خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 80
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سلام .اولا بگم تمام اینایی که دارم تایپ میکنم روباگریه دارم تایپ میکنم .
      روی صحبت من با اون اشخاصیه که زدن ماروبدبخت کردن... شماهایی که دی ماه کمپین راه انداختین که الاوبلا باید99دوکنکوره بشه وبا زور وغیرقانونی اینکارروکردین واقعا فکرچارتابدبخت مثل منونکردین که درکناراین خواسته تون ازسازمان سنجش بخواین که حق انتخاب قائل بشن من بدبخت از98محروم بودایهاالناس محروم بودم ایامیفهمین!!!!!!! به خاطر اسونی سمت نظام جدیدنرفتم من طبق حرف خودخدایی ازخدابی خبر ! برنامه طولانی مدت ریختم . اما شماهابااین کمپیناتون گندزدیدبه اینده من بدبخت!
      بخداااااااا کنکورواسه من تنهاراه نجاتم بود اونقدرحالم خرابه که نمیدونم چیکارکنم .
      من پدرم اعتیاد داره هیچی توزندگیم نداشتم هیچ وقت خوشبخت نبودم کلی قرص اعصاب خوردم ولی خوشحال بودم که کنکورتنهاراه نجاتمه که اونم شدهیچچچچچ!
      واقعا داغونم .
      بخدا هیچ وقت نمیگذرم وحلال نمیکنم.
      درود
      سارا خانم اصلا نگران نباشید ، کتاب های نظام جدیدی رو که دارید رو بخونین
      این جماعت بدوی پاپتی مادون انسان با ذلت آخرش باید برای کنکور سراسری 99 حق انتخاب بدن
      اینو کیه که دارم میگم

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بخداااااا تموم مویرگهای سرم گرفته دارم ام اس میگیرم دیگههههه
      من داروسازی میخوام . واگه قبول بشم میتونم وام بگیرم واسه هزینه های دانشگاه وکتاب درسته خیلی سختم میشه ولی میشه اونوگذروند . کاش فقط انتخابیش میکردن مگه چی ازشون کم میشد
      وام؟!
      اصلا میدونی چقدر وام میدن؟!
      وام تحصیل کمتر از یه میلیونه
      خیلی شاهکار کنی بتونی دو ترم رو باهاش بگذرونی
      زندگی واسه پولداراهاس هرچه زودتر قبول کنی راحتتری
      مگه مجبوری داروساز بخوای
      نشنیدی میگن به اندازه گلیمت پا دراز کن
      اندازه گلیم ماهم کوچیکه
      یه هدف کوچیکتر و مناسبتر رو میطلبه
      فک کردی میتونی با افسردگیش کنار بیای؟!
      همکلاسیات همه چی دارن و اما تو هیچی نداری
      فک کردی در مقابل تمسخر هاشون دووم میاری
      این راهیو که میخوای بری رفتم تهشم هیچی نیست جز افسردگی و بدتر شدن وضعیت
      نباید به انتظار کمک از طرف دیگران و انتخابی شدن 99(که بعیده)و امثالهم بشینی
      کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من
      فقط خودتی که میتونی واسه خودت کاری کنی نه خدایی میتونه و نه بچه ها و نه کمپین
      این فکرایی هم که میکنی فقط باعث میشه که نابود بشی و زمانی هم که به هدفت رسیدی نتونی ازش لذت ببری چون باید خرج دوا دکتر به خاطر عوارض کارا و فکر ها و غم هایی که قبلا خوردی بکنی
      آخرین حرفم اینه که درست فکر کن
      امیدوارم به خواسته ت برسی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      وام؟!
      مگه مجبوری داروساز بخوای
      اندازه گلیم ماهم کوچیکه
      این فکرایی هم که میکنی فقط باعث میشه که نابود بشی و زمانی هم که به هدفت رسیدی نتونی ازش لذت ببری چون باید خرج دوا دکتر به خاطر عوارض کارا و فکر ها و غم هایی که قبلا خوردی بکنی
      تا حدی شاید درست باشه ولی دیگه حالا انقدرا هم بد نیست
      D e A d I n S i D e

4. Top | #19
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      به نظر من اون دوستمون هم که گفته فرهنگیان بخون اشتباه نکرده و راه حل خوبی رو به شما داده
      مثلا میرین فرهنگیان از همون اولش ۳۰۰_۴۰۰تومن بهتون میدن که خرجتونو تا حدودی پوشش میدین کارتونم تضمینه دیگه!
      ولی برید دندون و چمیدونم پزشکی و اینا
      باید ۶_۷سال از جیب بخورید بعدشم دوسال طرح بگذرونید با حقوق یه تومن!
      بعدشم وارد بازار کاری بشید که یه عالمه رقیب هست و نه میتونید مطلب بزنید نه میتونید حتی از رقیباتون جلو بزنید
      پرستاری هم که حقوقش به اندازه فرهنگیانه شایدم کمتر...
      تازشم در طول تحصیل هیچ کمک هزینه ای به شما نمیشه!
      پزشکی و پیرا پزشکی اونقدراهم راحت نیست هم واسه کنکور سختی میکشید هم واسه بعد از قبولیتون و تحصیل بلند مدتتون!
      با یه دانشجوی پزشکی صحبت میکردم میگفت ۲۶ سالمه مثلا دانشجوی پزشکی ام ولی خرجمو هنوز بابام میده
      عزیز دل من اگه قبول بشم دارواززیرسنگم شده خرجموجورمیکنم .بعدشم اگه معدلت بالا14باشه از سال چهارم موقتامیری توداروخانه همزمان بادرست کارمیکنی ! بعدشم واقعا پرستارازمعلم خیلی بیشترمیگیره .
      واینکه من به معلمی علاقه ندارم و20سالمه بعدازچارسال بلندشم برم فرهنگیان که چی بشه اخه!!!
      ودراخربگم من توتحقیقات فرهنگیان حتما ردمیشم چون پدرم معتاده وهمسایه هاروعاصی کرده واینکه خودمم چادری نیستم.

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وام دانشگاه رونگفتم منظورم وام دیگه بود .
      اتفاقا داییم وضعیت مالیش ازمنم بدتربودرفت فیزیوتراپی و الان خیلی موفقه

6. Top | #21
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      وام؟!
      مگه مجبوری داروساز بخوای
      اندازه گلیم ماهم کوچیکه
      وام دانشگاه رونگفتم منظورم وام دیگه بود اما داییم هم وضعیت مالیش ازمنم بدتربود رفت فیزیوتراپی خوندوالان خیلی موفقه

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      درود
      سارا خانم اصلا نگران نباشید ، کتاب های نظام جدیدی رو که دارید رو بخونین
      این جماعت بدوی پاپتی مادون انسان با ذلت آخرش باید برای کنکور سراسری 99 حق انتخاب بدن
      اینو کیه که دارم میگم
      بخداسجاد دیشب به خودکشی فکرمیکردم ! اونقدرحالم خراب بود .
      ته دلم میگه شایدواقعا سبطی راست بگه ومردادحق انتخاب بدن اما ازاین طرف واقعا دیگه اعتمادی به سبطی وبقیه هم ندارم
      دیشب وقتی به منابعم نگاه میکردم میخواستم جیغ بزنم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      به نظر من اون دوستمون هم که گفته فرهنگیان بخون اشتباه نکرده و راه حل خوبی رو به شما داده
      مثلا میرین فرهنگیان از همون اولش ۳۰۰_۴۰۰تومن بهتون میدن که خرجتونو تا حدودی پوشش میدین کارتونم تضمینه دیگه!
      ولی برید دندون و چمیدونم پزشکی و اینا
      باید ۶_۷سال از جیب بخورید بعدشم دوسال طرح بگذرونید با حقوق یه تومن!
      بعدشم وارد بازار کاری بشید که یه عالمه رقیب هست و نه میتونید مطلب بزنید نه میتونید حتی از رقیباتون جلو بزنید
      پرستاری هم که حقوقش به اندازه فرهنگیانه شایدم کمتر...
      تازشم در طول تحصیل هیچ کمک هزینه ای به شما نمیشه!
      پزشکی و پیرا پزشکی اونقدراهم راحت نیست هم واسه کنکور سختی میکشید هم واسه بعد از قبولیتون و تحصیل بلند مدتتون!
      با یه دانشجوی پزشکی صحبت میکردم میگفت ۲۶ سالمه مثلا دانشجوی پزشکی ام ولی خرجمو هنوز بابام میده
      حرفتون رو قبول دارم الان دارن ماهی 600تومن میگیره یه داشنجومعلم!! هم داره درسشو میخونه و هم داره حقوق میگیره . در اصل حقوقشون 1200هستش که 45 درصدشو خود دانشگاه برای برمیداره که البته میتونی کل حقوق 1200تو بگیری و بعد 4 سال دانشجوییت برای دانشگاه واریز کنی
      ولی
      بهر حال برای چیزای خوب باید تاوان داد ! چیزا ی خوب الکی به دست نمیاد
      درسته یه پزشک 7 سال باید بخونه دوسال طرح باید بره و درعوض بعدش حقوقش چند برابر یه معلم میشه . از حقوقم بگزری . شما شان و منزلت یه پزشکو با یه معلم مقایسه میکنی؟!

شما یه پزشک که باشی میتونی برای کل افراد خونوادت مفید باشی. ولی معلم چی؟ نهایتا یه بچه بیاد یه سوال از کتاب درسیش بپرسه
      درمورد پرستاری هم باید بگم حقوقش 3تومن هست برای اولین سال خدمت . درصورتی که حقوق معلم یک میلیون 800هست . تفاوت زیادی داره

و مورد اخر برمیگرده به دانشگاتون . دانشگاه فرهنگیان مختلط نیست . محیط دانشگاه مث دبیرستان میمونه که اصلا با دانشگاه ای دیگه قابل مقایسه نیست .

ولی به نظرم برای یه دختر واقعا معلمی رشته خوبیه حتی شاید از پزشکی هم بهتر باشه براش . ولی برای یه پسرمعلمی یه شغل متوسط هستش

متاسفانه کشور ما جوری شده که فقط دنبال کارای اسونیم . از اول استخدامی و حقوق و بدون هیچ دردسری و...
      کاشکی آخر این سوز بهاری باشد ...

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      ناراحت نباش

به احتمال زیاد حق انتخابو میدن . ندادن هم من خیلی از رفیقام کنکور دادن و میدن کتاباشونو همینطوری بهم میدن . یکم دندون رو جیگر بزاری برات رایگان میفرستم
      بهت قول میدم
      فعلا همون اختصاصیا رو کار کن ریاضی و فیزیک . بهد کنکور برات میفرستم
      ممنون برادرعزیزم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چی میگی تو؟چرا حرف چرت میزنی؟داروسازی خوندن چه ربطی به اوضاع مالی داره؟الان تمام دانشجوهای داروسازی کشور میلیاردن؟اون دوست منم که باباش پاکبانه تو حاشیه شهر تو یه وضع داغون زندگی میکنن و الان دانشجوی داروسازیه هم حتما پولداره مارو سرکار گذاشته؟خب جناب مهندس الان بفرمایید بنده که وضع مالیمون خوب نیست چه رشته ای برم؟زیست جانوری خوبه؟در حد گلیم ما هست؟خداوکیلی دیگه نظر چرت و پرت نده.خب؟خودتتم نفهمیدی چی گفتی.یادم رفت نقل بگیرم.روی سخنم با اون مهندس باهوش شاهین بود

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بخداسجاد دیشب به خودکشی فکرمیکردم ! اونقدرحالم خراب بود .
      ته دلم میگه شایدواقعا سبطی راست بگه ومردادحق انتخاب بدن اما ازاین طرف واقعا دیگه اعتمادی به سبطی وبقیه هم ندارم
      دیشب وقتی به منابعم نگاه میکردم میخواستم جیغ بزنم
      اینجا که زندگی میکنیم به غایت مادون جنگله و اصل تنازع بقا حاکمه!
      شرایط خاصی حاکمه، باید خیلی قوی باشی و کم نیاری
      نباید بزاری حق و حقوقت لگدمال بشه
      باید با سختی ها به شدت مقابله به مثل کنی
      اگر که میخوای زنده بمونی و موفق بشی و به اهدافت برسی
      راه دیگه ای نیست

پ.ن : موضوع حق انتخاب موضوع ساده و پیش پا افتاده ای هستش در نهایت مشکل حل میشه، نگران نباش

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آبجی شما پای هدفت بمون.هدفت خیلی هم عالیه.به حرف این آدمای گنجیشک روزی هم توجهی نکن.اینا خودشون رتبشون بخوره شک نکن داروسازی رو به فرهنگیان ترجیح میدن.البته رفقایی که دانشجوی فرهنگیانن توهین تلقی نکنن ها.من با توجه به هدف این دوستمون میگم وگرنه من خودم فرهنگیان یکی از آرزوهامه.این موانعی هم که الان هست خیلی کوچیک تر از هدفته آبجی.هنوز یک سال کامل وقته.تا الانم که نظام جدید خوندی ضرر نکردی.کتابای نظام جدیدم راحت فروش میره.دست دوم نظام قدیمم که پیدا میشه راحت.اصلا نگران نباش.چیز مهمی نیست.موفق باشی

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezamh نمایش پست ها
      چی میگی تو؟چرا حرف چرت میزنی؟داروسازی خوندن چه ربطی به اوضاع مالی داره؟الان تمام دانشجوهای داروسازی کشور میلیاردن؟اون دوست منم که باباش پاکبانه تو حاشیه شهر تو یه وضع داغون زندگی میکنن و الان دانشجوی داروسازیه هم حتما پولداره مارو سرکار گذاشته؟خب جناب مهندس الان بفرمایید بنده که وضع مالیمون خوب نیست چه رشته ای برم؟زیست جانوری خوبه؟در حد گلیم ما هست؟خداوکیلی دیگه نظر چرت و پرت نده.خب؟خودتتم نفهمیدی چی گفتی.یادم رفت نقل بگیرم.روی سخنم با اون مهندس باهوش شاهین بود
      باشه من اشتباه کردم
      ولی اینو بدون یکی که پدرش پاکبانه به نظر من ثروتمنده
      حداقل باباش یه حقوقی داره
      یکی مثل من که از 17 سالگی باید قرض و قوله و وام های پدرش ککه چند صد میلیونه بده به نظرت میتونه 7 سال بدون پشتوانه درس بخونه
      خرج خونواده و دادن وام و .... بماند
      من خودم از منفی 300 میلیون زندگیمو شروع کردم
      پولی که شما به عمرت هم ندیدی از نزدیک
      در ضمن این خانوم پدرشون معتاده و قطعا وضعیت و پشتوانه مالی خوبی نداره و اینی که من گفتم فقط یه پیشنهاد بود مجبورش که نکردم
      شما تا توی یه وضعیتی قرار نگیری نمیفهمی
      تا حالا با لباس کهنه و پاره رفتی سر کلاس بشینی و بقیه یه جوری نگاهت کنن و مسخره بشی
      قطعا نه
      پس الکی نگو چرت و پرته
      میتونی محترمانه با نظرم مخالفت کنی
      کسایی مثل شما قطعا نمیتونه درک کنه چون فک نکنم حتی این وضعیتو دیده باشه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ینی تو از آبان نشستی خوندی تاااااااا تیر ماه سال بعد که بخوای کنکور بدی؟
      دمت گرم من حتی به این پروسه فکر هم میکنم خسته میشم

در مورد شرایط مالی،
      اگه تهرانی برو تبادل کتاب، کتاباتو با نظام قدیما تعویض کن، تازه شاید یه پولی هم برای خودت بمونه : ))
      در مورد دانشگاه هم نگران نباش، خیلی از کتابا رو میتونی pdf تهیه کنی، تازه مجبور میشی رفرنس زبان اصلی هم بخونی خیلیم برا خودت خوبه
      از یه سالی به بعد هم حین تحصیل میتونی بری سرکار برای داروسازی
      اگه شرایط مالی خوبی نداری ازش بعنوان انگیزه استفاده کن تا بتونی به خودت و خونوادت هم کمک کنی.
      ( انگیزه ی منم همینه )

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بچه های حق انتخاب و تاثیر مثبت کنکور 99 کمپین زیر رو فراموش نکنین به هیچ وجه
      کمپین رو تو مجازی و گروه ها و کانال ها و خلاصه اینور و اونور لینکش رو منتشر کنین تا دست به دست بچرخه تا زودتر 10k امضا برسه
      لینک کمپین » https://my.farsnews.com/c/6465

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن