خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Lightbulb چاره برای رفع خستگی در آزمون

سلام
      من وقتی دارم آزمونهای سراسری رو از خودم آزمون میگیرم
      تو حل تست دروس عمومی مشکلی ندارم و با انرژی پیش میرم ولی تو دروس اختصاصی اینقد بی انرژی و خستم ک نمیتونم تمرکز کنم و سوالات رو حل کنم

دوستان شما چکار میکنید که تو ازمون برای دروس اختصاصی و عمومی انرژی کافی دارید و سریع خسته نمیشید؟؟؟
      ((اینم بگم من آزمون ازمایشی ثبت نام نکردم و زیاد تو این شرایط آزمون نبودم))

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فکر کن کنکور واقعیه و آینده ت به این بستگی داره البته به طوری که استرس خراب کردن آزمون نگیری
      مثل شرایط کنکور شبیه سازیش کن
      لباس بیرون بپوش
      چیزایی که قراره سر جلسه بخوری بخور(شکلات یا کیک یا ....)
      سر ساعت ۷:۳۰ تو حوزه باش
      پنجره اتاقو بازکن حتما که هوای تازه باشه ولی اگه گرمت شد کولرو روشن نکن چون احتمال داره اونجا کولرش خراب باشه
      اگه کفش تمیز هم داری تو خونه بپوش
      ساعت حتما دستت کن
      پاسخنامه هم استفاده کن
      کلا شرایط ذهنیو جسمیت شبیه آزمون باشه تا بتونی ادامه بدی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Bano نمایش پست ها
      سلام
      من وقتی دارم آزمونهای سراسری رو از خودم آزمون میگیرم
      تو حل تست دروس عمومی مشکلی ندارم و با انرژی پیش میرم ولی تو دروس اختصاصی اینقد بی انرژی و خستم ک نمیتونم تمرکز کنم و سوالات رو حل کنم

دوستان شما چکار میکنید که تو ازمون برای دروس اختصاصی و عمومی انرژی کافی دارید و سریع خسته نمیشید؟؟؟
      ((اینم بگم من آزمون ازمایشی ثبت نام نکردم و زیاد تو این شرایط آزمون نبودم))
      توصیه من اینه که باید از مصرف آبنبات، شکلات و دسر‌های شیرین در صبحانه و سر جلسه کنکور جدا خودداری کنی. زیرا در اثر مصرف قند‌های ساده مانند آبنبات قند خون یکدفعه افزایش و با ترشح انسولین به یکباره قند افت پیدا می‌کنه. پس صبحانه رو کامل بخور ، حتما یک بطری آب کنار دستت باشه و میتونی از دو یا سه عدد خرما استفاده کنی. خواب کافی داشته باش. در وعده صبحانه از غذا هایی که فکر میکنی میتونه باعث رفلاکس معده تو بشه پرهیز کن. و قبل از آزمون دیدگاه خودت رو مبنی بر اینکه برای اختصاصی ها کم انرژی میشی رو تغییر بده. موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قرص کافیین یا انرژس کمپلکس هم میتونه کمکت کنه
      خداوند آن خویش خویش است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن