خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 59
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت كنكور ماندن براي سومين سال

سلام به همگي و خسته نباشيد

امسال هم متاسفانه اونجور كه برنامه ريزي كرده بودم پيش نرفت و باز هم كم كاري و كوتاهي باعث شد فرصت طلايي امسال رو از دست بدم حالا چندتا راه پيش روم هست يكي اينكه انتخاب رشته كنم و برم رشته اي كه نه دوستش دارم نه ميدونم ايندش چيه حالت دوم اينكه برم خدمت و حالت سوم اينكه واسه سومين سال متوالي پشت كنكور بمونم تا حداقل سال ديگ رو بتونم يه جوري قبول بشم

شماها دوستي ، اشنايي يا خودتون پشت كنكور براي سومين سال موندين ؟ كسي رو ميشناسن كه توي سال سوم قبول شده باشه؟ چجوري خانوادتون با اين مسئله كنار اومدن ؟ چجوري جلوي حرف و حديث هاي فاميل رو گرفتيد ؟ (ما از اون خانواده هاييم كه فاميلامون معذرت ميخوام خيلي فوضولن و بعضي وقتا يه حرفايي ميشنوي ازشون كه واقعا ادمو ناراحت ميكنه )

چيكار كنم به نظرتون راهنمايي كنيد خيلي مغزم درگيره اين روزا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein7 نمایش پست ها

امسال هم متاسفانه اونجور كه برنامه ريزي كرده بودم پيش نرفت و باز هم كم كاري و كوتاهي باعث شد فرصت طلايي امسال رو از دست بدم حالا چندتا راه پيش روم هست يكي اينكه انتخاب رشته كنم و برم رشته اي كه نه دوستش دارم نه ميدونم ايندش چيه حالت دوم اينكه برم خدمت و حالت سوم اينكه واسه سومين سال متوالي پشت كنكور بمونم تا حداقل سال ديگ رو بتونم يه جوري قبول بشم

شماها دوستي ، اشنايي يا خودتون پشت كنكور براي سومين سال موندين ؟ كسي رو ميشناسن كه توي سال سوم قبول شده باشه؟ چجوري خانوادتون با اين مسئله كنار اومدن ؟ چجوري جلوي حرف و حديث هاي فاميل رو گرفتيد ؟ (ما از اون خانواده هاييم كه فاميلامون معذرت ميخوام خيلي فوضولن و بعضي وقتا يه حرفايي ميشنوي ازشون كه واقعا ادمو ناراحت ميكنه )

از قدیم گفتن عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود!
      داداش شما ده سالم وقت بدی نمیخونی فقط تو رو نمیگم کلا اینطوری هستیم بی خیال سو برو یه رشته ای بخون
      برا حرف مردم که زندگی نمیکنی اقا حوصله کنکور خوندن نداری مگه زوره مگه همه ادمای موفق کنکور قبول شدن برو پی کسب و کار و.... یه کار جدید بی خیال کنکور
      متاسفانه هستن 6الی7ساله بازم قبول نشدن کسی قبول میشه بار اول حداقلش یه رادیو بیاره مایه داشته باشه برا سال بعد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا این فرصت باقیمونده رو نمیخونید؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      از قدیم گفتن عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود!
      داداش شما ده سالم وقت بدی نمیخونی فقط تو رو نمیگم کلا اینطوری هستیم بی خیال سو برو یه رشته ای بخون
      برا حرف مردم که زندگی نمیکنی اقا حوصله کنکور خوندن نداری مگه زوره مگه همه ادمای موفق کنکور قبول شدن برو پی کسب و کار و.... یه کار جدید بی خیال کنکور
      متاسفانه هستن 6الی7ساله بازم قبول نشدن کسی قبول میشه بار اول حداقلش یه رادیو بیاره مایه داشته باشه برا سال بعد
      والا داداش منم دنبال پزشكي و اينا نيستم من خودم به معلمي علاقه دارم امسالم يه سري مشكلات برام پيش اومد و هم كم كاري كردم اگه سال ديگ هم بخوام بمونم در حد ٥-٦ ساعت رو ميتونم بخونم حالا چيكار كنم بمونم حداقل واسه معلمي يا نه؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خودت بستگی داره اگه میدونی زوری نمیخوای یه رشته ای بری افسرده میشی اعتماد به نفست میاد پایین .چیکار میکردی این دوسال؟شاید درگیری فکری چیزی داشتی نخوندن و کم کاری به معنای استعداد نداشتن نیست .من اگه خودم بودم میموندم چون هدفم مشخصه و هر کاری میکنم بهش برسم بشین با خودت روراست ببین حاضری سال بعد تمام تلاشتو بکنی ؟حرف مردم هم ارزش نداری اینده خودتو تباه کنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا داداش منم دنبال پزشكي و اينا نيستم من خودم به معلمي علاقه دارم امسالم يه سري مشكلات برام پيش اومد و هم كم كاري كردم اگه سال ديگ هم بخوام بمونم در حد ٥-٦ ساعت رو ميتونم بخونم حالا چيكار كنم بمونم حداقل واسه معلمي يا نه؟
      ببین دادا اگه دنبال معلمی هستی خب دیگه سراغ تجربی نرو برو حداقا انسانی امتحان بده یا ریاضی
      چون تجربی سخته قبول شدن
      میل خودته یه دانشگاه ثبت نام کن واحد هم بگیر کنکورتم بخون پناه بر خدا ولی خب به قول ایمان سرور پور عیار ادما تو سختیا مشخص میشه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین عزیز من
      من دیدم کسی سال سوم قبول شه
      ولی سال دوم خونده بود
      سال سوم خوندن خیلی سخته خیلی خیلی خیلی اراده میخواد
      همین مدتو بکوب بخون درسارو بقچه ای جمع کن ببین چی میشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بخدا انسانی وریاضی هم بازار کار داره اگه اهلش باشین حتی زبان
      یه دبیری یا معلمی بیارید خوبه باز یه شغلی دارید در کنارش برا خودتون یه فروشگاهی چیزی بزنید یا اژانس کارکنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      ببین عزیز من
      من دیدم کسی سال سوم قبول شه
      ولی سال دوم خونده بود
      سال سوم خوندن خیلی سخته خیلی خیلی خیلی اراده میخواد
      همین مدتو بکوب بخون درسارو بقچه ای جمع کن ببین چی میشه
      حرفت قشنگ بود قسمت اخرش الان باید یه خودی نشون بده ببینم عیارش چقدر اهل موندن هست یا نه نظرت چیه یه برنامه بهش بدیم ببینیم میتونه یا نه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یه جوری قبول بشم که نشد حرف
      اگه مطمئنی که میتونی بخونی بمون اما اگه یه رصدم اطمینان نداری برو سربازی
      بعد سربازی تجربه هات بیشتر میشن و ایده های جدیدی به ذهنت میاد
      شایدم تو این دوسال شرایط تغییر کرد
      در ضمن سربازیو باید بری شاید بعد سربازی تونستی کنکور شرکت کنی و یه رشته خوب بیاری(نمونه هاش کم نیستن)
      نهایت نهایتش اینه که تو هم به بیکارای جامعه اضافه میشی
      رفتن به رشته های بی نام و نشانم یه خوبی داره که بهت وقت میده اطرافتو بهتر بشناسی و بتونی یه کاری واسه خودت جور کنی
      بعدشم میری سربازی و بعد سربازی هم کارتو استارت میزنی
      انتخاب با خودته
      حرف مردم زیاد مهم نیست همه فامیلهای فوضول داریم فقط شما نیستی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی کنکور میدی اول سال کلی کتاب رنگارنگ اخر سال میبینی موقع جمع بندی کلی تست مسخره بی ارزش زدی و میفهمی سبک کنکور و نحوه مطالعه براش چیه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      در ضمن سربازیو باید بری شاید بعد سربازی تونستی کنکور شرکت کنی و یه رشته خوب بیاری(نمونه هاش کم نیستن)
      رفتن به رشته های بی نام و نشانم یه خوبی داره که بهت وقت میده اطرافتو بهتر بشناسی و بتونی یه کاری واسه خودت جور کنی
      انتخاب با خودته
      سربازی بره دیگه کلا اوت میشه میرع
      بهتره بره دنال یه رشته مثل کامپیوتر یا معماری چیزی درکنارش کار ازاد کنه تا یاد بگیره ارزش نداره سربازی

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین دادا اگه دنبال معلمی هستی خب دیگه سراغ تجربی نرو برو حداقا انسانی امتحان بده یا ریاضی
      چون تجربی سخته قبول شدن
      میل خودته یه دانشگاه ثبت نام کن واحد هم بگیر کنکورتم بخون پناه بر خدا ولی خب به قول ایمان سرور پور عیار ادما تو سختیا مشخص میشه
      شما مطمئنی ریاضی و انسانی قبولی تربیت معلمش نسبت به تجربی راحتتره؟
      من رشته م ریاضیه و سال 96 با رتبه 4000 منطقه 2 فرهنگیان قبول نشدم
      امسال دارم واسه رتبه 3 رقمی میخونم که فرهنگیان بیارم
      تو رشته های ریاضی و انسانی به دلیل نبود بازار کار رشته هاش همه به سمت فرهنگیان هجوم آوردن
      رشته تجربی قبولی فرهنگیانش ساده تره دوستم با 30 هزار منطقه 2 قبول شد فرهنگیان تو رشته تجربی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      انتخاب با خودته
      بهتره بره دنال یه رشته مثل کامپیوتر یا معماری چیزی درکنارش کار ازاد کنه تا یاد بگیره ارزش نداره سربازی
      خواهر خودم انسانی با رتبه 2000قبول شد

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا اینطور نیست
      سربازی خیلیم خوبه
      میدونی چرا الان نمیخونه؟!چون فکر میکنه که یه چیزایی بلده و واسه همین کم کاری میکنه
      بره سربازی همه چی یادش میره و دپباره از صفر و با قدرت بیشتر شروع میکنه به خوندن
      خوندن کامپیوتر و معماری اصلا ساده نیست و تایمش رو میگیره برای کار کردن

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن