خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

در چهار هفته چطوری درصد اختصاصیا رو به حدود ۴۰ درصد برسونم؟

سلام دوستان من ریاضی نظام قدیمم در طول سال کم نخوندم ولی الان هیچی ریاضی و فیزیک شیمی بلد نیستم کنکورهای سال های قبل خیلی بزنم ۱۰و ۱۵ درصده
      چکار کنم درصد اختصاصیام به چهل پنجاه برسه خواهشا اگه تجربه‌ایی دارید کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از قدیمی ترین کنکوری ک دارید شروع کنید ( حرفم برای ریاضی هست و فیزیک ) و تک تک تستاش رو از ابتدا جواب بدید ، هر یک تستی ک جواب دادین پاسخ نامه رو چک کنید بییید درسته یا ن اگ درست بود ک راه حل پاسخ نامه رو بخونید و رد شید اگر تست رو اشتباه جواب دادید یا اصلا بلد نبودین بدون توجه به پاسخ نامه برید و همون قسمت رو از کتابی ک دارید بخونید ، ب طور مثال تست از تقعر هست شما برید و فقط تقعر رو بخونید و بعد برگردید تست رو جواب بدین ، داخل یک دفتر هم یادداشت کنید تقعر که روز بعد برید و هرچی تست از تقعر هست بزنید تا به تسلط برسید ، فیزیک هم به همین طریق ...
      اما شیمی ، کتابی مثل خط ویژه خوب چیزیه. از ابتدای کتاب شروع کنید به خوندن ( فقط مفاهیم ) و فقطططط بخونید هر وقت تمام شد مسایل رو هم بخونید ولی اولویت با مفاهیم باشه و شک نداشته باشید ک امساال حدااقل پنحاه درصد شیمی مفاهیمه و مساله خیلی کم خواهیم داشت...
      راجع ب ریاضی هم بگم که دوستی دارم ک با همین طریق ریاضی شون رو نود زدن!
      اینم یادتون باشه خواستن توانستن است ، حرفام رو جدی بگیرید و انجام بدین اگ موفق نشدید یکی بزنید تو گوش من یکی هم تو گوش دوستم ک ب این روش ریاضی نود زده
      جدی بگیرید خلاصههه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش چطور خوندی ک هیچی یادت نیس،ریاضی رو نمیدونم ،اما واسه فیزیک پیش 2 ،گرما و قانون گاز و اگه فصل های دیگه هم میبینی پتانسیلشو داری کار کن، واسه شیمی هم شیمی 2 رو خوب بخون ب علاوه تعادل از پیش، ازمون هم ک میدی یادت باشه مهمترین چیز تحلیله یعنی اصلین ترین دلیل رشد درصدته، موفق باشی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aria11 نمایش پست ها
      سلام دوستان من ریاضی نظام قدیمم در طول سال کم نخوندم ولی الان هیچی ریاضی و فیزیک شیمی بلد نیستم کنکورهای سال های قبل خیلی بزنم ۱۰و ۱۵ درصده
      چکار کنم درصد اختصاصیام به چهل پنجاه برسه خواهشا اگه تجربه‌ایی دارید کمکم کنید
      عزیزم من روزی ۱۲ ساعت خوندم در طول سال تا به درصد 60 به بالا تو دروس ریاضی و فیزیک و شیمی رسیدم
      شما برای رسیدن به درصد 40 تو درسی مثل ریاضی حداقل باید 3 ماه بکوب بخونی
      به نظرم میتونی فیزیک رو به 40 برسونی
      شیمی رو به 30
      و ریاضی رو به 20
      فیزیک رو مباحث پیش2 بعلاوه سال دوم بجز گرما و فیزیک 1 رو کار کن
      فیزیک سوم هم فصل اول و مغناطیس رو کار کن
      البته باید روزی حداقل 12 ساعت بخونی
      ریاضی 2 و حسابان و دیفرانسیل هم مباحث ساده مثل دنباله و انتگرال و آمار وفصلهای راحت تحلیلی مثل فصل اولش و گسسته هم مثل همنهشتی و گرافو کار کن
      شیمی 2 و استکیومتری و پیش 1 رو کار کن
      البته اینا در صورتیه که خودت میگی در طول سال کم نخوندی و در حد مرور نه یادگیری
      وگرنه اگه بلد نیستی فقط کنکور های اخیرو کار کن تا برسی به درصد حداکثر 20

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن