خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Exclamation مقایسه ازمون های تابستان قلمچی vs گزینه دو

دوستان بعد از مدت ها پرس و جو و نوشتن تو کاغذ معایب و مزیت ازمون های قلمچی و گزینه دو و برسی انها به این نتیجه رسیدم شخصا که این ازمون به گزینه دو ثبتنام کنید .

دلایل:
      خب ابتدا مزیت های هر دوره از ازمون ها:
      قلم چی :
      - اولین ازمون رسمی 4 مرداد در طی زمانی که تو تیرماه دارین میتونین عمومی های ضعیفتون رو تقویت و یک مقدار از تخصصی های پایه رو بخونین که زمان ازمون فشار نیوفته براتون
      - تعداد ازمون ها از گزینه دو زیاده و به طبع برنامه منسجم نیست البته تا شهریور
      - کتاب های راهنمایی که بگفته از خود برنامه راهبردی زرد استفاده بشه
      - روند تدریجی و فصل به فصل دروس که باعث یه ناهماهنگی هایی میشه ( مثلا دیگه کل مثلثات یک جا ازمون نیس) تو مرداد مثلثات دهم رو میدیم و اوایل شهریور مثلثات یازدهم که این عیب محسوب میشه
      - برنامه قلمچی تا تاریخ 1 شهریور خیلی ریلکس و خوب پیش میره اما از 1 شهریور به بعد شاهد یک برنامه منسجم هستیم: مثلا محدوده خود 1 شهریور : تابع2 / مثلثات2/ تابع نمایی لگاریتم2
      - قلمچی اصلا تو این فاز نیست که مثلا من زیست 2 رو از مبحث تولید مثل دادم دیگه نیام زیست 1 رو از چند فصل به صورت ناگهانی بگیرم 15 شهریور قلمچی از فصل تقسیم یاخته وتولید مثل قراره بگیره همچنین محدوده زیست دهمش رو نگا کنین تبادلات گازي + گردش مواد در بدن+تنظيم اسمزي و دفع مواد زائد+ از ياخته تا گياه
      - و مورد بعدی و اصلی که انتظار نداشتم این بود که قلمچی اومده این ازمون از صفحه 1 تا 60 محدوده داده و تو ازمون بعد از 61 تا مثلا یه صفحه ای یعنی اصلا یه دور به عقب نداره برخلاف گزینه دو که خوشم اومد.

گزینه دو:

- برنامه ای تقریبا تا اواسط مرداد منسجم و یک دوره ریلکس و یکی به اخرین امتحان بازم منسجم.
      - ایجاد هماهنگی بین مباحث مثلا مثلثات یا تابع هر دو سال رو یکجا میگیره که خیلی خوبه
      - وجود انعطاف پذیری قشنگ مثلا تو ازمون 21 تیر که زیست 2از دو مبحث مهم مغز و حواس هست زیست دهم فقط فصل 2 هستش
      - برنامه شیمی پرشی فوق العاده تو ازمون ها پرش انجام داده مثلا ازمون رسمی اول نصف فصل 1 شیمی یازدهم که متوجه بشین 400 تست تو مبتکران ازش هست
      - برگشت به مباحث بعدی و به علاوه مخلوط مباحث بعدی ( ازمون 18 شهریور محدوده زیست از فصل 3 تا 7 هست در حالی که محدوده ازمون قبلش 1 تا 5 بوده و همچنین محدوده قبل از اون 1و2 بوده و اینچنین مروری هستش .
      - ارائه برنامه مطالعاتی روزانه
      - اما مشکلی که داره اینه که من زمان لازم دارم عربی دهم رو بخونم چون عربیم ضعیفه تا برسم به عربی یازدهم ولی برنامه گزینه این اجازه رو نمیده

ضمنا محدوده های ازمون ها:

قلمچی:
      فایل پیوست 88094فایل پیوست 88098
      untitled.png22.png

گزینه دو :
      فایل پیوست 88096
      img_20190619_031816_674.jpg

خواهشا شما هم راهنمایی کنین من رو که کدوم برم ( دهم اصلا کنکوری نخوندم اما یازدهم چرا )
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 29 خرداد 1398 در ساعت 13:32

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه شما نظام جدیدا قلم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      Up
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره همون گزینه دو خوبه. من هم به احتمال زیاد گزینه دو شرکت میکنم. انشاالله یک تاپیک هم بعدا بزارید برای بررسی و تحلیل ازمون ها و سوالات چالشی که بتونیم رفع اشکال کنیم. به امید موفقیت همه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      اره همون گزینه دو خوبه. من هم به احتمال زیاد گزینه دو شرکت میکنم. انشاالله یک تاپیک هم بعدا بزارید برای بررسی و تحلیل ازمون ها و سوالات چالشی که بتونیم رفع اشکال کنیم. به امید موفقیت همه
      نظام جدید؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من می خواستم تابستون برم گزینه دو، ولی زنگ زدم گفتن برای تابستون فارغ التحصیلا آزمون ندارن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اقا من ثبت نام کردم گزینه دو شما هم بسی تامل کنید . ثبت نام کنید حتما یدونه ازمون تابستون ...

حالا دلیل برتری گزینه دو تو مقایسه نهایی من این بود که ، من میخوام برا کنکور بخونم پس چه بهتر که مطالب یکجا برا من تحمیل شه یعنی مثلا امار جدا جدا نباشه و دلیل دیگه ام این بوود که مدرسه ما شهریور شروع میشه و خب تموم کردن امتحان تو شهریور و نموندن به 5 مهر یکم راحت تر میکنه کارم رو
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم نظام جدید و قدیم هر دو قلمچی

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اقا من ثبت نام کردم گزینه دو شما هم بسی تامل کنید . ثبت نام کنید حتما یدونه ازمون تابستون ...

حالا دلیل برتری گزینه دو تو مقایسه نهایی من این بود که ، من میخوام برا کنکور بخونم پس چه بهتر که مطالب یکجا برا من تحمیل شه یعنی مثلا امار جدا جدا نباشه و دلیل دیگه ام این بوود که مدرسه ما شهریور شروع میشه و خب تموم کردن امتحان تو شهریور و نموندن به 5 مهر یکم راحت تر میکنه کارم رو
      آخرشم کار خودتو کردی

ولی محمد ، اجازه بده در کمال احترام باهات مخالفت کنم مرسی .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      آخرشم کار خودتو کردی

ولی محمد ، اجازه بده در کمال احترام باهات مخالفت کنم مرسی .

مقام شما برای ما ثابت شدس . حالا چرا مخالفت ؟

والله راستش هزار بار برسی کردم و به نتیجه رسیدم . حالا شایدم شما راس میگین اما طول سال تحصیلی قلمچی هستم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مقام شما برای ما ثابت شدس . حالا چرا مخالفت ؟

والله راستش هزار بار برسی کردم و به نتیجه رسیدم . حالا شایدم شما راس میگین اما طول سال تحصیلی قلمچی هستم
      نه داداش شوخی کردم .. راستش حقیقت اینه که تفاوت زیادی ندارن باهم یه سری خوبیا این داره یه سری خوبیا اون یکی ... هرکس با شرایط خودش بهتره بسنجه و آزمون مناسب شرایطشو انتخاب کنه .. اینطور جزئیات واقعا فاکتورای تعیین کننده ای برای موفقیت نیستن ...
      مهم اینه که به هرحال یکیشو انتخاب کنیم و زود دست به کار بشیم خیلی خیلی موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد کلی
      اگر خیلی ضعیف هستید قلمچی رو نرید بهتره
      stars can't shine without darkness

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نه داداش شوخی کردم .. راستش حقیقت اینه که تفاوت زیادی ندارن باهم یه سری خوبیا این داره یه سری خوبیا اون یکی ... هرکس با شرایط خودش بهتره بسنجه و آزمون مناسب شرایطشو انتخاب کنه .. اینطور جزئیات واقعا فاکتورای تعیین کننده ای برای موفقیت نیستن ...
      مهم اینه که به هرحال یکیشو انتخاب کنیم و زود دست به کار بشیم خیلی خیلی موفق باشی

ببین دالیا این باعث نمیشه ها که رقابت نداشته باشیم من از امروز شروع کردم شب 11 انشاالله خدا توفیق بده تو تاپیک کنکوری هایی 99 خودت ساعت مطالعه میزاریم . تراز هم که حتما بعد ازمون میزاریم جا بزنی نمیشه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین دالیا این باعث نمیشه ها که رقابت نداشته باشیم من از امروز شروع کردم شب 11 انشاالله خدا توفیق بده تو تاپیک کنکوری هایی 99 خودت ساعت مطالعه میزاریم . تراز هم که حتما بعد ازمون میزاریم جا بزنی نمیشه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
      نه من جا نمیزنم خیالت تــــــخــــــــت
      من والا یه یک هفته ای هست که شروع کردم.. از 25 خرداد تقریبا..
      ولی خب متاسفانه دیروز مطلع شدم که اواسط مرداد یه سفر در پیش خواهیم داشت بنابراین دیروز و امروز مجبور شدم که برنامم رو یک سری تغییرات توش اعمال کنم ..بنابراین متاسفانه افتخار همراهی با شما امروز نصیبم نشد متاسفانه .. ول خب از فردا دوباره شروع میکنم
      راستش حس خوبی نسبت به انتشار ساعت مطالعه ندارم به حس پابلیک بودن بهم میده که خیلی دوسش ندارم..
      ولی خب حالا تا فردا شاید نظرم عوض شد...
      در مورد تراز هم نمیدونم در جریان هستی ولی خب کلا اعداد و رقما فرق میکنه تو قلمچی و گزینه دو .. مثلا تراز 7500 تو قلمچی یعنی خیلی خوب ولی تو گزینه یعنی افتضاح خیلی اطلاع ندارم که سبک ترازای گزینه دو چطوره واسه همین دونستن تراز همدیگه خیلی به کارمون نمیاد متاسفانه... ولی شنیدم که تو گزینه دو تراز خوب بالای 9 هزاره خلاصه ببینم چه میکنی...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نه من جا نمیزنم خیالت تــــــخــــــــت
      من والا یه یک هفته ای هست که شروع کردم.. از 25 خرداد تقریبا..
      ولی خب متاسفانه دیروز مطلع شدم که اواسط مرداد یه سفر در پیش خواهیم داشت بنابراین دیروز و امروز مجبور شدم که برنامم رو یک سری تغییرات توش اعمال کنم ..بنابراین متاسفانه افتخار همراهی با شما امروز نصیبم نشد متاسفانه .. ول خب از فردا دوباره شروع میکنم
      راستش حس خوبی نسبت به انتشار ساعت مطالعه ندارم به حس پابلیک بودن بهم میده که خیلی دوسش ندارم..
      ولی خب حالا تا فردا شاید نظرم عوض شد...
      در مورد تراز هم نمیدونم در جریان هستی ولی خب کلا اعداد و رقما فرق میکنه تو قلمچی و گزینه دو .. مثلا تراز 7500 تو قلمچی یعنی خیلی خوب ولی تو گزینه یعنی افتضاح خیلی اطلاع ندارم که سبک ترازای گزینه دو چطوره واسه همین دونستن تراز همدیگه خیلی به کارمون نمیاد متاسفانه... ولی شنیدم که تو گزینه دو تراز خوب بالای 9 هزاره خلاصه ببینم چه میکنی...

نه بابا در اون حد هم نیس . من خودم رو پاره میکردم با رتبه 4 استان اذربایجان شرقی 1 شهر مون و 400 از 18 هزار تا کشوری میشدم 7800 دیگه .

بله درسته قلمچی کارنامه هاش بهتره ولی گزینه هم چنان راحت نیس الحق والنصاف.

مسافرت هم من قراره شهریور برم اونم لازمه یه 10 ،15 روزی هم من نیستم.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن