خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا فک کنم ۷ بار میشه کنکور داد
      بار اول وقتی که مدرسه میرید
      بار دوم وقتی که یک سال از طرف نظام وظیفه به شما معافیت تحصیلی میدن
      بار سوم تا هفتم از طریق پیام نور یعنی کلا ۵ بار از طریق پیام نور میشه داد
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B9-%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B8%DB%B2%DB%B6_chrome.jpg
      دوستان اگه اشتباه میکنم اصلاح کنن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      نمیدونم اینجا کسی اشاره کرد یا نه. فقط اونایی که پیام نور هستن واحد پاس میکنن. حواسشون باشه مدرک معادل کاردانی نگیرن(فکر کنم حدود سی چهل واحد پاس کنی مدرک معادل کاردانی داده میشه)
      نکته خوبی بود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یک نکته در مورد انصراف
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B9_%DB%B1%DB%B5%DB%B4%DB%B0%DB%B4%DB%B9.jpg
      دقت کنید که اگه بخوایید از فرصت یک ساله انصراف استفاده کنید شرایطش اینه:
      ۱- حداقل یکسال در دانشگاه تحصیل داشته باشید
      ۲- مدرک کاردانی نگیرید اگه ۷۵ واحد بیشتر پاس کنید فک کنم مدرک کاردانی میدن
      ۳- همون طور که دوستمون گفت قبل از اتمام سنوات تحصیلی در خواست انصراف بدید که برای پیام نور ۴ سال می تونید پشت کنکور باشید اگه این چهار سال نشد با استفاده از روش انصراف طبق روش بالا که گفتم می تونید انصراف و دوباره در کنکور شرکت کنید ولی برای اطمینان خاطر حتما از پلیس +10 و دانشگاه شهر خودتون پیگیری کنید

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      داش انصراف خوب نیست سر همین قضیه کلی ادم بدبخت شدن و رفتن خدمت
      عزیز عرض کردم حتما بعد از قبولی نهایی در کنکور برن انصراف بدن
      یعنی وقتی که کنکور دادن و نتایج نهایی کنکورشون مشخص شد و قبول شده بودن اون وقت میرن انصراف میدن و دانشگاه جدید ثبت نام میکنن و معافیت تحصیلی دوباره براشون صادر میشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال سال دومم بوده و اگه بخوام برای سال آینده بمونم به نظرتون آزاد بهتره ثبت نام کنم یا پیام نور یا علمی کاربردی؟ اگه میدونید هزینه هم بگید که چقدر میشه. اگه پیام نور بهتر باشه و من موقع ثبت نام کنکور پیام نور نزدم مشکلی نیس؟ باید رشته های بدون کنکور پیام نور برم؟ میشه امسال هم انتخاب رشته کنم و بعد از اومدن جواب نتایج نهایی برم دانشگاه ثبت نام کنم؟ ممنون میشم اگه کسی تونست منو از سر درگمی نجات بده

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      من اولین کنکورم 94 بود و 95 هم پشت کنکور موندم و برای حل مشکل سربازی، از مهر 95 رشته لیسانس زبان پیام نور ثبت نام کردم و ترم اول و دوم رو مرخصی گرفتم و کنکور 96 رو دادم.بعدش ترم سه و چهار جمعا حدود 32 واحد پاس کردم و کنکور 97 هم شرکت کردم و ترم پنج و شش رو هم هر کدوم 12 واحد انتخاب کردم و کلا نه کلاساشو رفتم نه امتحاناشو.و کنکور 98 رو هم دادم.امسال چهارمین سال پیام نوره و میخوام 99 هم کنکور بدم.اگه مثلا سال بعد پزشکی روزانه قبول شم مشکلی برا ثبت نام ندارم؟کی باید از پیام نور انصراف بدم که اگه احیانا رشته نیمسال دوم قبول شدم مشکل نظام وظیفه پیش نیاد؟یه ترم دیگه پیام نور انتخاب واحد کنم و نرم و بعدش تو بهمن انصراف بدم خوبه؟ اگه بعد انصراف یه سال فرصت هست دیگه نمیخوام ترم 8 رو پول بدم ولی اگه نشه که دیگه هیچ.مجبورم ثبت نام کنم.و اینکه من که دو ترم اخیر مشروط شدم مشکلی پیش نمیاد؟ البته از دانشگاه گفتن اخراج نمیشی و مشکلی نیست.
      ممنونم از کامنتت به من که خیلی روحیه دادی دمت گرم
      در جواب سوالت خوشبختانه تو این مملکت هیچ چی غیر ممکن نیس پول بده ممکنه همه چی به نظرم این ترم رو ثبت نام کن ۱۲ واحد بردار اما نرو . ترم بعد برو انصراف بده .

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      امسال سال دومم بوده و اگه بخوام برای سال آینده بمونم به نظرتون آزاد بهتره ثبت نام کنم یا پیام نور یا علمی کاربردی؟ اگه میدونید هزینه هم بگید که چقدر میشه. اگه پیام نور بهتر باشه و من موقع ثبت نام کنکور پیام نور نزدم مشکلی نیس؟ باید رشته های بدون کنکور پیام نور برم؟ میشه امسال هم انتخاب رشته کنم و بعد از اومدن جواب نتایج نهایی برم دانشگاه ثبت نام کنم؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه منو از سر درگمی نجات بده
      ممنون از همه شما بزرگواران بابت پاسختان ، حجم جواباتون از بس زیاد بود ذوق زده شدم، شرمنده همه تون هستم. دم همه تون جیز جیز
      images.jpg

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      من اولین کنکورم 94 بود و 95 هم پشت کنکور موندم و برای حل مشکل سربازی، از مهر 95 رشته لیسانس زبان پیام نور ثبت نام کردم و ترم اول و دوم رو مرخصی گرفتم و کنکور 96 رو دادم.بعدش ترم سه و چهار جمعا حدود 32 واحد پاس کردم و کنکور 97 هم شرکت کردم و ترم پنج و شش رو هم هر کدوم 12 واحد انتخاب کردم و کلا نه کلاساشو رفتم نه امتحاناشو.و کنکور 98 رو هم دادم.امسال چهارمین سال پیام نوره و میخوام 99 هم کنکور بدم.اگه مثلا سال بعد پزشکی روزانه قبول شم مشکلی برا ثبت نام ندارم؟کی باید از پیام نور انصراف بدم که اگه احیانا رشته نیمسال دوم قبول شدم مشکل نظام وظیفه پیش نیاد؟یه ترم دیگه پیام نور انتخاب واحد کنم و نرم و بعدش تو بهمن انصراف بدم خوبه؟ اگه بعد انصراف یه سال فرصت هست دیگه نمیخوام ترم 8 رو پول بدم ولی اگه نشه که دیگه هیچ.مجبورم ثبت نام کنم.و اینکه من که دو ترم اخیر مشروط شدم مشکلی پیش نمیاد؟ البته از دانشگاه گفتن اخراج نمیشی و مشکلی نیست.
      افرین به این همت و ارادت. چیزی نمونده دانشجوی افتخاریه دانشگاه تهران شی.انقدر لفتش دادی نظام قدیما دیگه شانسی ندارن نظام جدید بخون.
      ?

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      ممنونم از کامنتت به من که خیلی روحیه دادی دمت گرم
      در جواب سوالت خوشبختانه تو این مملکت هیچ چی غیر ممکن نیس پول بده ممکنه همه چی به نظرم این ترم رو ثبت نام کن ۱۲ واحد بردار اما نرو . ترم بعد برو انصراف بده .
      داداش سلام.کنکورت چطور بود؟
      ?

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن