خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

چندتا سوال درباره ی آزمون های گاج

با سلام خدمت دوستان.امیدوارم که حالتون خوب باشه.چندتا سوال درباره ی آزمون های گاج داشتم ممنون میشم جواب بدین:

1)آیا گاج برای تابستون98 برنامه ی راهبردیشو بیرون داده؟(تجربی و نظام قدیمم)اگه بیرون داده میشه لینک دانلودشو بدین؟اگه هم بیرون نداده حدودا کی بیرون میده؟

2)از کجا میتونم آزمون های تابستان 97 گاج رو برای تجربی نظام قدیم دانلود کنم؟میشه لینک بدین؟

3)نظرتون درباره ی کیفیت سوالات گاج چیه؟
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام جواب سوال اول و دومو نميدونم ولي درمورد کيفيت سوالا نظر من اينه که واقعا گاج سوالاش تا حالا از بين سه تا موسسه ي ک رفتم استاندارد تره و بازم ميگم که اين نظرمنه منظورم از استاندار ميزان مشابهت سبک شون با کنکوره تنها مشکل گاج جامعه اماري پايينشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی گوگل سرچ کنید (آزمون گاج) سایت این ازمون رو میاره و برید داخلش جواباتون رو پیدا میکنید.
      همه مراحلش هم تو اینترنت نیست هرچی که هست تو سایت همین فروم گذاشتن. خود سایت گاج مارکت میفروشه دفتزچه هاشو
      قیمت ازمونهای تابستون و توی سال گاج حدود 1میلیون 800 میشه و پشتیبانیشون خوبه.جامعه اماریش کمه فقط

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      آیا کسی اطلاع داره که اولین آزمون تابستان 98 گاج چندم برگزار میشه؟راستش وقتی الان با نمایندگی گاج تو شهرمون تماس گرفتم بهم گفتن که 21 تیر اولین آزمون تابستونه هست!آیا این درسته بنظرتون؟
      عین عصام

هزاربار زمین میخورم

اما نمیذارم اونی که بهم تکیه کرده یه بار هم زمین بخوره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن