خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این طوری میشه از کارنامه کنکور تتخمین رتبه کرد؟

سلام
      سوال اول
      کارنامه هاای گزینه دو درستن؟
      من تعداد سوال هر ددرسی تو اون کارنامه زده روضربدر ضریبش کردم جمع عمومی ها رو جدا نوشتم جمع اختصاصی ها رو جدا
      یعنی مثلاادبیات 10 تا زده با ضریبش که 4 میشه 40 نمره و ادبیات عربی 10 تا وال زده ضریبش دو میشه 20 نمره و جمع چهارتا اختصاصی میشه 100 و احتصاصی هم جدا حساب کردم چون تاثیر اختصاصی با عمومی فرق داره بعد و مثلا اختصاصی ها هم اینطوری امتیاز اون کارنامه شده 120
      بعد درصد های خودم متفاوت از اون رو گذاشتم که به اون برسم مثلا ادبیات اون 10 تا زده من گذاشتم 8 تا ولی با درس دیگه مثلا زبان جبران کردم
      یا تو اختصاصی اون ریاضی زده 10 تا من با فیزیک جبران کردم و ضیب ها رو هم در نظر گرفتم
      سوال دوم
      اینطوری میشه مطمعن بود؟این روش درسته ؟چون از روی اون درصد ها درس میخونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      درست نیست.
      کارنامه بر اساس تراز هست ،نه درصد.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho.es نمایش پست ها
      سلام.
      درست نیست.
      کارنامه بر اساس تراز هست ،نه درصد.
      تراز رو هم بر اساس درصد ها میده از رو هوا نمیده که
      تو کارنامه جمع عمومی یکی با توجه به ضریب هر درس شده 90 و اختصاصی هم با ضریب شده 100
      منم بر اساس ضریب ها کاری میکنم که نمرم تو عمومی بشه 90 و اختصاصی هم بشه 100
      اینطوری رتبه یکی نمیشه؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      تراز رو هم بر اساس درصد ها میده از رو هوا نمیده که
      تو کارنامه جمع عمومی یکی با توجه به ضریب هر درس شده 90 و اختصاصی هم با ضریب شده 100
      منم بر اساس ضریب ها کاری میکنم که نمرم تو عمومی بشه 90 و اختصاصی هم بشه 100
      اینطوری رتبه یکی نمیشه؟
      اشتباهه داداش،بستگی داره بقیه داوطلبا اون درسو چطور جواب دادن، فقط ضریب ملاک نیس،مثلا ریاضی و فیزیک ضریبشون یکیع اما تاثیر متفاوت دارن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چقدر ماشین حسابی داری برخورد میکنی!
      با تگی که دیشب کردی انگار صفری اگه بخوای اینجوری وقتتو هدر بدی و کارنامه هارو ببینی و ضرب و تقسیم کنی متاسفانه چیزی قبول نمیشی
      چون حتما فرداهم میخوای تایپک منابع بزنی
      بشین بخون فقط!
      خداحافظ

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      سلام
      سوال اول
      کارنامه هاای گزینه دو درستن؟
      من تعداد سوال هر ددرسی تو اون کارنامه زده روضربدر ضریبش کردم جمع عمومی ها رو جدا نوشتم جمع اختصاصی ها رو جدا
      یعنی مثلاادبیات 10 تا زده با ضریبش که 4 میشه 40 نمره و ادبیات عربی 10 تا وال زده ضریبش دو میشه 20 نمره و جمع چهارتا اختصاصی میشه 100 و احتصاصی هم جدا حساب کردم چون تاثیر اختصاصی با عمومی فرق داره بعد و مثلا اختصاصی ها هم اینطوری امتیاز اون کارنامه شده 120
      بعد درصد های خودم متفاوت از اون رو گذاشتم که به اون برسم مثلا ادبیات اون 10 تا زده من گذاشتم 8 تا ولی با درس دیگه مثلا زبان جبران کردم
      یا تو اختصاصی اون ریاضی زده 10 تا من با فیزیک جبران کردم و ضیب ها رو هم در نظر گرفتم
      سوال دوم
      اینطوری میشه مطمعن بود؟این روش درسته ؟چون از روی اون درصد ها درس میخونم
      یادت باشه قرار نیست هرچی میخونی بتونی بزنی
      تو کنکور بدلیل شرایطی مثل استرس،فراموشی،کم تسلطی و ... خیلی از تستا رو از دست میدی.
      یه عده از تستا رو هم یا به علت بی دقتی یا کم تسلطی ممکنه غلط بزنی
      پس مطمئن باش نمیشه رو تخمین حساب باز کرد
      ماشین حسابی هم برخورد نکن
      بشین یسری مباحث که از پریروز بهت گفته میشه انتخاب کت و تا مسلط نشدی ولش نکن.کم تسلطی بزرگترین ضربه رو بهت میزنه
      وقت کمه موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Physics is like s•e•x: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.
      ☆Richard P. Feynman☆

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن