خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: 20روزپایانی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

20روزپایانی

سلام دوستان بنظرتون هنوزمهلت برای زیرهزار شدن رشته انسانی هست؟ برای کسی که صفرنیست؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دیگ داری میگی صفر نیس
      بستگی به سطح داره اما کلا توی انسانی پیشرفت راحتتره

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دیگه وقتی دوستان میگن این ۲۰روز ۳۰هزار تجربیشما که انسانی ۱۰هزار اینجوریا

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme18 نمایش پست ها
      سلام دوستان بنظرتون هنوزمهلت برای زیرهزار شدن رشته انسانی هست؟ برای کسی که صفرنیست؟
      اگه حداقل تخصصیا رو بتونی 30 به بالا بزنی میشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رشته ام ریاضی بوده و بعد از چند سال دوری از درس تصمیم گرفتم امسال کنکور انسانی شرکت کنم و رشته مورد نظرم مردم شناسی(جامعه شناسی) دانشگاه تهران است. چنین رشته ای رتبه ای حدود 1500 منطقه 1 رو میخواد. تنها مزیتی که دارم اینه که زبان رو میتونم 100 بزنم. ولی من شناختی از دروس انسانی ندارم وبخصوص عربی من ضعیفه. تا الان هم بطور جدی درس نخوندم. میتونیم با هم از فردا شروع به خوندن کنیم. خوبی انسانی اینه که دروسش قابل فهم و حفظیه. بیا 20 روز ارتباطمون رو با همه جا قطع کنیم و بی وقفه بخونیم و بعد از 20 روز برگردیم و درصدها رو اینجا گزارش بدیم تا بقیه هم از این تاپیک استفاده کنند. موفق باشید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Accident نمایش پست ها
      من رشته ام ریاضی بوده و بعد از چند سال دوری از درس تصمیم گرفتم امسال کنکور انسانی شرکت کنم و رشته مورد نظرم مردم شناسی(جامعه شناسی) دانشگاه تهران است. چنین رشته ای رتبه ای حدود 1500 منطقه 1 رو میخواد. تنها مزیتی که دارم اینه که زبان رو میتونم 100 بزنم. ولی من شناختی از دروس انسانی ندارم وبخصوص عربی من ضعیفه. تا الان هم بطور جدی درس نخوندم. میتونیم با هم از فردا شروع به خوندن کنیم. خوبی انسانی اینه که دروسش قابل فهم و حفظیه. بیا 20 روز ارتباطمون رو با همه جا قطع کنیم و بی وقفه بخونیم و بعد از 20 روز برگردیم و درصدها رو اینجا گزارش بدیم تا بقیه هم از این تاپیک استفاده کنند. موفق باشید.
      من هم رشتم ریاضی بوده وامسال انسانی شرکت کردم . بعضی درسا رو کلا حذف کردم برا زبان میتونی راهنمایی کنی درحد 30و40درصدبتونم بزنم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم رشتم ریاضی بوده وامسال انسانی شرکت کردم . بعضی درسا رو کلا حذف کردم برا زبان میتونی راهنمایی کنی درحد 30و40درصدبتونم بزنم؟
      من زبان رو از روی کتاب های درسی نخوندم و مطمئن نیستم چطوری می تونم به کسی که زبانش ضعیفه راهنمایی خوبی بکنم. من کتاب "زبان انگلیسی جامع کنکور" مبتکران نوشته شهاب اناری رو پیشنهاد میکنم. تست های گرامر و لغت رو با تمرین میشه زد. بخصوص بعضی تست های گرامر که هرسال تکرار میشه. واقعا نیازی به حذف هیچ بخشی از زبان نیست. حیفه وقتی سوال اسونی داده بشه شما جواب ندید چون اون مبحث رو حذف کردید. من توصیه می کنم روزی 1 ساعت کتاب شهاب اناری رو بخونید و حداقل نصف تست های کتاب رو بزنید.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمی دونم هدف شما چه رشته ای و چه شهری هست. شاید با حذف درس هم بتونید براحتی شهر خودتون قبول بشید ولی بطور کلی حذف درس انتخاب درستی نیست و آسیب زیادی به رتبه شما میزنه. هیچ درسی توی انسانی اینقدر سخت نیست که نتونید با کمی وقت گذاشتن حداقل 10 درصد بزنید.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فلسفه ومنطق روحذف کردم.شما الان چه مقدارازدرسارو خوندین

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فلسفه ومنطق روحذف کردم.شما الان چه مقدارازدرسارو خوندین
      تقریبا هیچی از درس های انسانی. عمومی ها هم خیلی کم خوندم. ریاضیم نسبتا خوبه و بیشتر براش توی مدت باقی مونده وقت میگذارم چون ضریبش برای زیرگروه رشته های مورد نظر من چهاره. ریاضی رو میتونم خوب بزنم و زبان رو. برای بقیه درس ها هم بخصوص اقتصاد روان شناسی و علوم اجتماعی تا زمان باقی مونده درصدام رو بالا میبرم.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به پاییت داره. کدوم ازمون میری و ترازت؟>

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      یه سوال...........

ایا از الان شروع کنم میشه ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      الان یه عده میان میگن چرا که نشه
      یه هفته دوم یه هفته سوم یه هفته هم پیش بخون یا بیا بهت برنامه 20 روزه بدم با سطح a با 12 ساعت خوندن (اصلا منظورم یکی از تاپیک های این انجمن نیستا) پزشکی قبول بشی
      این تاپیک در مورد رشته انسانی است نه تجربی. اگر تخصصی در زمینه دروس انسانی و رتبه های مورد نیاز قبولی دارید بفرمایید استفاده کنیم.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Freedom Fighter نمایش پست ها
      بستگی به پاییت داره. کدوم ازمون میری و ترازت؟>
      قلمچی وتراز5000

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن