خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

گاج یا قلم چی یا گزینه دو یا سنجش؟

سلام خدمت تمامی دوستان گل.امیدوارم که حالتون خیلی خوب باشه و با تمام انرژی جلو برین.

اون دوستانی که نظام قدیمی اند و میخوان تو کنکور 99 شرکت کنن،اگه مایل بودن به دوتا سوال زیر جواب بدن:

1)آیا تابستون آزمون آزمایشی میری؟اگه میری علت رفتنت و اگه نمیری علت نرفتنت چیه؟

2)اگه تابستون آزمون آزمایشی میری،کدوم موسسه رو انتخاب میکنی؟چرا اون موسسه رو نسبت به بقیه ی موسسات ترجیح میدی؟

همچنین اون دوستانی هم که دیگه کنکوری نیستن اما تجربه ی در رابطه با مطالب بالا دارن لطفا بگن.

تذکر:لطفا به دور از تعصب نظرتون رو بگین تا بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خودم هم به سوالات جواب بدم:
      1)انشا... که میرم چون اگه رو سرم زور نباشه درس نمیخونم

2)به احتمال100% میرم گاج چون هم کیفیت سوالات و هم برنامه ی آزمون های گاج خیلی خیلی بهتر از موسسات دیگر است
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه اهل درس باشی با هرکدوم پیش بری نتیجه میگیری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بری آزمون های سنجش رو شرکت کنی بهتره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPROR نمایش پست ها
      سلام خدمت تمامی دوستان گل.امیدوارم که حالتون خیلی خوب باشه و با تمام انرژی جلو برین.

اون دوستانی که نظام قدیمی اند و میخوان تو کنکور 99 شرکت کنن،اگه مایل بودن به دوتا سوال زیر جواب بدن:

1)آیا تابستون آزمون آزمایشی میری؟اگه میری علت رفتنت و اگه نمیری علت نرفتنت چیه؟

2)اگه تابستون آزمون آزمایشی میری،کدوم موسسه رو انتخاب میکنی؟چرا اون موسسه رو نسبت به بقیه ی موسسات ترجیح میدی؟

همچنین اون دوستانی هم که دیگه کنکوری نیستن اما تجربه ی در رابطه با مطالب بالا دارن لطفا بگن.

تذکر:لطفا به دور از تعصب نظرتون رو بگین تا بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.
      سلام
      ابتدا بگم که سنجش به هیچ وجه ازمون های طول سالشو نرو
      من امسال هم قلمچی رفتم هم سنجش
      ازمون های جامع سنجش که معمولا کیفیتی بالاتر دارن امسال اشغالی بیش نبودن
      چه تجربی چه ریاضی
      حالا از سختی وحشتناک شیمی تو دو ازمونش هم که بگذریم ( نظام قدیمو نمیدونم اما نظام جدید اینقد سخت بود که معلمای شیمی توی یه گروهی که دارن و طراح هم توش بود طراحو به رگبار فحش بستن )
      سوالات اشتباه کم نداشت
      استاد ریاضیم گفت سال دیگه سنجشو تحریم میکنه رفتن به سنجشو برا دانش اموزاش ممنوع میکنه
      تازه هزینه بالا میگیره هیچ امکانات خاصی هم نمیده
      گاج کیفیت سوالاش خوبه
      اما مشکلش جامعه اماری کم هست که اونوقت نمیتونی وضعیت خودتو با بقیه مقایسه کنی
      اما من اگه باز برگردم عقب باز میرم قلمچی
      در برابر پولی که میدی وتقعا خدمات میگیری البته خب سوالاش بعضا سخت و سطح بالا هستن
      اما جالبه که برخی سوالات کنکور بعضی از سالها به صورت خیلی تابلویی از قلمچی الهام گرفته شدن ( مثالش یکی از سوالات احتمال بود که طراح چند سال قبل کنکور یه سوال احتمال شرطی قلمچی رو دو قسمت کرد قسمت اول رو تو داخل اورد و قسمت دوم تو خارج )

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xaliw نمایش پست ها
      به نظر من بری آزمون های سنجش رو شرکت کنی بهتره
      خوبه گفتن دلیلشم بگید
      رفع اسپم :
      1- نمیرم چون اولا کلا دوست ندارم با برنامه های آزمون آزمایشی پیش برم چون اونقدر که من میخوام توش مرورا نزدیک به هم نیست کلا برنامه هاشون استاندارد نیست دلیل مهمتر اینکه تو تابستون میخوام نقطه ضعفامو برطرف کنم و خب درسای آزمون و برنامه ش با ضعفای من فرق داره
      احتمالا اواخر پاییز یا اوایل زمستون برم گاج گاج هم فکرمیکنم استاندارد تره کلا بین قلم چی و گاج میخواستم یکیو انتخاب کنم که گاجو انتخاب کردم و جامعه آماری بنظرم مهم نیست چون آزمون واسه پیدا کردن نقطه ضعفا و قوتا و رفع مشکلاته
      موفق باشین
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گزینه ۲ سوال های استاندارد و نزدیک به کنکور داره. من هردو رو شرکت کردم نتیجه ای که گرفتم این بود. تا عید قلمچی برین که سطحتون بالا بره با کار کردن سوال های سطح بالاتر از کنکور و بعد عید تا کنکور گزینه ۲ برین که در سطح کنکور کار کنین و اشنا بشین با سطح کنکور و تیپ تست هاش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن