچرخه تا زودتر 10k امضا برسه
      لینک کمپین » https://my.farsnews.com/c/6465

سجادبخدا ده تا امضازدیم ا ماکوگوش شنوا.......
      خداایشالالعنتشون کنه.

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه کتاب تست نظام قدیم خواستی من دارم .. بهت میدم
      شیمی .زیست.فیزیک.ریاضی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سلام .اولا بگم تمام اینایی که دارم تایپ میکنم روباگریه دارم تایپ میکنم .
      روی صحبت من با اون اشخاصیه که زدن ماروبدبخت کردن... شماهایی که دی ماه کمپین راه انداختین که الاوبلا باید99دوکنکوره بشه وبا زور وغیرقانونی اینکارروکردین واقعا فکرچارتابدبخت مثل منونکردین که درکناراین خواسته تون ازسازمان سنجش بخواین که حق انتخاب قائل بشن من بدبخت از98محروم بودایهاالناس محروم بودم ایامیفهمین!!!!!!! به خاطر اسونی سمت نظام جدیدنرفتم من طبق حرف خودخدایی ازخدابی خبر ! برنامه طولانی مدت ریختم . اما شماهابااین کمپیناتون گندزدیدبه اینده من بدبخت!
      بخداااااااا کنکورواسه من تنهاراه نجاتم بود اونقدرحالم خرابه که نمیدونم چیکارکنم .
      من پدرم اعتیاد داره هیچی توزندگیم نداشتم هیچ وقت خوشبخت نبودم کلی قرص اعصاب خوردم ولی خوشحال بودم که کنکورتنهاراه نجاتمه که اونم شدهیچچچچچ!
      واقعا داغونم .
      بخدا هیچ وقت نمیگذرم وحلال نمیکنم.
      هیچ کس با گریه به جایی نرسیده.به هر حال اتفاقی هست که افتاده پس منطقی باش و فکر کن چیکار میشه کرد.
      از دو حالت خارج نیست :
      1-یا برای نظام قدیما حق انتخاب میدن(احتمالش زیاده) و شما دیگه مشکلی نداری.
      2-یا حق انتخاب نمیدن.که در این صورت هم نباید نا امید شی،حداقل یکسال تا کنکور 99 وقت هست.
      فعلا روی مشترکات دو نظام وقت بزار تا تکلیف حق انتخاب مشخص بشه.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین عزیز شما که اصلا دیپلمت نظام قدیمه و داشتی دروس نظام جدید رو میخوندی شاید یه کاری میکردن که اول اصلا باید دیپلم نظام جدید میگرفتی. اونجوری که بدتر بود. البته شاید
      حالا این به کنار بنظرم اگه دوست داری نظام جدید بدی، گمونم یا بعد کنکور98 یا موقع ثبت نام کنکور99 احتمالا حق انتخاب بدن چون خیلیا دوست دارم نظام جدید امتحان بدن و سنجش هم هر لحظه یه قانونی تصویب میکنه. بنظرم شما حداقل تا موقع اعلام نتایج 98 صبرکن ببین به کجا میرسه. البته یه احتماله چون با دو نوع سوال برگزار میکنن احتمالش کمه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امسال به احتمال ٩٩ درصد ميرم دانشگاه و پشت كنكور نميمونم
      كتاباي نظام قديمو كامل دارم اگه خواستي رايگان برات ميفرستم چون ديگه به دردم نميخوره
      برا هر درس دو سه تا منبع هم دارم
      خواستي ايدي چيزي بده بعد كنكور پيدات كنم
      اون يك درصد هم ميگم شايد سر جلسه اتفاقي برام بيوفته يا به هر دليلي رتبم افتضاح بشه ديگه مجبورم بمونم پشت كنكور
      ویرایش توسط Sadaf122 : 29 خرداد 1398 در ساعت 14:42

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      چرا بدبخت ؟
      به نظرم هنوز جونی و این احساست برام قابل درک هست !

هنوز حق انتخاب میدن یا نه قطعی نشده ! ومیشه این امید رو داشت که حق انتخاب بدن !
      خیلی ها مثل تو هستند که به همین وضعیت دچار شدند ! و با دو کنکوره شدن سال 99 و ندادن حق انتخاب وضعیتشون شاید بد بشه ولی بدخت نمی شن !
      خود من ! من هم روی همین مصوبه لعنتی کلی کتاب گرفتم و هزینه کردم و بارو بندیل رو بستیم ولی یهو سازمان رنجش مثل همیشه زهرش رو ریخت !

پس هنوز روی قبری که مرده ای داخلش نیست گریه نکن !

اگر هم دیدی که حق انتخاب نمی دن و... غم کتاب و... نداشته باش.... بچه های خوبی این جا هستند و کمکت می کنند ! و نهایتاً کتاب هات رو با یه دست دوم فروشی ها عوض کن !

توکلت به خدا باشه... !

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      حرفتون رو قبول دارم الان دارن ماهی 600تومن میگیره یه داشنجومعلم!! هم داره درسشو میخونه و هم داره حقوق میگیره . در اصل حقوقشون 1200هستش که 45 درصدشو خود دانشگاه برای برمیداره که البته میتونی کل حقوق 1200تو بگیری و بعد 4 سال دانشجوییت برای دانشگاه واریز کنی
      ولی
      بهر حال برای چیزای خوب باید تاوان داد ! چیزا ی خوب الکی به دست نمیاد
      درسته یه پزشک 7 سال باید بخونه دوسال طرح باید بره و درعوض بعدش حقوقش چند برابر یه معلم میشه . از حقوقم بگزری . شما شان و منزلت یه پزشکو با یه معلم مقایسه میکنی؟!

شما یه پزشک که باشی میتونی برای کل افراد خونوادت مفید باشی. ولی معلم چی؟ نهایتا یه بچه بیاد یه سوال از کتاب درسیش بپرسه
      درمورد پرستاری هم باید بگم حقوقش 3تومن هست برای اولین سال خدمت . درصورتی که حقوق معلم یک میلیون 800هست . تفاوت زیادی داره

و مورد اخر برمیگرده به دانشگاتون . دانشگاه فرهنگیان مختلط نیست . محیط دانشگاه مث دبیرستان میمونه که اصلا با دانشگاه ای دیگه قابل مقایسه نیست .

ولی به نظرم برای یه دختر واقعا معلمی رشته خوبیه حتی شاید از پزشکی هم بهتر باشه براش . ولی برای یه پسرمعلمی یه شغل متوسط هستش

متاسفانه کشور ما جوری شده که فقط دنبال کارای اسونیم . از اول استخدامی و حقوق و بدون هیچ دردسری و...
      کاش یاد می گرفتید و درک می کردید که همه مشاغل مورد نیاز هر جامعه ای هستن و اگه یکی از این پایه رو حذف بکنیم چطور پایه های دیگه لنگ میمونن. من فکر میکردم واقعا مردم دیگه به چنین درکی رسیدن اما انگار نگاه جهان سومی فقط منحصر به نمایندگان و سیاستگذاران نیست بلکه نگاه مردم جهان سومی تره
      به نسبت حاکمان را با خلایق
      مثل باشد خلایق هرچه لایق!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با همان کتابها که 97 چذیرفته شدید برای 99 بخوانید
      از الان این پنبه را از گوشتان بیرون کنید که 99 انتخابی باشد .بهیچوجه انتخابی نخواهد بود
      لذا مثل مسئله تعویق سرتان نیاید
      لازم به ذکر است که کنکور 99 مخصوص متولدین 1381 هست .منحصرا به درخواست این عزیزان رسیدگی خ.اهد شد

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدخت شدم چیه اخه بشین نظام قدیم بخون خب..یعنی چی برو کتابات عوض کن تو اراده کن ردیف میشه اون عزیزمی میگه پزشکی خوندن پول میخواد یکم بکشه بیرون بهتره...رستگار رحمانی ک از روستا رفت تهران پزشکی خوند پول دار بود؟بیخیال جنابان
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا منو نفرین میکنی خب من که دارم یه گوشه توت فرنگیمو میخورم
      جدای از شوخی خیلی دلم گرفت حرفاتو خوندم: (
      ولی خودتو بیشتر از این نباز عزیزم
      شاید منطقی نباشه ولی من جای شما بودم تا مرداد صبر نمیکردم چون ۵۰ ۵۰ هست قضیه
      همین الان کتابامو میفروختم و چند تا منبع دست دوم میگرفتم
      حداقل زمان بیشتر از این دست نده
      اعصاب خوردیت عادیه یکم که آروم تر شدی بشین کامل برنامه بریز♡
      امیدوارم سال بعد مصاحبتو همینجا بخونم
      ♡Be your Own HERO

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب هنوز چیزی مشخص نیست شاید انتخابی شد
      بعدشم اگه شرایط بده واسه همه بده.فقط شما نیستی که توان مالی خرید کتابارو نداری اصن شاید یکی نخواد از خانوادش .تنها راهش اینه که همون منابعشو بفروشه با پولش منبع جدید بخره.
      اگه نشد این همه کتاب تو کتابخونه هست اگه مسئولش منصف باشه تا چند هفته هم اجازه میده ببری.
      اول به راه حلاش فکر کن اگه نبود بعد نا امیدشو!

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن